Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

З 01.01.2013 спрощено процедуру приєднання до електричних та газових мереж

SadKo

Рекомендовані повідомлення

Київобленерго це взагалі просто пи..... 21 жовтня 2013 року підписав договір з Броварським РЕМ на стандартне підключення. 25 жовтня проплатив. Через 2 тижні телефоную відповідають, що проект на підключення розробляється в Київобленерго оскльки потрібно ставити 2- 3 опори. Починаю телефонувати в Київобленерго протягом 2-х місяців стандартна відмовка проект розробляється. Потім протягом 1 місяця що проект повернуто на доопрацювання підрядній організації. В лютому звертаюся на гарячу лінію КМУ через 20 днів письмова відповідь з Київобленерго що дійсно порушені строки та пропонують підписати додаткову угоду до договору. 10 березня терпець увірвався - використовую службове становище та направляю звернення від народного депутата до Київобленерго, НКРЕ, Генпрокуратура. Чекаю відповіді.

 

Офіційної відповіді пока немає, але в телефонній розмові з Київобленерго сказали наступне - проект пройшов узгодження, в понеділок 24 березня Броварським РЕс буде затверджено кошторис та почнуться будівельні роботи. Частково невіру але з мертвої точки справа здвинулась. Особливо коли за телефонували з АП.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Офіційної відповіді пока немає, але в телефонній розмові з Київобленерго сказали наступне - проект пройшов узгодження, в понеділок 24 березня Броварським РЕс буде затверджено кошторис та почнуться будівельні роботи. Частково невіру але з мертвої точки справа здвинулась. Особливо коли за телефонували з АП.

 

воооот.... а мы вот только вернулись из Бориспольского РЭС. Документы поданы 21.02.2014. На сегодняшний день проект не готов, к тому же дальше последует на работу в Киев, т.к. нужно установить 3 опоры, в Борисполе уполномочены на 1 опору. Итак, ничего и никогда у нас в стране не было просто. Вместо обещанных 10 дней на проект и месяца на установку линии, имеем срок больше месяца и абсолютно ничего не готово.

 

Буду отписываться по мере продвижения.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Радійте що не попали під оцей от розклад

(ссылка устарела)

Що опор всього 3, а не більше...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шановні, напишіть, які ввідні автомати поставили Вам і, для якої потужності, щоб зорієнтуватися, яку потужність писати.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шановні, напишіть, які ввідні автомати поставили Вам і, для якої потужності, щоб зорієнтуватися, яку потужність писати.

 

мы писали в заявлении 380, 3 фазы, 7 кВт, вы об этом?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доповню свою історію може комусь цікаво.

24 березня телефоную в Київобленерго (контакт центр) відповідь - ваш проект повернуто на доопрацювання у звязку з виявленими недоліками.

Якщо чесно то просто о----л.

Перекурив подумав. ВТРЕТЄ звертаюсь до людей за допомогою. Через годину дзвінок з АП в Київобленерго (це вже другий дзвінок).

Сьогодні в 08,00 дзвінок з "підрядної організації" МИ ДУЖЕ ХОЧЕМО ПОСТАВИТИ ВАШІ ОПОРИ (БЛИЗЬКО 4-Х) КОЛИ МОЖНА ПІДЇХАТИ І БАЖАНО ПРИСУТНІСТЬ ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКА З СІЛЬСЬКОЇ РАДИ. Телефоную землевпоряднику відповідь можна в четвер. Телефоную підрядній організації - ок. в четвер будемо ставити, задаю питання щодо проекту - я нічого не знаю ми виграли тендер на будівництво лінії, документів пока не отримали як і авансу але все зробимо!!!!!!!!!!!!!!!

 

P.S.

Я за освітою юрист і будь якими ЗАКОННИМИ методами домагався вирішення цієї проблеми, нажаль ОСКІЛЬКИ НАШІ ЧИНОВНИКИ РОЗУМІЮТЬ ТІЛЬКИ СИЛУ, АБО КОШТИ. За державу обідно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Радійте що не попали під оцей от розклад

(ссылка устарела)

Що опор всього 3, а не більше...

 

Під такий "розклад" потрапляє 90% забудовників нових ділянок. Єдиний вибір - сваритися і добиватися свого, бо майже всі сільські ради за 23 роки незалежності ЖОДНОГО району новобудов не електрифікували. Іншого вибору немає.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мы писали в заявлении 380, 3 фазы, 7 кВт, вы об этом?

 

Так, яким номіналом ввідний автомат написали/поставили?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ребята, а кто что подскажет на счет "лицензированных" фирм, которые подписывают протоколы по измерению и испытанию заземления перед подключением. РЭС потребовал эти протоколы именно от "одной единственной" лицензированной фирмочки на весь Васильковский р-н.

 

Она таки действительно лицензированная или это снова очередной развод для страждущих?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ребята, а кто что подскажет на счет "лицензированных" фирм, которые подписывают протоколы по измерению и испытанию заземления перед подключением. РЭС потребовал эти протоколы именно от "одной единственной" лицензированной фирмочки на весь Васильковский р-н.

 

Она таки действительно лицензированная или это снова очередной развод для страждущих?

вопрос задавался письменно или устно? если рекомендация устная - развод, если письменно, с печатью и подписью, - все возможно

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви вправі зробити виміри в будь-якій фірмі, яка має атестат акредитації по даному виду робіт. Але хіба то не РЕС обов"язок виміри робити, все ж входить в ціну за підключення?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви вправі зробити виміри в будь-якій фірмі, яка має атестат акредитації по даному виду робіт. Але хіба то не РЕС обов"язок виміри робити, все ж входить в ціну за підключення?

 

Згідно інформації на сайті Київобленерго при стандартному приєднанні для фізичних осіб.(витяг з пям"ятки споживача) (ссылка устарела)

 

У вартість приєднання не входить:

1. Розробка проектної документації від точки приєднання до власних мереж об’єкту (за межею балансової належності). Звертаємо увагу, що проект має право виконувати організація, яка має сертифікованого головного інженера проекту;

2. Узгодження проектної документації в структурному підрозділі Товариства, що зазначений в технічних умовах (термін розгляду проектної документації 15 робочих днів з моменту отримання);

3. В разі негативного рішення про погодження проектної документації, Замовник має право повторно надати документацію на погодження протягом 30-ти робочих днів;

4. По узгодженій проектній документації виконання будівельно-монтажних та пусконалагоджувальних робіт;

5. Виконання робіт з виміру опору ізоляції внутрішньобудинкових мереж та опору контуру повторного заземлення. Лабораторні роботи повинна виконувати організація, яка має відповідну ліцензію;

6. Введення в експлуатацію об’єкту приєднання в Порядку, встановленому законодавством у сфері містобудування та регіональних нормативних документів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доповню свою історію може комусь цікаво.

24 березня телефоную в Київобленерго (контакт центр) відповідь - ваш проект повернуто на доопрацювання у звязку з виявленими недоліками.

Якщо чесно то просто о----л.

Перекурив подумав. ВТРЕТЄ звертаюсь до людей за допомогою. Через годину дзвінок з АП в Київобленерго (це вже другий дзвінок).

Сьогодні в 08,00 дзвінок з "підрядної організації" МИ ДУЖЕ ХОЧЕМО ПОСТАВИТИ ВАШІ ОПОРИ (БЛИЗЬКО 4-Х) КОЛИ МОЖНА ПІДЇХАТИ І БАЖАНО ПРИСУТНІСТЬ ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКА З СІЛЬСЬКОЇ РАДИ. Телефоную землевпоряднику відповідь можна в четвер. Телефоную підрядній організації - ок. в четвер будемо ставити, задаю питання щодо проекту - я нічого не знаю ми виграли тендер на будівництво лінії, документів пока не отримали як і авансу але все зробимо!!!!!!!!!!!!!!!

 

P.S.

Я за освітою юрист і будь якими ЗАКОННИМИ методами домагався вирішення цієї проблеми, нажаль ОСКІЛЬКИ НАШІ ЧИНОВНИКИ РОЗУМІЮТЬ ТІЛЬКИ СИЛУ, АБО КОШТИ. За державу обідно.

 

Добрий день! Опори вже поставили?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Особливо коли за телефонували з АП.

А з АП часом не зможуть зателефонувати ще й в Рівнеобленерго?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну ось... чергова відписка від Рівнеобленерго.

Сільська рада дала мені інформацію, що не комплексна забудова. РОЕ туди ж дало запрос, мабуть по іншому сформульований, сільська рада їм написала, що ділянка "належить до нового масиву індивідуальної забудови".

Мені написали, що ділянка належить до нового житлового масиву індивідуальної забудови, тому "див. п.16 про приєднання електроустановок на території комплексної забудови."

Ну і що їм сказати?

Куди йти? НКРЕ, Енергонагляд, прокуратура чи до всіх разом? :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

воооот.... а мы вот только вернулись из Бориспольского РЭС. Документы поданы 21.02.2014. На сегодняшний день проект не готов, к тому же дальше последует на работу в Киев, т.к. нужно установить 3 опоры, в Борисполе уполномочены на 1 опору. Итак, ничего и никогда у нас в стране не было просто. Вместо обещанных 10 дней на проект и месяца на установку линии, имеем срок больше месяца и абсолютно ничего не готово.

 

Буду отписываться по мере продвижения.

 

У нас була аналогічна ситуація. Заяву подали ще у вересні 2013 року. І почалося..... (більш детально описувала ситуацію у попередніх повідомленнях). Я зробила для себе один висновок - спілкуватися з Бориспільським РЕС потрібно тільки в письмовому вигляді. Не знаю, що мало більший вплив, але коли терпець мені увірвався, я стала просто завалювати скаргами всі органи влади, які хоч якось стосуються діяльності Бориспільського РЕС: Київобленерго, НКРЕ, Урядову лінію, Антимонопольний комітет і сам РЕС, з вимогами письмово пояснити, чому мені протягом півроку не можуть здійснити підключення.

 

І спрацювало!!!!! Зателефонували зранку з РЕС, уточнили куди везти опору, привезли, вияснили, що опори зовсім не потрібно - повезли назад. Після обіду приїхала бригада і за 25хв. виконали підключення. ОТАК! Роботи на 25 хв., а голову морочили півроку.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на жаль, РОЕ праві на сьогодні

потрібно змінювати закон

Тобто ви теж вважаєте, що район комплексної забудови і масив індивідуальної забудови - то одне й те саме?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я вважаю, що є раціональне зерно в цьому пункті закону, але все це повинно робитись за кошти продавця ел.-енергії. якщо він цього не може забезпечити, то нехай не мішає людям...

а закон каже

"Рішення про розроблення детального плану певної території одночасно є рішенням про комплексну забудову цієї території."

ps сам в такій же ситуації як і Ви...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Рішення про розроблення детального плану певної території одночасно є рішенням про комплексну забудову цієї території."

У мене детального плану теж немає, такого поняття не було коли ділянки роздавали.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

він не повинен бути у Вас, він повинен бути в сільській раді і т.д.

вони самі не знають, що в них є )))

 

ты суслика видишь?

нет

и я нет, а он есть...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

він не повинен бути у Вас, він повинен бути в сільській раді і т.д.

вони самі не знають, що в них є )))

 

ты суслика видишь?

нет

и я нет, а он есть...

 

В архітектурі сказали, що ДПЗ не розроблявся.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тогда не подскажу

у нас тоже сначала его не было, а потом оказалось, что все же таки есть...

участки то по какому-то плану раздавались же...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тогда не подскажу

у нас тоже сначала его не было, а потом оказалось, что все же таки есть...

участки то по какому-то плану раздавались же...

 

ДПЗ для роздачі ділянок потрібен лише з якогось року, у нас ділянки роздавались по старому, на основі загального Генплану та рішення сільради.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрий день! Опори вже поставили?

 

Опори поставили вчора, відразу натягули кабель, поставили лічильник, заземленя і коробка з автоматом і розеткою та пустиили напругу. Нажаль за монтаж заземлення та його перевірку "протоколи" і коробку з розеткою довеось доплатити окремо. Сьогодні зателефонували з Київобленерго і дуже просять написати від руки листа, що у мене відсутні претензії до них саме цікаве ЛИСТ ПОВИНЕН БУТИ АДРЕСОВАНИЙ НКРЕ тобто я вважаю що вони бояться більше всього НКРЕ.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...