Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

З 01.01.2013 спрощено процедуру приєднання до електричних та газових мереж

SadKo

Рекомендовані повідомлення

Опори поставили вчора, відразу натягули кабель, поставили лічильник, заземленя і коробка з автоматом і розеткою та пустиили напругу. Нажаль за монтаж заземлення та його перевірку "протоколи" і коробку з розеткою довеось доплатити окремо. Сьогодні зателефонували з Київобленерго і дуже просять написати від руки листа, що у мене відсутні претензії до них саме цікаве ЛИСТ ПОВИНЕН БУТИ АДРЕСОВАНИЙ НКРЕ тобто я вважаю що вони бояться більше всього НКРЕ.

 

Нам теж позавчора підключили світло:Yahoo!: Я й досі не можу в це повірити....Особливо після слідкування за цією темою з історіями наших форумчан. Нас підключили за ОДИН ТИЖДЕНЬ.:\"\":Ж-)

Я отримала ТУ, договір і оплатила все минулої середи безпосередньо в РЕСі, тобто 19 березня. А вже 26 березня нам повісили лічильник і підключили світло. Трохи пізніше дотянуть кабель на три фази і зроблять опломбування.

 

Додатково заплатили тільки за заземлення та протоколи вимірювання.

 

vadim s, якщо не таємниця, скільки Ви заплатили додатково за послуги вимірювання, протоколи і заземлення? Можна в приватне повідомлення написати. Дякую!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1800 грн. сюди входить протоколи, монтаж заземлення, коробка з автоматом та розеткою.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я вчера получила квитанцию на 10500 грн, планирую оплатить на неделе. Посмотрим как у нас со сроками и доплатами в Бориспольском районе. Ребята, те что подключились, из какого вы региона-района?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я вчера получила квитанцию на 10500 грн, планирую оплатить на неделе. Посмотрим как у нас со сроками и доплатами в Бориспольском районе. Ребята, те что подключились, из какого вы региона-района?

 

Броварський район

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я вчера получила квитанцию на 10500 грн, планирую оплатить на неделе. Посмотрим как у нас со сроками и доплатами в Бориспольском районе. Ребята, те что подключились, из какого вы региона-района?

 

А Вам эту сумму насчитали за сколько кВт?

По Киевской области сейчас цена стандартная на 3 фазы 15 кВт - 22500грн......

П.С. я из Васильковского р-на

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А Вам эту сумму насчитали за сколько кВт?

По Киевской области сейчас цена стандартная на 3 фазы 15 кВт - 22500грн......

П.С. я из Васильковского р-на

 

3 фазы 7 кВт - 10500 грн. Да, правильно, получается по 1500 грн за кВт.

 

Вам сколько опор ставили, а то за наши 3 опоры документы джолжны направить в Киев, а потом обратно в Борисполь, и потом только на установку. Сказали, может расстянуться на месяца два... В договоре ничего не поняла. Одно только, что оплатить я должна в течение месяца, а в какой срок РЭС должен установить так и не поняла.

 

Скажите, подключали Вам на основании подписанного уведомления о начале строительства? Или просто стройпаспорта для подключения достаточно? В моем договоре упомянуто уведомление о начале строит. работ.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 фазы 7 кВт - 10500 грн. Да, правильно, получается по 1500 грн за кВт.

 

Вам сколько опор ставили, а то за наши 3 опоры документы джолжны направить в Киев, а потом обратно в Борисполь, и потом только на установку. Сказали, может расстянуться на месяца два... В договоре ничего не поняла. Одно только, что оплатить я должна в течение месяца, а в какой срок РЭС должен установить так и не поняла.

 

Скажите, подключали Вам на основании подписанного уведомления о начале строительства? Или просто стройпаспорта для подключения достаточно? В моем договоре упомянуто уведомление о начале строит. работ.

 

 

Дело в том, что опоры в прошлом году я выносила за пределы участка. Вся эта эпопея с выносом столбов длилась 6 месяцев:o.

Все делала официально через РЭС - ТУ, проект, заявление в сельсовет и т.д. Кишки помотали хорошо:evil:

Для подключения дополнительных опор мне ставить не нужно было, так как линия идет вдоль участка.

 

По поводу уведомления, то в постанове от 17.01.2013 № 32 четко указано, какие документы Вы должны подавать.

Почитать можно и тут: kyivenergo.ua/ee-company/standartni_priednannya

Уведомление должно у Вас быть НА МОМЕНТ ПОДКЛЮЧЕНИЯ. Для того, чтобы получить ТУ и подписать договор на подключение РЭС не имеет право требовать от Вас уведомление !!!

В моем РЭСе пробовали мне рассказать, что я "должна". :twisted: На что я им предложила безвозмедно один экземпляр распечатанного заранее закона об энергетике и покпию этой постановы. Больше вопросов мне не задавали.

На данный момент жду ответ из ДАБИ с регистрационным номером уведомления, чтобы предоставить его в РЭС. После чего нам опломбируют счетчик.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

..коли терпець мені увірвався, я стала просто завалювати скаргами всі органи влади, які хоч якось стосуються діяльності Бориспільського РЕС: Київобленерго, НКРЕ, Урядову лінію, Антимонопольний комітет і сам РЕС, з вимогами письмово пояснити, чому мені протягом півроку не можуть здійснити підключення.

 

І спрацювало!!!!!

 

Весточка, а можете дать "козу" жалоб и адреса на которые вы слали жалобу?

Похоже мне тоже пора переводить общение в плоскость "давления жалобами" :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Весточка, а можете дать "козу" жалоб и адреса на которые вы слали жалобу?

Похоже мне тоже пора переводить общение в плоскость "давления жалобами" :(

 

Без проблем :) Вы мне в личку бросьте свой эл.адрес, а я Вам вышлю пример жалобы (у меня их целая пачка).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нажаль за монтаж заземлення та його перевірку "протоколи" і коробку з розеткою довеось доплатити окремо.

Добрий день! Підскажіть до кого звертались для монтажу заземлення, його перевірки "протоколи" та встановлення розетки?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрий день! Підскажіть до кого звертались для монтажу заземлення, його перевірки "протоколи" та встановлення розетки?

 

Це все робила фірма яка і встановлювала опори ТОВ "ЕЛТЕМ" тільки вони кажеться аж із березані.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це все робила фірма яка і встановлювала опори ТОВ "ЕЛТЕМ" тільки вони кажеться аж із березані.

 

Вам же тоже подключили 3 фазы 15 кВт?

А какой Вам вводной автомат (на сколько ампер) в счетчик поставили?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Уведомление должно у Вас быть НА МОМЕНТ ПОДКЛЮЧЕНИЯ. Для того, чтобы получить ТУ и подписать договор на подключение РЭС не имеет право требовать от Вас уведомление !!!

 

Я поняла. Договор подписали. Получается, пока не будет уведомления - электричества я не получу? Уведомление отправила около месяца назад.

 

Знаю, что много раз обсуждалось и все же - напомните, пжл, кто-нибудь, когда я должна получить положительный или отрицательный ответ от ДАБИ по уведомлению о начале строит. работ? А в базу вносят в течение 3 месяцев, как я поняла? И в случае положительного ответа мне самой нужно отправляться в ДАБИ за номером и копией? Извиняюсь за стопицот раз повторяющиеся вопросы в теме. Спасибо!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вам же тоже подключили 3 фазы 15 кВт?

А какой Вам вводной автомат (на сколько ампер) в счетчик поставили?

 

1 фаза 5 квт. автомат 25а

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я поняла. Договор подписали. Получается, пока не будет уведомления - электричества я не получу? Уведомление отправила около месяца назад.

 

Знаю, что много раз обсуждалось и все же - напомните, пжл, кто-нибудь, когда я должна получить положительный или отрицательный ответ от ДАБИ по уведомлению о начале строит. работ? А в базу вносят в течение 3 месяцев, как я поняла? И в случае положительного ответа мне самой нужно отправляться в ДАБИ за номером и копией? Извиняюсь за стопицот раз повторяющиеся вопросы в теме. Спасибо!

ответ на уведомление законом не предусмотрен

 

можно либо дальше ждать внесения в базу (что может быть долго), либо отправить запрос на доступ к публичной информации (ответ должны дать в течении 5 рабочих дней)

еще можно прийти на прием (в ГАСК Киевской области это вторник 9-12.30, четверг 14.30-17.00) или отправить вопрос через форму обратной связи (ссылка устарела)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ответ на уведомление законом не предусмотрен

 

можно либо дальше ждать внесения в базу (что может быть долго), либо отправить запрос на доступ к публичной информации (ответ должны дать в течении 5 рабочих дней)

еще можно прийти на прием (в ГАСК Киевской области это вторник 9-12.30, четверг 14.30-17.00) или отправить вопрос через форму обратной связи (ссылка устарела)

 

Спасибо!:beer: Форумчанка скинула форму запроса. Так и сделаю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго вечора!

Придбане незавершене будівництво. Тепер стоїть питання підключення електрики. В наявності є наступні документи

1. Договір дарування земельної ділянки та витяг з ДР

2. Договір дарування незавершеного будівництвом житлового будинку та витяг з ДР

3.Технічний паспорт на обєкт незавершеного будівництва (на старого власника)

4. Витяг з поземельної книги (на старого власника)

5. План земельної ділянки (на старого власника, ще від 1995р.)

6. Типовий проект (на старого власника, ще від 1995р.)

 

Звернувшись до електромережі сказали що необхідні натупні документи: 1, 2, 4, копія паспорта, ідентифікаційний код, а також довідка про початок будівництва якої у нас немає. А вона в свою чергу видається у випадку наявності будівельного паспорта якого у нас також немає. Попередньо поспілкувавшись у відділі архітектури побачили відхилення від проекту запропонували змінити проект, тобто виготовити новий на мене як нового власника, із внесенням відхилень.

Хто стикався порадьте порядок дій для того щоб підключии світло без лишніх кроків.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Попередньо поспілкувавшись у відділі архітектури побачили відхилення від проекту запропонували змінити проект, тобто виготовити новий на мене як нового власника, із внесенням відхилень.

Хто стикався порадьте порядок дій для того щоб підключии світло без лишніх кроків.

декларацию о начале строительства вам в любом случае надо сделать.

без нее движения не будет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 фаза 5 квт. автомат 25а

 

при 5 кВт 380В ставлять на вводі 16А, недавно сам бачив проект на підключення такої потужності від Рівнеобленерго.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

при 5 кВт 380В ставлять на вводі 16А, недавно сам бачив проект на підключення такої потужності від Рівнеобленерго.

 

У нас также, а на столбе 25.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ребята, а на каком основании только 16 А? Вы заплатили огромные деньги за 15 КвТ, почему же вас теперь ограничивают 16А? На каком основании?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У нас всего разрешили 5кВт,380, хотя сначала запрашивали 8 кВт

 

За правилами, за умовами стандартного підключення, повинні дати стільки, скільки просите.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

За правилами, за умовами стандартного підключення, повинні дати стільки, скільки просите.

 

Та що Ви кажете? В мене в садовому будиночку на вході стоїть автомат 3х40А. При стандартному підключенні стільки дають?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та що Ви кажете? В мене в садовому будиночку на вході стоїть автомат 3х40А. При стандартному підключенні стільки дають?

 

Быльше - можуть, але менше - зась :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...