Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

планировка дома на склоне

romalex4

Рекомендовані повідомлення

здравствуйте, уважаемые форумчане и специалисты. близится начало строительного сезона, а планировка будущего дома только в самом начале. общие желания и направления мысли:

- дом для постоянного проживания 2 взрослых человек + приходящие дети и внуки в разном количестве.

- дом для проживания семьи, а не для гостей.

- в будущем для проживания детей или на продажу, потому дом должен обладать всеми удобствами и функциональностью.

Прошу вас поучаствовать в обсуждении, критике моей планировки, участок на склоне1 м на 10 метров, склон на юго-восток, дом предполагаю в северной части участка 25*40м. спасибо

911561955_.thumb.JPEG.6332f378edcdd8a9f4e98e7a8def6632.JPEG

2021387278_2.thumb.jpg.2fba712b0e5c81a176ee88b51959215f.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нормальная планировка..., но ее не достаточно, чтобы судить о чем-то, нужно видеть посадку дома на участок (генплан или его схему) и фасады
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Планировка вполне себе нормальная - а вот схемы с рельефом действительно не хватает, в какой стороне уклон?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Когда я проектировал реконструкцию дачного дома на склоне, задача была такая же: семья из 2 человек 55+, дети взрослые, предназначен для периодического приезда и проживания в летний период. Дом получился оригинальный и знаю, что сразу после постройки, его хотели купить. Фото строительства домика есть в фотоальбоме.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в целом планировка простая и на любителя. что бы попасть в топочную -постирочную надо заийти в кладовку и проползти под лестницей

 

но ее не достаточно, чтобы судить о чем-то, нужно видеть посадку дома на участок (генплан или его схему

 

+100500

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. Потрібно скомпонувати приміщення таким чином, щоб водопостачання, водовідведення і витяжки знаходились в одному місці. Тобто, бажано, щоб кухня, санвузол і котельня знаходились поруч. Це можна досягти, якщо санвузол перемістити у приміщення «котельня-постірочна»

2. Не вистачає дверей між «прихожа» та «кухня-столова».

3. Двері в котельню можна передбачити з кухні.

4. Вентканали та димохід проходять і на другому поверсі.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

-Можливо, варто на 1 м по периметру будинку грунт зняти в рівень переднього фасаду?

-Візуально не видно де закінчується фундамент і починаються стіни.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

-Можливо, варто на 1 м по периметру будинку грунт зняти в рівень переднього фасаду?

-Візуально не видно де закінчується фундамент і починаються стіни.

 

то-есть производить планировку пятна застройки? в таком случае необходимо будет делать дополнительно подпорную стену, да и больше земляных работ.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Саме так.

1. Це дасть можливість спланувати будинок з повноцінними вікнами;

2. Знизить ймовірність змивання грунту на задню та бокові стіни будинку дощовими водами;

3. Дасть можливість зробити повноцінну отмостку;

4. Знизить ймовірність появи «сирості» на стінах (до яких не прилягатиме грунт).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4. Знизить ймовірність появи «сирості» на стінах (до яких не прилягатиме грунт).

для цього на цокольних стінах буде зроблена вертикальна ізоляція

 

1. Це дасть можливість спланувати будинок з повноцінними вікнами;

це питання дизайну, мені подобається.

 

2. Знизить ймовірність змивання грунту на задню та бокові стіни будинку дощовими водами;

це рішається підсипкою грунту з уклоном від стіни

 

 

3. Дасть можливість зробити повноцінну отмостку;

я думаю, що відвод поверхневої води буде за рахунок уклону.

на одному з форумі мены сподобалась ідея обваловки будинку грунто, дерном.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Взагалі можна було б зробитий цікавий будинок з приміщеннями в різних рівнях, другим світлом та правильно організованим життевим простором.

Але якщо вам подобається симбіоз будинку хобіта (маю на увазі місця занурені у грунт) та хліборобського класицизму, то це Ваше право.

Тільки памятайте, що грибок у стінах зявляється як і із-за зовнішнього підмочення, так і за недостатнього паропроникнення стінових конструкцій

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Взагалі можна було б зробитий цікавий будинок з приміщеннями в різних рівнях, другим світлом та правильно організованим життевим простором.

хочеться зрозуміти, що це значить, на якомусь прикладі, якщо можна - в студію;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

хочеться зрозуміти, що це значить, на якомусь прикладі, якщо можна - в студію;)

Ось приклад:

www.rusfin.ru/proekt-doma-rusfin04725.html\

Хоча при бажанні в інтернеті можна безліч прикладів знайти

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

да, цыкаво. мені подобаються проекти різнорівневі, безумовно. на ворумі izba.ru викладено декілька проектів різнорівневих будинків. один з них я розглядаю як можливий. з приведенного прикладу, схоже перекриття монолітне, кухня відкрита до столової та загальної - не кожна жінка захоче виставляти кухню на огляд, як на мене так недостатньо (скоріше відсутні) кладових, приміщень зберігання. Кухня організована так, що на ній не готують їсти, а підігрівають НФ, при цьому дві дуже маленькв спальні, на око по 10-12 м.кв. котлової тут не видно, мабудь і цокольному(підвальному приміщенні), хоча ні однонго комина не видно, можливе центральне опалення- парапетний або турбірований котел та автоматична приточно-витяжна вентиляція з рекуперацією - для мене це задорого та і занадто. а взагалі цікаво, дякую.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Будь яку річ можна купити в магазині, а можна замовити у кравця. Причому перші речі часто потрібно підшивати укорочувати і т.п. для того щоб Вони сиділи якнайкраще. Такий кравець для будинків -архітектор. Знаючи Ваші смаки і потреби він зможе адаптувати будь-який проект, або зробити для Вас індивідуальний.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Знаючи Ваші смаки і потреби він зможе адаптувати будь-який проект, або зробити для Вас індивідуальний.

знав би я сам це про себе...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый вечер! Планы это важно , но планы не живут отдельной жизню от фасадов, а фасады простоваты , для такого обьема 10*10 Вернее композиции вообще нету. Ведь внешний вид дома тоже очень важен.

И меня смушает окно с.у возле входной двери (1 этаж)

Тамбур дневным светом не освещен.Мне кажется очень красиво можно сделать входную дверь со стеклами по бокам ( на практике делала, очень красиво и светло)

_______________________________

С уважением Ксения .Сайт tannet.com.ua/

image570.jpg.444cee777389fc6954ee222861ec265c.jpg

image571.jpg.49a36b3ec8abc7ca7e863e5a4dd7e327.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый вечер! Планы это важно , но планы не живут отдельной жизню от фасадов, а фасады простоваты , для такого обьема 10*10 Вернее композиции вообще нету. Ведь внешний вид дома тоже очень важен.

И меня смушает окно с.у возле входной двери (1 этаж)

Тамбур дневным светом не освещен.Мне кажется очень красиво можно сделать входную дверь со стеклами по бокам ( на практике делала, очень красиво и светло)

_______________________________

С уважением Ксения .Сайт tannet.com.ua/

 

да фасады и вообще дизайн как-то у меня еще не состоялся, скорее изза приоритетов - главный вопрос теплосбережения, потом сам материал стен как-то диктует - отделочный кирпич (скорее силикатный) выше цоколя, ниже отделка диким камнем.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы меня неправильно поняли, я не имею ввиду отделку.Я имею ввиду что дом нужно сделать интересне по форме.:)Допустим сделать балконы или террасу, крыльцо .Привести окна к одному знаменателю, они хаотично смотрятся. Дом сразу заиграет :)

___________________________________

С уважением Ксения. Сайт tannet.com.ua/

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы меня неправильно поняли, я не имею ввиду отделку.Я имею ввиду что дом нужно сделать интересне по форме.:)Допустим сделать балконы или террасу, крыльцо .Привести окна к одному знаменателю, они хаотично смотрятся. Дом сразу заиграет :)

___________________________________

С уважением Ксения. Сайт tannet.com.ua/

 

вполне с вами согласен, учитывая критику - готовлю другую планировку, там, постараюсь учесть ваши замечания. спасибо

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...