Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Оправданные желания ?!

Musiana

Рекомендовані повідомлення

Очень хочу построить дом следующего плана (см. фото), 108 кв.м. Пишут материал внешних стен - пустотелый кирпич, но думаю это дорого. Реально ли газобетон бросить ? И какова будет примерно стоимость коробки ? Спасибо ВСЕМ, кто ответит !

proekt-ROBINIE__289.jpg.d0202dc21fa3979060761b5b2703d4d9.jpg

Змінено користувачем Прохожий
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ви б плани виклали.

проектував дещо дуже схоже - є прикинуті об"єми по основних матеріалах (газоблок, панелі, бетон, дерево, криша і т.д.) - аби тільки на габарити глянути чи підходять....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Реально ли газобетон бросить ?
Можна кинуть газоблок і це буде значно економічніше, адже можна і не утеплювати, а цеглу потрібно утеплювати.

Якщо Ви хочете обговорення проекту, то слід викласти плани.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Реально, вуаля похожее в газобетоне (ссылка устарела)

Ммм...неплохой проект, но габариты великоваты, да и расходов больше. Оцениваю свои силы, уже сбросила аппетиты с 169 кв.м, потом со 130 и вот уже 108 :-))))...хотя, конечно, всегда хочется больше, но учитываю и стройку, и дальнейшее обслуживание дома, тем более семья не 5 человек, чтобы размахиваться. Но все равно спасибо за участие !!! ;-)))

 

Добавлено через 6 минут

У меня на этот проект таковы планы: как видите на фото часть дома штукатурена, т.е. полностью обкладывать его кирпичом нет смысла (так я думаю), а часть имеет выделенные фрагменты кирпича. По дизайну, это действительно неплохо смотрится...Однако, реально ли ту часть, что штукатурена сделать из материала (газобетон), а та что нет - из пустотелого керамического блока ?

 

Добавлено через 6 минут

Для более точного понимания дела напишу сразу, где взяла проект - www.archon.com.ua/proekt-doma/m44c0e14442ba3,dom-pod-bieloi-akatsiiei. Думаю, так легче дать оценку всему задуманному :-))))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

К чему такие извращения?

Стройте все из газобетона, а ту часть которую хочется кирпич - обложить плиткой под кирпич.

А исходя из перспектив подорожания газа я б и газобетон утеплял 100 мм пенопласта...

 

Добавлено через 18 минут

И еще учтите что в польских проектах перекрытие - монолит (что не удешевляет строительство). И так просто панели в имеющиеся габариты не ложатся.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думаю, еще придется обращаться к архитекторам, чтобы помогли визуально с разрезом дома. Меня интересует вертикальный разрез мансарды, который бы наглядно показывал высоты пространства под крышей.

proekt-ROBINIE__256.gif.0640d09c5db59525e059860e91c1d6e1.gif

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А исходя из перспектив подорожания газа я б и газобетон утеплял 100 мм пенопласта...

 

И еще учтите что в польских проектах перекрытие - монолит (что не удешевляет строительство). И так просто панели в имеющиеся габариты не ложатся.

 

1. А Ви жили у будинку утепленому пінопластом?

2. На даний час промисловість випускає плити перекриття з кроком 10 см до 12 м довжиною, тому проблем із заміщення ними моноліта, фактично немає.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думаете, что эти плиты можно заметить на монолит ?!

 

Для того, щоб із 100 % впевниністю сказати "можна" чи "неможна" потрібно бачити всі розміри будинку включно з розмірами його конструкцій.

Судячи з того, що бачу зараз на 89 % можу сказати, що можна.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. А Ви жили у будинку утепленому пінопластом?

Так, і зараз живу

2. На даний час промисловість випускає плити перекриття з кроком 10 см до 12 м довжиною, тому проблем із заміщення ними моноліта, фактично немає.

Буває проблема в сезон замовити такі плити, у прошлому році до нас звертався замовник що до заміни в проекті плит шириною 1,5м на 1 та 1,2 бо на той час виробники тимчасово припинили випускати "неходові" розміри. Так шо я не голословно застережую. І враховуйте те що такі плити будуть дорожчі ніж "ГОСТовані".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Буває проблема в сезон замовити такі плити, у прошлому році до нас звертався замовник що до заміни в проекті плит шириною 1,5м на 1 та 1,2 бо на той час виробники тимчасово припинили випускати "неходові" розміри. Так шо я не голословно застережую. І враховуйте те що такі плити будуть дорожчі ніж "ГОСТовані".

 

Можна поцікавитись, які це "неходові" розміри?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У тому проекті це була плита ПК 42-15-8, це було у серпні. Перераховували проект під 42-12 та 42-10
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У тому проекті це була плита ПК 42-15-8, це було у серпні. Перераховували проект під 42-12 та 42-10

 

Дуже подібне питання розглядалося минулого тижня у паралельній гілці починаючи з поста №20:

www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=118877

На території Києва та суміжних з ним міст є близько 20 - 30 підприємств які виготовляють з.б. конструкції і скрізь не було потрібних плит?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пошуком плит займався замовник, а до нас звернувся з проблемою (я не знаю на скільки він обдзвонив всіх продавців).

У мене немає завдання в чомусь вас переконувати, я тільки описую проблеми які я бачив. А всі рішення однозначно за вами

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. А Ви жили у будинку утепленому пінопластом?

 

а Вы? Есть негативный опыт проживания в утепленном пенопластом доме? поделитесь

 

Да простит меня топикстартер за за оффтоп

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а Вы? Есть негативный опыт проживания в утепленном пенопластом доме? поделитесь

 

Так, є! У знайомих дача утеплена пінопластом, коли сплю в ній із закритими пластиковими вікнами зранку обов'язково болить голова і з'являється нежить та й спиться там важко не вистачає повітря. Загальновідомий факт - пінопласт "не дихає".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, є! У знайомих дача утеплена пінопластом, коли сплю в ній із закритими пластиковими вікнами зранку обов'язково болить голова і з'являється нежить та й спиться там важко не вистачає повітря. Загальновідомий факт - пінопласт "не дихає".

Вот Вы вроде бы умный человек, понимаете, что пенопласт не дышит. Ну так, а нельзя было обеспечить приток свежего воздуха в помещение в котором Вы спали?

Да, кстати, Вы думаете, что при утеплении ватой Вам бы дышалось намного легче? Познакомьтесь с людьми-хозяевами дачи, утепленной ватой.

И не путайте божий дар с яичницей, доступ кислорода в помещение через неплотности стен и окон и паропроницаемость ограждающих конструкций.

гляньте.. и не пугайте людей.

 

Единственно в чем Вы правы, что не стоит применять пенополистерол в качестве утеплителя для газо- пено- блоков.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот Вы вроде бы умный человек, понимаете, что пенопласт не дышит. Ну так, а нельзя было обеспечить приток свежего воздуха в помещение в котором Вы спали?

Да, кстати, Вы думаете, что при утеплении ватой Вам бы дышалось намного легче? Познакомьтесь с людьми-хозяевами дачи, утепленной ватой.

И не путайте божий дар с яичницей, доступ кислорода в помещение через неплотности стен и окон и паропроницаемость ограждающих конструкций.

гляньте.. и не пугайте людей.

 

Единственно в чем Вы правы, что не стоит применять пенополистерол в качестве утеплителя для газо- пено- блоков.

 

Думаю, що прокриті вікна у -10 - 15 градусів, якось нелогічно, навіщо тоді утеплення? А при "+" температурах зрозуміло, що відкривали вікна.

Я про мінвату нічого не писав і відповідати на це питання не буду. Можливо про мінвату розкажите Ви?

Відеороликом Ви хотіли сказати, що до будинків утеплених пінопластом потрібно під'єднувати турбонадув?

Правильно підібраний газоблок взагалі не потребує утеплення.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думаю, що прокриті вікна у -10 - 15 градусів, якось нелогічно, навіщо тоді утеплення?

А раздел строительного проектирования "Отопление и Вентиляция" тоже не логично называется?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А раздел строительного проектирования "Отопление и Вентиляция" тоже не логично называется?

 

Логічно, але що Ви хотіли цим сказати?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

але що Ви хотіли цим сказати?

Что воздухообмен в помещениях должен быть.

И не обязательно с помощью открытых окон.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Что воздухообмен в помещениях должен быть.

И не обязательно с помощью открытых окон.

 

Я це знаю, але будинок не мій і не я його проектував, повітреобмін повинен бути, та там його немає!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

повітреобмін повинен бути, та там його немає!

Думаю, кирпичные стены (или ГБ) с минватой воздухообмена не добавят.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Правильно підібраний газоблок взагалі не потребує утеплення.

Подберите мне, пожалуйста, газоблок для стен веранды. Правда, на него придется укладывать мауэрлат.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...