Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Гіпсова штукатурка - як має бути зроблена

Гочик

Рекомендовані повідомлення

Створити дану тему мене змусили строяки-бовдури-халтурщики,які збирались робити гіпсову штукатурку форумчанину. Після уточнюючих питань виявилось, що вони про штукатурку знають не більше ніж я про балет. Коротко опишу ситуацію: пропонували штукатурити МП-75 (50грнм.кв.), потім шпаклювати під шпалери (50 грн/м.кв.). Замовника обурила ціна і він створив тему, де усім колективом було розкритиковано дану пропозицію. Потім запропонували Мультіфініш замішувати разом з МП-75, наче для того, щоб загладити без шпаклівки:o:o:o. Глянцевий бетон збирались грунтувати СТ-17:fool:. Подібні ситуації трапляються часто!

 

Тож узагальнимо теоритичні зназнання з практичними навиками для того, щоб підняти на якісно новий рівень нашу спільну справу. Обговоримо: Коли? Як? і Чим? робиться ЯКІСНА ГІПСОВА ШТУКАТУРКА...

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А хтось використовує терки з губкою, коли штукатурять гіпсом? Сьогодні завітали колеги по цеху подивитись на штукатурку (думали, що ми машиною наносим). Ми якраз розмочалювали стіну. Так уних очі квадратні... "А що це? А навіщо?" Сказали, що теж "штукатурять" МП-75 без терки з губкою.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А хтось використовує терки з губкою, коли штукатурять гіпсом? Сьогодні завітали колеги по цеху подивитись на штукатурку (думали, що ми машиною наносим). Ми якраз розмочалювали стіну. Так уних очі квадратні... "А що це? А навіщо?" Сказали, що теж "штукатурять" МП-75 без терки з губкою.

 

И губчатые и войлочные терки и шпателя.

Только нет разницы машинная или ручная, выглаживать все равно руками

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А хтось використовує терки з губкою, коли штукатурять гіпсом?

Ага, пользуемся такими.

 

Добавлено через 16 минут

выглаживать все равно руками

Есть же затирочные машины для бетона, вертолеты для стяжек и т.д. Должно быть что-то похожее и для штукатурки. Сколько лазил по инету пока ничего подходящего не находил.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ага, пользуемся такими.

 

Добавлено через 16 минут

 

Есть же затирочные машины для бетона, вертолеты для стяжек и т.д. Должно быть что-то похожее и для штукатурки. Сколько лазил по инету пока ничего подходящего не находил.

 

полно, только они не удобные

 

1238928830mteczacieraczka.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не Андрей, я не о том. :)

Как на картинке у меня есть похожая Интерсколовская на штанге. Интересует именно заглаживающая для глянцовки, с лопастями.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не Андрей, я не о том. :)

Как на картинке у меня есть похожая Интерсколовская на штанге. Интересует именно заглаживающая для глянцовки, с лопастями.

 

так вроде на эту гладкий круг ставится, не?

 

Добавлено через 7 минут

вот такой

 

talerz-dysk-wygladzajacy-do-tynkow-cementowo-wapiennych[1].jpg?PHPSESSID=de7973a9fdbf87c0634e762505235cc8

 

отсюда

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Заглянцувати можна тільки ручками. Ще штукатурною станцією не всі навчились робити, а тут ще затірочна машина буде. Хаос почнеться. Да й технологію ГШ толком мало хто знає і уміє її робити. Самий трудомісткий процес (заміс + некидання) уже механізоване, а заглянцувати уже легше фізично.

 

Добавлено через 8 минут

Есть же затирочные машины для бетона, вертолеты для стяжек и т.д. Должно быть что-то похожее и для штукатурки

Кінцевий результат сильно відрізняється від ГШ. Думаю, досягнути глянцю можна тільки вручну.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думаю, досягнути глянцю можна тільки вручну

Сильно помиляетесь... Теж так думав (правда на рахунук вапняної - штук)

Довгі роки набивав руку, міняв матеріали і технологі, думав завжди що я чемпіон в цій справі...

До поки, згодом не прийшов чувак з апаратом (якщо не помиляюсь -"Рокамат Наутіліус)... Зробив обєм робіт в рази більший і по якості, на стінах з великою площою, при боковому освітлені - я прозрів...

Зараз, з великим задоволенням стіни з штуком віддаю йому...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можно по подробнее:имею желание приобрести такую вещь.

 

 

Шото типа полировочной болгарки:)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можно по подробнее:имею желание приобрести такую вещь.

Замывочная машина. Учитывая, что замывка далеко не самый трудоемкий процесс в ГШ, то гатить в неё стока денег имхо нет смысла.

 

2олл. Замес и накидку победили - есть штукатурные станции. Осталось механизировать подрезку) - как по мне самый тяжелый процесс, ну и глянцовку.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сильно помиляетесь..

Мова йшла про глянцування, а не розмивання. Я за 1 час стільки розмочалю, що Ви за день її не підріжете і не заглянцюєте.

Треба, щоб спочатку навчились робити ГШ, а уже потім можна якось полегшувати (механізовувати) процес. Доки придумають робот для глянцювання, запропонують нову технологію і новий матеріал.

 

Добавлено через 29 минут

Да які там машини!? Більшість ГШ мішають у відрах перфоратором з міксером для цементних розчинів і накидають кельмою з того самого грязного засохлого відра. Стіна тоді схожа на пазл (відрізняються заміси) з пузирями розміром з тарілку (гладять лежачим шпателями 100 раз), а воно стає ще гірше. Сусіди по поверху теж намагаються штукатурити. Подарував їм сьогодні стареньку терку, щоб зпробували. Так прораб на розборки прийшов: "Чо лізеш якшо не просять". Заказчик нічого не розуміє, а хлопці мажуть гіпсом.

Хочу вірити в те, що люди які купили собі штукатурну станцію не полінились навчитись на ній працювати. Але тут теж проблема - треба гнати квадратуру, а не добросовісні ще й намагаються на матеріалах (грунтовки) економити.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Але тут теж проблема - треба гнати квадратуру

Ключевое слово......От замеса раствора лопатой-на стяжку ит д .тоже думал отошли- а иногда он незаменим!И качество штукатурки не всегда зависит от инструмента,машин а как всегда от головы и рук. Есть мастера и с ЦПС делают чудеса не машинным способом.Из практика - монтаж гипса мужики собрали деревянный каркас(потолок) и прибили обычными гвоздями гипсокартон а вы говорите штукатурка

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мова йшла про глянцування, а не розмивання. Я за 1 час стільки розмочалю, що Ви за день її не підріжете і не заглянцюєте.

 

Замывочная машина. Учитывая, что замывка далеко не самый трудоемкий процесс в ГШ, то гатить в неё стока денег имхо нет смысла.

Я ж писав -

(правда на рахунук вапняної - штук)

 

Технологія зовсім інша на відміну від Г/Ш... тут не треба глянцувати і підрізати...

Тут технологія більш схожа до затирання цементно пісщаних чи вапняних штукатурок.

Наноситься штук і після деякого часу підсихання затирається, кожний раз зі зміною насадок (кругів) від твердіших до мягших.

В нас... на західній Україні вапняна шпаклівка складає приблизно 30% від усіх стін.

Людина довгі роки тільки штуком і займається і за цей час досягла великих результатів по якості (великі площі стін з боковим світлом) і швидкості нанесення. Хоча, я мав теж чималий досвід нанесення вапняних шпаклівок, після того як побачив різницю в результаті і швидкості, то втратив інтерес до затирання вручну...

Зараз, тупо віддаю йому замовлення на стіни з штуком.

В Києві чомусь штук не популяризований і навіть не зустрічав в продажі самих шпаклівок.

мастерок, якщо Вас чи ше когось цікавить дана технологія і є замовлення на вапняні шпаклівки, то можу вислати до Вас людину з його транспортом, апаратом і з матеріалом по знижці.

Вийде такий собі обмін досвідом, бо краще один раз побачити, чим сто разів почути.Ж-)

Людина відкрита, вміє все гарно пояснити і показати... до того ж полюбляє вояжі і командіровки.;)

 

gochyk, Вибачаюсь, :beer:що трошки "засрав" Вам тему, оскільки тема стосується Гіпсових штукатурок.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

качество штукатурки не всегда зависит от инструмента

Не сприймайте як нескромність, але у мене голова і руки знають своє діло, але з таким інструментом

мішають у відрах перфоратором з міксером для цементних розчинів і накидають кельмою з того самого грязного засохлого відра

у мене ніяк не вийде якісного кінцевого результату, або це те саме, що

прибили обычными гвоздями гипсокартон

Без правильного комплекту інструменту під кожну роботу дуже-дуже важко досягти бажаного результату, а в деяких випадках взагалі не можливо.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Без правильного комплекту інструменту під кожну роботу дуже-дуже важко досягти бажаного результату, а в деяких випадках взагалі не можливо.

С ваших слов оштукатурить комнату для проживания простого рядового заказчика - нужно обладать сурер спец инструментом?Тоже самое почти со всеми видами строительных работ.Я вот на протяжении многих лет использовал отвес и водяной уровень и качество от не имения лазерного уровня не страдало.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я вот на протяжении многих лет использовал отвес и водяной уровень и качество от не имения лазерного уровня не страдало.[/QOTE]

И дальше используйте.Лазеры-шмазеры это хорошо,но ну нах.;)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И дальше используйте.Лазеры-шмазеры это хорошо,но ну нах.;)

 

Да врут эти лазеры

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да врут эти лазеры

Есть такое....на одном из объектов заказчик грозился после монтажа проверить лазером.....пришло время , принёс установил проверил, после увидев его погрешность -собрал и мы его не видели ,дальше были ещё объекты с этим же заказчиком за лазер и речи больше не заводилось - хотя вещь нужная если правильно отрегулирована для пробивки осей , прямых углов на площадях самое оно но не панацея!И не абсолют!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо штукатурка один з постійних напрямів діяльності, то звичайно потрібен, незважаючи кімната це чи котедж. Якщо електрик (наприклад) через те, що у нього не має робити хапається за штукатурку 1 кімнати. Звичайно не вигідно купувати усе необхіне для штукатурки на 1 раз і він використає підручні засоби.

Якщо ти постійно заробляєш на цьому гроші, то повинене мати такий інструмент який полегшить і прискорить роботу, і тоді якість буде залежати від навиків.

 

Добавлено через 3 минуты

использовал отвес и водяной уровень и качество от не имения лазерного уровня не страдало

Згоден, від них не відмовився, але з лазером швидкість виконання робити відрізняється суттєво. В цьому випадку це вплине лише на витрачений час.

 

Добавлено через 2 минуты

Да врут эти лазеры

Професійний і не падавший на землю - не бреше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо штукатурка один з постійних напрямів діяльності, то звичайно потрібен, незважаючи кімната це чи котедж. Якщо електрик (наприклад) через те, що у нього не має робити хапається за штукатурку 1 кімнати. Звичайно не вигідно купувати усе необхіне для штукатурки на 1 раз і він використає підручні засоби.

Якщо ти постійно заробляєш на цьому гроші, то повинене мати такий інструмент який полегшить і прискорить роботу, і тоді якість буде залежати від навиків.

Так об этом и речь просто инструменты и механизмы показанные выше требуют не малых объёмов иначе они бесполезны!В начале строительной практики начинал штукатурку со штукатурки фасадов - С люлек на то время.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Взагалі я говорив про мінімально необхідний інструмент який дозволить зробити роботу якісно. Лазери, розмивочні машини і т.д. можуть лише прискорити і полегшити виконання.

 

Добавлено через 2 минуты

механизмы показанные выше

Про них заговорили ті хто робить машинну штукатурку, для них вона актуальна. Я нікого не застявляв її купувати, лише терку з мочалкою. Я сам роблю ГШ ВРУЧНУ.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

- хотя вещь нужная если правильно отрегулирована для пробивки осей , прямых углов на площадях самое оно но не панацея!И не абсолют!

 

Ага, у меня тоже есть. Произвожу хорошее впечатление

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...