Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Вибір Рех труби, або Pe-rt

fifayer

Рекомендовані повідомлення

Потрібно вибрати трубу для теплої підлоги по бюджету 10 грн м.п. Більше всього імпонує Рех-а і Pe-rt. Перечитав багато форумів і зрозумів , що якщо на трубі пише Рех-а, це ще нічого не значить, може бути і Pex-b. З виробниками теж не зрозуміло, наче б то Giacomini хвалять, ціна в інтернеті від 6-11 грн за м.п., щось дуже різні ціни(явно полови підробка), а вияснити ніяк. Труби ICMA пишуть, що Pe-xa, але за 8 грн.м.п., мало віриться ... здається теж підробка. Допоможіть хто має досвід !!!!!!!!!!!!!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Рехау пока объявило акцию на свою РЕХ-а трубу для ТП.

 

Непогана ціна, але мені потрібно близько 250 м труби... Можете щось толкове порадити під мої вимоги?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все ж хотілось вкластись до 10 грн. Бюджет обмежений. Може порадите альтернативні варіанти?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

и я влезу, тоже присматриваю бухту 16х2 200-240м, но металлопластика.

 

Для теплого пола, мотать буду сам, им легче вроде бы. Тоже хотелось бы не очень далеко вылезать за пределы 10грн/м.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Труби ICMA пишуть, що Pe-xa, але за 8 грн.м.п., мало віриться ... здається теж підробка. Допоможіть хто має досвід !!!!!!!!!!!!!

 

Оптовая цена Икмы 16 в районе 6,50. Так что по 8 можете смело брать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Оптовая цена Икмы 16 в районе 6,50. Так что по 8 можете смело брать.

 

И что там реально Pe-xa ??

 

Добавлено через 19 минут

Что скажете о - Труба полиэтиленовая PE-RT Golan-Aqua-Pex , ціна в районі 9 грн???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И что там реально Pe-xa ??

 

Попробуйте на зуб:D, Вы при таких сомнениях очень долго ТП будете катать.

Что скажете о - Труба полиэтиленовая PE-RT Golan-Aqua-Pex , ціна в районі 9 грн???

 

Не нужна она Вам, эта труба для высоких температур.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. Я б погриз би з задоволенням, але зможу це зробити тільки тоді коли на Нову пошту прийде 250 метрів оплаченої труби, так як побачити її в живу, навіть будь яку просто не має можливості :(.

 

По поводу сумніві...., що зроблю, така натура , стараюсь завжди знайти золоту середину у всьому(можливо якраз через обмеженість по фінансам)

Якщо серйозно, ІСМУ хтось грів, є той пекс-а чи ні?

 

2. По поводу PE-RT Golan - ціна влаштовує, та і запас по температурі не буде зайвим, квартиру збираюсь обігрівати тільки теплою підлогою, температура буде по вище. В Росії Пе-рт наче б то хвалять на форумах, просто і надійна.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Потрібно вибрати трубу для теплої підлоги по бюджету 10 грн м.п. Більше всього імпонує Рех-а і Pe-rt. Перечитав багато форумів і зрозумів , що якщо на трубі пише Рех-а, це ще нічого не значить, може бути і Pex-b. З виробниками теж не зрозуміло, наче б то Giacomini хвалять, ціна в інтернеті від 6-11 грн за м.п., щось дуже різні ціни(явно полови підробка), а вияснити ніяк. Труби ICMA пишуть, що Pe-xa, але за 8 грн.м.п., мало віриться ... здається теж підробка. Допоможіть хто має досвід !!!!!!!!!!!!!

Труба TECE РЕ-MDx с антидиффузионным слоем 70°С , 6 Bar

в бухте 200м.п. цена 0,9евро/м.п

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот ещё появилась на рынке PE-RT труба, которую можно паять и соединять с помощью фитингов.

www.meto.ru/trubi.htm

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Труба TECE РЕ-MDx с антидиффузионным слоем 70°С , 6 Bar

в бухте 200м.п. цена 0,9евро/м.п

 

Непогано, РЕ-MDx я так зрозумів тип Pe-xc, карще за pe-xb але гірше за pe-xa.?? Хто виробник? Чи є бухти по 100 м?? якось 250 потрібно назбирати...

 

Добавлено через 10 минут

Труба KAN Pe-rt біла 9 грн., синя 10 грн.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. Я б погриз би з задоволенням, але зможу це зробити тільки тоді коли на Нову пошту прийде 250 метрів оплаченої труби, так як побачити її в живу, навіть будь яку просто не має можливості :(.

 

По поводу сумніві...., що зроблю, така натура , стараюсь завжди знайти золоту середину у всьому(можливо якраз через обмеженість по фінансам)

Якщо серйозно, ІСМУ хтось грів, є той пекс-а чи ні?

 

2. По поводу PE-RT Golan - ціна влаштовує, та і запас по температурі не буде зайвим, квартиру збираюсь обігрівати тільки теплою підлогою, температура буде по вище. В Росії Пе-рт наче б то хвалять на форумах, просто і надійна.

 

В мене є куски Ікми-остатки.Якщо хтось напише як її "испытать" в домашніх умовах -то я це зроблю і викладу фото

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут є відео. Гнем , ломаєм, а потім грієм до прозорого стану. Потім охолоджуєм, якщо труба вернула свій початковий стан то це Pe-xa! Може зможемо з вамы домовитись, щоб ви мені кусочок вислали, заплачу за кусок і за доставку? Просто самому цікаво спробувати.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут є відео. Гнем , ломаєм, а потім грієм до прозорого стану. Потім охолоджуєм, якщо труба вернула свій початковий стан то це Pe-xa! Може зможемо з вамы домовитись, щоб ви мені кусочок вислали, заплачу за кусок і за доставку? Просто самому цікаво спробувати.

 

А Ви де?в якому місті? І якщо можна ссилку на відео-попробую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А Ви де?в якому місті? І якщо можна ссилку на відео-попробую.

 

Хмельницька обл. м.Нетішин. Можна кусочок 20 см, через Укрпошту, або через Нову пошту, якщо маєте можливість звісно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ми Ікми уже і не пам'ятаю скільки км уложили в підлоги, ні разу з нею не було проблем.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Firat ще радять, кажуть Кан на заводі Firat робиться. Що скажете про нього. ІСМА метод сшивки Pe-xa??
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

каждый похвалит и предложит то, с чем работает. посмотрите что вам скажет интернет и сделайте выбор.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В ітернеті вже перечитав, мені здається все , що тільки можна , що в Україні , що в Росії. В кінці кінців, в голові все закипіло і взагалі заплуталось. Хотів Pe-xa, але поліз вже в такі дєбрі, що не можу вібратись сам. От і прошу допомоги вже сам на форумах :) Дякую всім , хто допомагає!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так точно :)

 

Добавлено через 7 минут

Джакомини по 6,2 за метр, дуже заманливо. Кажуть люди, якщо бусіком по тихому ввозять, то можлива така ціна.. А так в районі 8-9 грн.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Значиться так : відправити можу без проблем,новою почтою,але у вівторок.Сьогодні вночі їду у відрядж,так що напомніть мені у ЛС бо забуду.

Провів "испытания" на фото.Ікма і Саніка (виробник наче турки,ціна у харкові десь 6грн).

Що та ,що та абсолютно нормально витримала,у турка тільки кисневий барєр більше збрижився.

Після того як охололи ,пішов ще раз їх "испытав"(вже не фоткав) -практично нічого не помінялось ,тільки барєри ще більше збрижились.

Ікма більш мякша-укладати простіше набагато.Укладав і ту, і ту,-8 атмосфер на дві неділі витримали.ТП працює з грудня.

IMG_5336.thumb.JPG.1bdd5b78d660cabda8552672cde2d07b.JPG

IMG_5338.thumb.JPG.d1d940c9765c765e3653605a690be48e.JPG

IMG_5340.thumb.JPG.72e7a2da74833dacad134a1524010410.JPG

IMG_5341.thumb.JPG.4721b51c3dfbcf32dcbec6aeb6087582.JPG

IMG_5342.thumb.JPG.e084569815201b9c30d8106d42a143a3.JPG

IMG_5343.thumb.JPG.dc58ebcbaf98716c11b06e125b948f96.JPG

IMG_5344.thumb.JPG.8b37223a333ac485be5692d6691b3266.JPG

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...