Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Вопросы по сантехнике, не требующие создания отдельных тем.

B.S.V.

Рекомендовані повідомлення

Питання по гідроакумулятору AQUATICA (779126) 100 л - зранку після промивки фільтра дуже швидко впав тиск. Не в нуль, але швидко, та витрат води майже не було. Баку вже 5 років, тиск регуляно (раз 4-6 місяців) підкачую. Злив воду - перевірив тиск - тиск в баку є, води з золотника не було. Трохи підкачав, води набрав і знову тиск падає потихеньку. В мене перед баком та після фільтрів стоять лічильники (контроль розходу) руху не має. Відключив насос, перекрив кран з насоса спостерігаю, тиск падає. Куди?

Як перевірити бак? Мембрана рідна тут, чи варто ставити щось інше?

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, Crazy сказал:

П Куди?

 

Сколько подкачали, как? На каком давление вкл.выкл. насос?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Сергей 31 сказал:

Сколько подкачали, как? На каком давление вкл.выкл. насос?

Мін в системі 2.15, качаю 2 (як завжди).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Відсікав бак на ніч кранами - тиск поступово впав до нуля. Докачав повітря - знову йде вода. Буду міняти мембрану і дивитись, де травить. Чи щось покаже, якщо намилювати на золотнику та фланцю знизу?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Є дренажний насос: rozetka.com.ua/ua/tehas-tadp-1000pw/p368991978/
Хочу підключити до нього шланг 1/2" (не питайте чому саме такий шланг). Мучать сумніви, оскільки потужність, як на мене, завелика для такого вузького шланга. Чи не зашкодить насосові?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, AnMig сказал:

Є дренажний насос: rozetka.com.ua/ua/tehas-tadp-1000pw/p368991978/
Хочу підключити до нього шланг 1/2" (не питайте чому саме такий шланг). Мучать сумніви, оскільки потужність, як на мене, завелика для такого вузького шланга. Чи не зашкодить насосові?

Особенностью центробежного насоса является его способность дросселироватся. Все гаразд

https://www.google.com/search?q=дросселирование+центробежного+насоса&oq=дросселирование+центробежного+насоса&gs_lcrp=EgZjaHJvbWUyBggAEEUYOTIKCAEQABiABBiiBDIKCAIQABiABBiiBDIKCAMQABiABBiiBDIKCAQQABiABBiiBDIKCAUQABiABBiiBNIBCjEyMzA5ajBqMTWoAgiwAgE&sourceid=chrome&ie=UTF-8

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 хвилин тому, Enot123h сказав:

Особенностью центробежного насоса является его способность дросселироватся. Все гаразд

Дякую. Чи значить це що він в такому випадку буде споживати менше електроенергії? Чи якщо заявлено 1Квт, то в будь якому випадку буде споживати 1Квт?

Змінено користувачем AnMig
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

54 минуты назад, AnMig сказал:

Дякую. Чи значить це що він в такому випадку буде споживати менше електроенергії? Чи якщо заявлено 1Квт, то в будь якому випадку буде споживати 1Квт?

Пишуть що так. Хотів перевірити, в мене дренажний через 10м тонкого шлангу, але десь ваттметр проїбав, хоча позавчора у руках тримав...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...