Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Подрозетники: штукатуры или электрики? (вырезано из Мастерок. Негатив по его бригаде)

finn199

Рекомендовані повідомлення

 

2012706.jpeg

Это крышка защиты коробочки, ставит её электрик на коробку после монтажа коробки в оштукатуренную уже давно поверхность. Ведь впереди ещё малярные работы, и чтоб не нагадили маляра в коробки, ставится эта крышка. Видите, там написано - Электрик! -подписался. А ещё написано - Гуси! Ну это он на маляров так ругается, вот гуси вы, мол, из-за вас мне приходится такую крышечку ставить...
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это совсем не та крышечка.

Да разве это важно?

Главное, что есть и стоит 25 коп - а подходит/не подходит - это "...шерифа ниипёт"(с)

 

Добавлено через 4 минуты

Я Вам что ДОЛЖЕН доказать? Данунах. Я показал как делают немцы.

Данунах, при чём тут боши?

Это ж Вы предложили "пластик и стяжечку" как альтернативу Кайзеру - вот и возбудили интерес нездоровый и желание оплатить Мастер-класс...

Короче всё как и ожидал:".. весь пар - в свисток..." :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Данунах, при чём тут боши?

Короче всё как и ожидал:".. весь пар - в свисток..." :D

 

Читаем спокойно без нагнетания.

При чем тут немцы? К тому что с первого поста на это указано. www.stroimdom.com.ua/forum/showpost.php?p=2233695&postcount=113

 

Добавлено через 3 минуты

знайшов в мережі аж за 25 коп/шт

 

Отличная крышка. До "немецкого" вида прорезать шели и вывести пластиковые "хвостики". Но главное не как , а "зачем нам"...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Отличная крышка. До "немецкого" вида прорезать шели и вывести пластиковые "хвостики". Но главное не как , а "зачем нам"...

Ну, вот представил я себе это операцию..... В среднем, на обычный дом, часа 3-4 уйдёт на эту работу.

Естественно, это время должно быть оплачено.

Или нет?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это крышка защиты коробочки, ставит её электрик на коробку после монтажа коробки

 

Это совсем не та крышечка.

 

Да разве это важно?

Главное, что есть и стоит 25 коп - а подходит/не подходит - это "...шерифа ниипёт"(с)

 

Та, нє та... Вам шашечки нада чи підрозетники закрити? Ж-)

Для тих хто неуважно читає: ця кришечка для закриття підрозетника, читай (для Шарманщика) діаметр підходить для 60мм підрозетників.

Так, вона без "важливих" вусиків, але їх ціна руб відро - 100шт коштуватиме аж 25грн. Хоча звісно матьорим електрикам легше паперу "горкою" наштовхати

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для тих хто неуважно читає: ця кришечка для закриття підрозетника, читай (для Шарманщика) діаметр підходить для 60мм підрозетників.

Поясняю спецом для Тапка - для сблокированных читай - блочных подрозетников, к моему великому сожалению, никак не подходит.

Для одиночных - ДА, впереди планеты всей, более того,лежит на складе ящичек подобных Гусей уже не один год... а кардинально проблему не решает и положения не спасает... повторюсь - к сожалению... а так хотелось...

 

Теперь понятно, о чём это я говорил?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

к моему великому сожалению, никак не подходит.

Абаснуйте (с) "не подходит - это "...шерифа ниипёт"(с)"

Блочні розетки не щільні, а діаметр кришки цілком дозволяє закривати їх і в блоках.

 

 

З.І. склалось враження що Ви їх вперше бачите

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З.І. склалось враження що Ви їх вперше бачите

А извольте ко мне на склад подтянуться - я Вам их не окма покажу, но ещё и подержать дам ... в каждую руку.. скоко зачерпнёте из коробки... и пару коробок от Кайзера и Копоса дам тож...так, эксперименту ради....

А Вы мне вот тута бестолковому и покажите, ну что б знал я, какой стороной они и на какой коробок вставать должны.... а то я как-то всё не соображу, какого фига они у меня место занимают...?

Координаты у Вас мои есть.... так что ждём-с...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Діаметр кришки 75мм, діаметр підрозетника 60мм, тобто кришка виступатиме на 7,5мм, дві кришки 15мм - це як раз відстань між підрозетниками у блокові. Можете самі їх потримати. Тільки спершу придбайте за нагоди :beer:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки спершу придбайте за нагоди

Ептить.. Вы сами -то поняли, что написали?

 

Добавлено через 1 минуту

А извольте ко мне на склад подтянуться - я Вам их не окма покажу, но ещё и подержать дам ... в каждую руку.. скоко зачерпнёте из коробки...

Ну или к примеру вот "это" прочитали бы и не спалились бы на мелочи... ;-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, бо якби ці кришки у Вас були то не було б мови що вони не підходять для зблокованих, не кажучи про папір "горкою". Вас ніхто за язик не тягнув :pardon:

 

 

 

З.І. могли б принаймні подякувати за підказку щодо кришок за 25коп

З.І.З.І. "ко мне на склад" звучить круто ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, бо якби ці кришки у Вас були то не було б мови що вони не підходять для зблокованих, не кажучи про папір "горкою". Вас ніхто за язик не тягнув :pardon:

 

 

 

З.І. могли б принаймні подякувати за підказку щодо кришок за 25коп

З.І.З.І. "ко мне на склад" звучить круто ;)

Да нет, чо там крутого-то... просто склад.. без девок... без водки...

 

Что ж Вас так вздрючило простое слово из пяти букв... :lol:

 

Кстати, благодарить не за что, а вот продать Вам ящичек с крышечками могу... даже со скидоном 50%!!! Если все заберёте...

 

Ну так чо, по рукам? :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мені вже непотрібно. Хоча коли придбаєте можете запропонувати Мастєрковим орлам :beer: ну і своїм обов’язково щоб папером не бавились ;)

 

 

З.І. із замовників брати втридорога :D

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мені вже непотрібно. Хоча коли придбаєте можете запропонувати Мастєрковим орлам :beer: ну і своїм обов’язково щоб папером не бавились ;)

 

 

З.І. із замовників брати втридорога :D

 

Ну вот так всегда - "..сначала надув щёк, а потом весь пар - в свисток..."

Знакомо и уже привычно... :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З.І.З.І. "ко мне на склад" звучить круто

Я был.

Вы даже не представляете, насколько комично прозвучал Ваш пункт.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я был.

Я тоже.

Запрошення "на склад" у констексті розмови про шашечки кришечки виглядає не менш комічно

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, вот представил я себе это операцию..... В среднем, на обычный дом, часа 3-4 уйдёт на эту работу.

Естественно, это время должно быть оплачено.

Или нет?

 

А заранее сделать? Неужели нет простоев/пауз?

Крышки то много разовые.

Пока не покарежат или не потеряют.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Электрик, конечно же, не должен промерять уровнем стены и выставлять прямые углы в ванной. И будущий слой штукатурки он тоже определить не может, но... коллеги, кто должен разруливать нижеприведённую ситуацию? Уж явно не плиточник? Глубина более 4 см!!!

 

snymok_001_500.jpgi.gif

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вырезано из ЧС Мастерок начиная с 28 поста

чуть от себя добавлю.кто не штукатурил не сразу поймет.

чет не соображу, нафига перед штукатуркой ставить коробки?

обычно их монтаж делают после штукатурки.

мастерок, вы еще должны были их выставлять?

То есть Вы предлагаете заштукатуривать отверстия под коробки? :)

Или короночкой потом проходиться по штукатурке вместе с кабелем?

 

нет,сначала проложить кабель, оштукатурить,после,наметить точно где будут коробки,приподнять кабель просверлить,установить коробку.

конечно если стены положены чётко,то коробки можно установить до штукатурки,только чтобы они и провод не торчали ни миллиметра,штукатурить одно удовольствие.

на сколько знаю, углубленная коробка больше 2см уже критично для усиков фурнитуры.

в ирпене был интересный случай с толщиной штукатурки в 8см в современном частном здании.встречалось и по 11см в практике :)

 

Вы знаете толк в извращениях :)

 

 

 

?

 

пускай и так.:)

на счет 2см вопрос к электрикам.

и попутно к сантехникам вопрос,на сколько можно приблизительно углубить вод.розетку чтобы не удлинять муфтой.

 

Добавлено через 10 минут

Электрик, конечно же, не должен промерять уровнем стены и выставлять прямые углы в ванной. И будущий слой штукатурки он тоже определить не может, но... коллеги, кто должен разруливать нижеприведённую ситуацию? Уж явно не плиточник? Глубина более 4 см!!!

мы когда приходим сразу демонтируем подрозетник,штукатурим, ложем плитку,а потом по желанию,было даже что электрик приезжал.

а вообще электрика работа но после основных слоев.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А как правильнее - штробить каналы по новой штукатурке или до этого по блокам ?

Штробити штукатурку не можна!!! Нівіщо різати її на куски, якщо можна обійтись без цього, проштробивши основу. Хіба що так роблять ті хто хоче заробити грошей на заклеюванні штроб.

 

Добавлено через 4 минуты

Правильнее- прокладка кабеля- оштукатуривание-врезка коробочек. Это элементарно.

Під час врізки коробочки разом прорізається і кабель (він же має десь там бути). Щоб не пошкодити кабель бурим збоку і відколупуєм штукатурку, щоб знайти кабель)))))). Знов додаткова роботак на ремонт штукатурки.

 

Добавлено через 2 минуты

одна беда - цена у комплекта "крышечка+коробочка" негуманная

Хоч хтось розуміє, що підрозетник іде в комплекті з такою кришечкою. А ціна на них і в Европі порівняно висока.

 

Добавлено через 4 минуты

Скорее "штукатуров" в массе это не волнует. "Всемтакделаем"

Я штукатур! Я був би радий якби підрозетники були акуратно закриті. Шкода, що електрики усе роблять до штукатурки. Розумію електриків, адже пропонувати Замовнику удвічі дорожчі підрозетники, щоб штукатурам було комфортно. Це не треба і електрику ні Замовнику.

 

Добавлено через 11 минут

Діаметр кришки 75мм, діаметр підрозетника 60мм, тобто кришка виступатиме на 7,5мм, дві кришки 15мм - це як раз відстань між підрозетниками у блокові.

Так кришечка для Розпаєчних коробок. Для підризетника ніяк. Отвори не сходятьсяі при її демонтажі (буде замазана шпаклівкою) перед установкою фурнітури доведеться вирвати кусок стіни, бо 75 мм більше ніж треба для акуратного монтажу фурнітури.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Крышечки, которые с усиками в первом сообщении, действительно стоят негуманно, по сравнению с теми же подрозетниками, но есть одно но -они многоразовые. Отсюда могу сделать вывод, что их приобретение не следует вешать на заказчика. Это почти как инструмент, которым всегда гордятся мастера. Покупать "на один раз" поштукатурить - это хоть и не дорого для заказчика, но скорее необоснованно, а для для мастера 100 крышек за 250-350 грн (60-70мм) - это ведь пустяк. Согласитесь, что при общей стоимости работ электрика или штукатура - эту сумму легко просто в неё включить.

Второй момент. Т.к. такие крышки существуют, то предполагаю, что штукатурку после электрики делать вовсе не страшно, а даже наоборот. И к вопросу "чья эта работа?". Пойду логическим путём (предлагаю пойти вместе).

Если электрики выполняют комплекс работ (прокладку кабельных каналов, установку коробок и подрозетников, ждут пока штукатуры оштукатурят, затем в каналы закладывают кабеля, подключают фурнитуру и запускают систему), то не составляет труда поставить крышечки перед штукатуркой, затем их снять и оставить себе для следующего объекта.

Если электрики после монтажа подрозетников больше не собираются возвращаться на объект, то вряд-ли они будут возиться с покупкой крышек. Но, опять же, учитывая цену, штукатуры могут иметь и свои для подстраховки.

Т.е. в идеальном мире их должны ставить/снимать электрики. А реально у нас ведь всё как происходит - как договоришься, так и будет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

коллеги, кто должен разруливать нижеприведённую ситуацию?

Електрик мав сказати; "У звязку з тим, що невідомо де стане плитка, підрозетники кріпити не буду. Прокладу кабель і пробурю для підризетника дирку, а плиточник виставить на необхідний рівень. (Або: я прийду і зроблю, коли буду встановлювати фурнітуру і світильники вішати)

Уж явно не плиточник? Глубина более 4 см!!!

А плиточник тупо прийшов зробив свою роботу і все! Бачив же, що попередники нокосячили, то виправ (10 хв роботи), а якщо впадло, то попроси за те додатково грошей. Проблема легко вирішується, маса варіантів. А от той хто зробив як на фото - пофігіст!

 

Добавлено через 3 минуты

но есть одно но -они многоразовые

Якщо їх відмити від засохшої штукатурки чи шпаклівки то так. Це те саме, що маяки повторно використовувати.

 

Добавлено через 13 минут

ІМХО: У нас такий менталітет, що якщо робитимеш підготовку (закривання підрозетників і вікон) для когось, то зроблено це буде не найкращим чином. Уви! Краще зробити самому і бути впевненим, що усе нормально.

ІМХО: Є оптимальний варіант по підризетниках. Замовник має погодити фінансову сторону питання з електриком і штукатуром. Електрик усе прокладає, бурить вставляє підрозетники, але не кріпить!!! Штукатур після установки маяків (уже буде площина стіни) виставляє підрозетники на 2 мм (щоб не чіпляло правило) нище маяків. Думаю, коробки з кришечками швидше виключення ніж закономірність, тому цілком вистачає нормально запханого паперу. Навіть кришечку доводиться акуратно вирізати, щоб не відколоти штукатурки, ане так як писали вище: "Потянув за хвостик і готово"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. Кришечки-шашечки будуть ефективні тільки тоді, коли будуть не накладені на коробки а в рівень з коробкою, чи дещо втоплені з стінками коробки (для цього потрібні вусики).

Якщо при штукатурці протягуючи правилом по маякам, чи при шпаклівці кришечки будуть горувати... тоді вони будуть (з моєю допомогою:D) валятись на землі. Так само буде валятись папір і клейонка, якщо сильно набита і дещо -горує

2. По відкритій коробці шпаклюю і навіть спеціально після кожного проходу забивши кришку шпакльовкою її не вичищаю, щоб при наступному проході не попадались піщинки в шпаклюючу масу. Просто стараюсь не забити коробку повністю... а якщо таке сталось, то продирявлюю масу викруткою, щоб в майбутньому не шукати.

Після висихання маса легко відбивається, легким простукуванням молотка.

Акуратно обробляти поверхню коробки не можливо, оскільки тих корбок в теперішні часи по кількості як на ЧАЕС...

Та й протягуючи швейцарською теркою, чи великим шпателем поверхня під майбутні підрозетники буде рівною, на відміну від малого шпателя.

3. В ідеалі стараюсь коробки монтувати після установки маяків... вирівнюючи їх під правило по площині маяків.

4. якщо вже так сталось (при зміні проекту електро монтажу)... і необхідно додатково штробити штукатурку, для прокладання нового кабелю...

Для ЦПШ нічого страшного немає... тим більше в санузлах. Єдине що потрібно - це попередньо прорізати канали штроборізом чи болгаркою, а не тупо штробити і зрушувати від основи штукатурний шар по боках.

Для Г/Ш - дещо зле, оскільки вона одразу по свіжому затирається і є готовою під шпалери, чи рагулфарбуння.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

перед установкою фурнітури доведеться вирвати кусок стіни, бо 75 мм більше ніж треба для акуратного монтажу фурнітури.

не треба нічого виривати - підрозетник (і кришка) ставиться врівень з штукатуркою (глибше ніж на товщину кришки - халтура). Максимум - обсипляться краї, і які потім перекриються металом розетки і рамкою. Втім у будь-якому випадку це кошерніше ніж напихати папір або ЦПР у підрозетник.

 

 

З.І до появи цієї теми проблеми підрозетники+штукатурка не існувало. Як на мене

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це стало каменем спотикання у Замовника і Підрядчика. Ми зараз усе виясним, щоб на майбутнє не виникало недорозумінь.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...