Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Як утеплити стіни дерев’яного будинку?

sashaMO

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня! Плнаую утеплити дерев’яний будинок. Як варіант утеплення хочу порахувати утеплення мінеральною ватою. Товщина вати має бути 10 см загальна площа утеплення 200 м2. Зорієнтуйте будь ласка яку марку мінвати можна виокристовувати на утелпення дерев’яної стіни і скільки може коштувати 1 м2 такої вати.

 

Може якісь інші ваніанти утелпення дерев’яного будинку можете запропонувати?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня! Плнаую утеплити дерев’яний будинок. Як варіант утеплення хочу порахувати утеплення мінеральною ватою. Товщина вати має бути 10 см загальна площа утеплення 200 м2. Зорієнтуйте будь ласка яку марку мінвати можна виокристовувати на утелпення дерев’яної стіни і скільки може коштувати 1 м2 такої вати.

 

Може якісь інші ваніанти утелпення дерев’яного будинку можете запропонувати?

 

Тоже планирую утеплять, вернее под обшивой не желательно иметь пустоту, поэтому мы скорее всего остановимся на базальтовой вате Белтеп плотностью 35 и положим 5 см.

Какая толщина деревянной стены? Почему Вы решили класть 10 см? Хотите пасивный дом?

Стоимость 41 грн/м2 100мм,или 20,5 грн/м2 50 мм

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 см мівати то думаю саме менше що потрібно зараз з нашим газом/електрикою. Мені тут на форумі пропонують ursa П-15 100мм, 0,037 Вт/м*К - около 26 грн/м2/100мм або у нас в Луцьку є завод РЕВЕРБЕРІ по виготовлнню мінвати але там теж ціна базальтової мінвати в плитах 10 см товщини стратує від 26 грн. Єдине шо так не хочеться потім дихати тою ватою все таки смоли формальдегіді і тд але мабуть нічого кращого не придумаєш для деревяного будинку.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

все таки смоли формальдегіді і тд але мабуть нічого кращого не придумаєш для деревяного будинку.

 

Минвата, по моему мнению, меньшее из зол.

Но и утеплять вы же будете снаружи - там вы не уловите формальдегидов. ))

 

Только покройте ветробарьером все - и будет вам счастье.

26 грн за 100мм - это очень хорошая цена.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 см мівати то думаю саме менше що потрібно зараз з нашим газом/електрикою.

 

Я почитала, что у Вас деревянная стена 7 или 8 см. Да? Тогда 10 и не меньше. У нас 18 стена и в принципе вата вообще не нужна, но уж если зашиваем, то покладем пятерочку "шоб було":)

 

Про экологичность... думаю в воздухе, которым дышим больше неполезного, чем Вам попадет в дом через деревянную стену с наружным утеплением.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У мене стіна 8 см але якщо прикинути по калькулятору теплопровідність дерев’яної стіни то що на 8 см що на 18 треба обоов’язково утеплення. Це якщо відштовхуватись по сучасним нормам. Все-таки вата більш як в 5 разів по теплопровідності виграє. Тому по ідеї моя стіна 8см і 10 см вати буде тепліою за ваших 18 см і 5 вати. Якось так. А повітря у нас доволі чисте все таки Луцьк (Волинська область) то не Київ чи Запоріжжя, а ми живемо за містом за 15 км. Так що екологія у нас вроді як не найгірша.

 

P.S. Ірино, а як ви плануєте утеплятись, який "пиріг" вашого утеплення? Думаю при ваших 18 см бруса шкода буде таку красу зашивати ватою а потім давати чи блок-хайс чи шось під дерево.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня! Плнаую утеплити дерев’яний будинок. Як варіант утеплення хочу порахувати утеплення мінеральною ватою. Товщина вати має бути 10 см загальна площа утеплення 200 м2. Зорієнтуйте будь ласка яку марку мінвати можна виокристовувати на утелпення дерев’яної стіни і скільки може коштувати 1 м2 такої вати.

 

Може якісь інші ваніанти утелпення дерев’яного будинку можете запропонувати?

 

Вариант: дерево к дереву

P5100084.thumb.JPG.7f2c8e60f4a0bd39ccdc09d2feb66a04.JPG

1105762283_1.thumb.JPG.49b7a6b5d255aa1ca8f8046d57f95650.JPG

22.thumb.JPG.6f0c24fabce7995127e978a6957b1983.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вариант: дерево к дереву
Плиты наверное очень дорого, а вот рассыпухой засыпать вариант. Дешево и никаких ват.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

по фото steico неічого не зрозумів. Що це за утеплювач в плитах такий? І що означає "разсипухой". Поясніть що це за утеплювачі такі і яка їх вартість.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Що це за утеплювач в плитах такий? І що означає "разсипухой".
Утеплитель стейко, по нашему древесное волокно. Плиты класса ДВП-М. Разсыпуха - есть не плтиты а волокно как тырса, намного дешевле плит. Сходите к ним на сайт и посмотрите.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У мене стіна 8 см але якщо прикинути по калькулятору теплопровідність дерев’яної стіни то що на 8 см що на 18 треба обоов’язково утеплення. Це якщо відштовхуватись по сучасним нормам. Все-таки вата більш як в 5 разів по теплопровідності виграє. Тому по ідеї моя стіна 8см і 10 см вати буде тепліою за ваших 18 см і 5 вати. Якось так. А повітря у нас доволі чисте все таки Луцьк (Волинська область) то не Київ чи Запоріжжя, а ми живемо за містом за 15 км. Так що екологія у нас вроді як не найгірша.

 

 

P.S. Ірино, а як ви плануєте утеплятись, який "пиріг" вашого утеплення? Думаю при ваших 18 см бруса шкода буде таку красу зашивати ватою а потім давати чи блок-хайс чи шось під дерево.

 

На самом деле у нас дом не холодный и 18 профилированого бруса вполне достаточно, что пишут в ДБНах мне фиолетово, я 3 зимы перезимовала уже в доме и это есть мой самый главный ДБН:).

По утеплению и обшивке: решение принималось долго и тяжело... Пирог утепления и обшивки стандартная под ПВХ сайдинг. Т.е. финальная обшивка сайдинг. Вату кладем, как я уже писала ранее, чтобы сайдинг не бухтел ну и было еще теплее, т.к. основное отопление - электрическое.

Почему так:

1. мы посчитали наши финансовые вливания на фасад и поняли, что для нас будет тяжелой финансовой нагрузкой обновление деревянного фасада каждые 3-5 лет. Мы не готовы ни морально, ни материально вкладывать в фасад с такой регулярностью.

2. Множество трещин в брусе меня просто убивает морально, да издалека красивый фасад, вблизи - печаль, ИМХО.

3. Почему сайдинг: практично, долговечно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а в яку ціну ви бере сайдинг і якшо можна ссилочку чи фото вашого сайдинку. І ще питання а як це ви так кладете мінвату щоб не "бухтів" сайдинг? Якої жорсткості вату ви використовуєте
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а в яку ціну ви бере сайдинг і якшо можна ссилочку чи фото вашого сайдинку. І ще питання а як це ви так кладете мінвату щоб не "бухтів" сайдинг? Якої жорсткості вату ви використовуєте

 

Сайдинг мы пока еще не купили.

(ссылка устарела)

Вот смотрите здесь пошаговая инструкция как крепить сайдинг.

 

В Альте мы брали сайдинг на подшивку свесов кровли в 2010 году. Я им довольна. Говорят, что Роял лучше на порядок. Если сойдемся в цене с дилером Рояла - будем брать роял такой как Татьяна5 устанавливала в домике www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=129827&page=11

Вата Белтеп 35 плотности

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А таке ще питання підкажіть будь ласка як часто потрібно буде фарбувати фасад у разі якщо я все таки буду зашивати фасад блок-хаусом. Цей момент теж напевно потрібно буде врахувати бо у мене будинок 1,5 поверхи висота до конька 8 метрів то тут напевно треба буде леса брати десь напрокат бо на драбині непофарбуєш на такій висоті. + матеріали на фарбу/лаки треба буде. Скажіть скільки всередньому тримається фарба на тереві на сонці (у мене один фасад південно-західний то мабуть тут вигоряти фарба і лущитись буде інтенсивно)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А таке ще питання підкажіть будь ласка як часто потрібно буде фарбувати фасад у разі якщо я все таки буду зашивати фасад блок-хаусом. Цей момент теж напевно потрібно буде врахувати бо у мене будинок 1,5 поверхи висота до конька 8 метрів то тут напевно треба буде леса брати десь напрокат бо на драбині непофарбуєш на такій висоті. + матеріали на фарбу/лаки треба буде. Скажіть скільки всередньому тримається фарба на тереві на сонці (у мене один фасад південно-західний то мабуть тут вигоряти фарба і лущитись буде інтенсивно)

 

в среднем 3-5 лет, на больше не расчитывайте, если свесы кровли у Вас меньше чем метр.

Вот и у меня до конька от земли 9 метров и я задумалась как я буду каждые 3-5 лет искать леса... подрядчиков, пропитки...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Схиляюсь до варіанту утеплення мінватою + вітрозахиснаплівка + сайдинг. Порадьте нормальний сайдинг щоб ціна/якість була нормальна.

 

P.S. Я прикинув що за 10-15 років якщо витрачати гроші на фарбування дерев’яного блокхаусу то за ці гроші можна поміняти сайдинг на новий.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Схиляюсь до варіанту утеплення мінватою + вітрозахиснаплівка + сайдинг. Порадьте нормальний сайдинг щоб ціна/якість була нормальна.

 

P.S. Я прикинув що за 10-15 років якщо витрачати гроші на фарбування дерев’яного блокхаусу то за ці гроші можна поміняти сайдинг на новий.

 

Есть вариант... можно покрасить блокхауз кроющей краской, если для Вашего глаза это приемлемо. Вот ее вроде как надолго хватает.:)

 

По сайдингу я Вам уже писала - роял хвалят. Спросите у Татьяна5, она недавно дачку им общивала, есть ли какие недостатки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А якщо розглянути варіант просто обкласти дерев’яний будинок газоблоком 10 або 12 см. У мене на фундаменті є місце. Дружина щось не дуже хоче з ватою мати справу. Я теж шось почитав подивився шо шкідлива вата, можна серйозно вляпатись а у нас тільки дітки народились маленькі.

 

Розумію що газоблок не нагріє але ж раніше будинки обкладали цеглою і жили (правда про газ тоді ніхто не думав) але газоблок в два рази тепліший за цеглу і паропропускна здатність вроді як майже як у дерева.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А якщо розглянути варіант просто обкласти дерев’яний будинок газоблоком 10 або 12 см. У мене на фундаменті є місце. Дружина щось не дуже хоче з ватою мати справу. Я теж шось почитав подивився шо шкідлива вата, можна серйозно вляпатись а у нас тільки дітки народились маленькі.

 

Розумію що газоблок не нагріє але ж раніше будинки обкладали цеглою і жили (правда про газ тоді ніхто не думав) але газоблок в два рази тепліший за цеглу і паропропускна здатність вроді як майже як у дерева.

 

Можно и газоблоком, но поверх газоблока нужно тоже отделку сделать. Дороговато выйдет, ИМХО не оправдано...

Я думаю, что вреда от ваты не так уж и много будет в Вашем и моем случае. Мы же утепляемся и зашиваемся снаружи. Внутри то остается деревянная стена!

А подкровельное пространство у Вас чем утеплено или чем планируете утеплять?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Запропонували утеплити будинок ековатою сухою задувкою (хоча можна і мокрою). Кажуть по грошам так само як газоблок вийде зате толку з такого утеплення більше. По ідеї 20 кубів має коштувати від 11 до 13 тис грн, хто як бере за це діло. Далі сайдинг.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

sashaMO, посмотрите в сторону утепления камышом. экологично-недорого-хорошо держит тепло.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Утеплення очеретом моя давня мрія тільки от не заготовив я очерету в такій кількості а купувати його напевно дорого та й монтувати теж ще не знаю по якій технології
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Я живу у деревянному будинку.

 

Обмуровував цеглою, утеплював целюлозою...

 

Вже живу два роки. Поки перший поверх, площа 72 квадрати.

Опалення - все тепла підлога. Температура 21градус.

 

Газу на рік 1700 - 2000 кубів.

 

Утепляли хлопці з Ковеля. Ось його номер, якщо не помінявся.

0685626558 Рома

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я тоже целюлозой утеплял каркасник свой... Пр-ва Буча - мне понравилось - бумага без формальдегида. Что понравилось - что не продувается она ветром...даже если щель есть в плитах осб она их забивает. Кроме того плитный утеплитель требует подрезки....Ну вообщем я не ожидал....Неплохо
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...