Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Сюда , Ровенчани!!!

shodyveletyk

Рекомендовані повідомлення

земляки підкажіть вартість підключення газу. В мене ніби по нормативам більше 45м до точки врізки, цікавить скільки в середньому метер прокладки труби чи підключення коштує в сільській місцевосці поряд з Рівне?

Можна детально в ЛС. Перелік документів на підключення знаю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

земляки підкажіть вартість підключення газу. В мене ніби по нормативам більше 45м до точки врізки, цікавить скільки в середньому метер прокладки труби чи підключення коштує в сільській місцевосці поряд з Рівне?

Можна детально в ЛС. Перелік документів на підключення знаю.

Знайомий недавно підключав , платили 9000 грн. До труби метрів 10 було . Газ ввели в будинок і поставили лічильник.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
Геотекстиль нужно класть TYPAR® SF40. Цена 1.42 евро/кв.метр(30грн/кв.м)По поводу брукивкы на Млиновской , навпроты Таможни

 

А як на рахунок геотекстиля місцевого виробництва із нетканки?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А як на рахунок геотекстиля місцевого виробництва із нетканки?

Чув про нього , але ніколи не стикався з ним.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бригада з пяти чоловік займається будівництвом в Чарівному місті Рівному

звертайтеся можливо чимось допоможем (ссылка устарела)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Всім привіт зі Здолбунова! :flag1: Теж будуємся. Хоча майже весь минулий рік в простої. а за цей вже й мовчу

 

Добавлено через 5 минут

Даю актуальные цены на сейчас (если кому интересно) песок 550 грн, отсев - 680-700 грн., щебень фракция 20-40 - 1000-1040 грн. С доставкой Зилом. Блин в прошлом году осенью брал еще по 370 грн за Зил песка.... :(

а звідки пісок був?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
Привіт землякам з Білої Криниці.:) Зараз працюю над утепленням фасаду будинку. Використовую мінвату луцьку ревердбері. Під час робіт виникли деякі нюанси з майстрами. Можливо хтось утеплявся міватою, хотілося б глянути фасад.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І вам привіт. Я ще в дорозі до цих подій.;)

Може й мені з часом розкажете потім, що й до чого. :oops:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Під час робіт виникли деякі нюанси з майстрами

так може зараз опишіть в чому нюанси та фото дайте

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не знаю чи фото передасть ситуацію. По фасаді горби, в деяких місцях видно як випирає ряд, кути не по 90 градусів, є відхилення по висоті 3м майже на палець. Коротше бігаю з правИлом кругом хати. Майстри кажуть, що для мінвати це нормально і я придираюся до них. Вчора дивилася хату з мінватою. Візуально стіни рівні, вроді не лежать, але правИло туди перти далекувато. Хочу знайти фасад десь ближче і подивитися. Можливо я дійсно неправа, не будівельник і всіх тонкощів не можу знати.

І ще питання: мінвату під час монтажу потрібно захищати від атмосферних опадів?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Трохи вдалося сфотографувати (ссылка устарела)

Це вже майстри виправили ситуацію і планують штукатурити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Трохи вдалося сфотографувати (ссылка устарела)

Це вже майстри виправили ситуацію і планують штукатурити.

 

гнати в шию таких профанів!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Земляки підкажіть яку мінвату краще брати на утеплення мансардної криши? а також продавців в рівному з цікавими цінами? Може є якісь відгуки по самих мінватах?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Земляки підкажіть яку мінвату краще брати на утеплення мансардної криши? а також продавців в рівному з цікавими цінами? Може є якісь відгуки по самих мінватах?

Собі з товаришами по будівництву (Karalex i Valeriy VV) брали Rockmin, а на гараж з котельнею брав Изовер. Ватою займається син. Вечером напише вам в ЛС ціни.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

доброго дня земляки!

ось надумав будувати будинок, але не можу знайти де близько можна купити арболiтнi блоки(це щепобетон) - може хто знаe де можна купити даний товар - або нормальну щепу не з вiдходiв та без кори?

А також хто будував каркасний будинок - подiлiться опитом.:flag1::beer:

(ссылка устарела)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
Чи є хто промоніторивший ціни на шурупи? Де найкраща ціна?
Себе беру в Маяке , но если нужно много , то лучшие цены на территории Овочесушыльного , в дворе там , заезд со стороны кафе .
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
Хочу поставити собі звичайні залізні двері, без обшивки, може хто знає нормальних сварщиків, черкніть телефончик
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Курчатова 18, на території СМУ2 є такий собі Ігор виготовляє різні вироби з металу, телефон нажаль незберігся. Робить якісно - непридерешся.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...