Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Сюда , Ровенчани!!!

shodyveletyk

Рекомендовані повідомлення

Почав копати фундамент вилізла перша байда, з одніє сторони на 1.30 чернозем чорний, глиною і не пахне, от і сижу зараз рєпу чухаю що робити. Участок з невеликим уклоном в сторону дороги, перепад на фундаменті 25 см. на 9 м. в верхній частині фундамента суглинок (світліший грунт з якого можна скрутити червячка, і сильно липне до лопати) починається десь з 50 см. Почитав вчора про всякі сваї ростверки і плити і думаю може поки не пізно перенести фундамент на три метра вище по участку там вже походу починається суглинок

 

Я б радив починати з геологічної розвідки, 400-500 грн. це не великі гроші відносно ціни фундамента, зато запобігає непередбаченим нєжданчикам, а тоді вже думати про місце і тип фундамента.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Порадьте може хто краще розбирається. Зробив вчора геологію, звіт ще не забрав але по словам геолога заглублятися потрібно до глибини 2-1.7 м. Там вже непросадочний супісок і це буде нормальною основою. Ставити на чорнозем геолог сказав не варіант. Грунтові води сказав що далеко. Які я бачу шляхи вирішення:

 

1. Вирити на задану глибину, підсипати 10-15 см. піска, втрамбуувати, положити армопояс і залити все бетоном до рівня землі, загальна довжина фундаменту 50 м. отже 34 куба до землі це для мене Зажирно.

 

2. Вкладаємо бут в траншею до рівня промерзання зверху кладемо армопояс і заливаємо це все бетоном. Простий спосіб, економний але мабуть має свої мінуси, а вдруг кудись не затече.

 

3. Дідівський спосіб, заливаємо бетон в траншею і одночасно кидаємо туди бут. потім на рівні промерзання вкладаємо армопояс і заливаємо вже просто бетон

 

4. Як вище радили робимо заміну грунту до рівня промерзання. Подушка з піску і щебня 1 м. чи не забагато? + поки що проблема з водою так що треба придумати як трамбувати пісок.

 

Попрошу порадити який з варіантів найоптимальніший, і не судити строго бо я не будівельник але є велике бажання будуватися.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

При такій глибині є резон робити цокольні приміщення. Тим більше вода далеко.

В бетон побільше каменю, бажано граніт. Це виходить економія грошей і виграш в міцності. ;) В мене на фундамент пішла фура граніту (35т десь 20м3) і ще зілок. Залишилась може тачка.:) Правда в мене глибина всього 1,2м в основному. Вроді 75мп фундамент.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Порадьте, які кільця купляти для влаштування септіка.

На вибір є зализобетонні по півтори тисячі за двохметрове у діаметрі кільце

та є ще багато пропозицій неармовоних кілець по ціні від 250грн за 1.2 м діаметр і 0,6 висоти, так звані сухого замісу.

Неармовані дешевші, але як вони будуть себе вести наступні десятеліття.

Хто які використовував для себе?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Порадьте може хто краще розбирається. Зробив вчора геологію, звіт ще не забрав але по словам геолога заглублятися потрібно до глибини 2-1.7 м. Там вже непросадочний супісок і це буде нормальною основою. Ставити на чорнозем геолог сказав не варіант. Грунтові води сказав що далеко. Які я бачу шляхи вирішення:

 

 

На мою думку і думку моїх майстрів (з буд стажем 25 років) робити потрібно свайний фундамент. Потрібно робити розрахунок кількості свай але приблизно 5-6 шт. на стіні 8-9м. Вони такий робили у Басівкуті. Сваї заливали самі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На мою думку і думку моїх майстрів (з буд стажем 25 років) робити потрібно свайний фундамент. Потрібно робити розрахунок кількості свай але приблизно 5-6 шт. на стіні 8-9м. Вони такий робили у Басівкуті. Сваї заливали самі.

Я теж так думаю, але треба рахувати в нормального конструктора. Може бути таке, що затрати на такий фундамент вийдуть більшими, ніж, наприклад, лєнточний із заміною грунту...

 

Добавлено через 1 минуту

Порадьте, які кільця купляти для влаштування септіка.

На вибір є зализобетонні по півтори тисячі за двохметрове у діаметрі кільце

та є ще багато пропозицій неармовоних кілець по ціні від 250грн за 1.2 м діаметр і 0,6 висоти, так звані сухого замісу.

Неармовані дешевші, але як вони будуть себе вести наступні десятеліття.

Хто які використовував для себе?

А не дешевше буде самому залити септик прямокутної форми? Варто мабуть порахувати....

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я теж так думаю, але треба рахувати в нормального конструктора. Може бути таке, що затрати на такий фундамент вийдуть більшими, ніж, наприклад, лєнточний із заміною грунту...

 

Сваі бить полюбому дорожче буде.... Але для надійності мабуть їх і треба....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я теж так думаю, але треба рахувати в нормального конструктора. Може бути таке, що затрати на такий фундамент вийдуть більшими, ніж, наприклад, лєнточний із заміною грунту...

 

Сваі бить полюбому дорожче буде.... Але для надійності мабуть їх і треба....

 

Це ж не забивні сваї, а буро-набивні!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А не дешевше буде самому залити септик прямокутної форми? Варто мабуть порахувати....

Дешевше якщо заливати самому, а в мене немає такого досвіду и допомогти немає кому. Те що рахували майстри виходить не дешевше мабуть.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дешевше якщо заливати самому, а в мене немає такого досвіду и допомогти немає кому. Те що рахували майстри виходить не дешевше мабуть.

Ну як нема кому допомогти і підсказати, то мабуть кругами вийде дешевше...

 

Добавлено через 6 минут

Земляки! З"явилась ідея створити нову тему, в якій би ми ділились інформацією про найдешевші послуги, матеріали, відгуки про бригади і т.д. Пропоную створити нову тему (пропонуйте назву) і будемо туди закидати номери телефонів, ціни на товари чи послуги і адреси ...Вже в самого є певні напрацювання, та й у Вас теж. Для чого кожному з нас тратити час на пошуки найкращих пропозицій, якщо можна буде зайти в темку, і обмінятись інформацією...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сваі бить полюбому дорожче буде.... Але для надійності мабуть їх і треба....

 

Ні чого забивати не потрібно. Все заливається. Є спеціальні машини які бурять, а потім Ви робите зв"язку арматури і заливаєте туди бетон. І виходить вам свая !!! Ніхто нічого не забиває ! (Швагро так робив)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В розділі форуму "Строительство в регионах" є гілка "Ровно".

Саме тут ми і знаходимося.

Топік, що ми зараз читаємо є таким собі порталом - місцем знайомства і приєднання до рівненської спільноти забудовників.

Вважаю доцільним створити теми по пошуку матеріалів та майстрів для виконання тих чи інших робіт у нашому регіоні.

Чому б ні?

Я, наприклад, зараз шукаю бригаду для виконання робіт по будівництву двокамерного септіка.

Якщо хтось підкаже - буду вдячний. :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пiдтримую створення вузькоспецiалiзованоi теми куплю-продам

На барахолцi е моя тема (ссылка устарела) - туди можете закидати своi , або хай хтось зробить тут тему - в ОСТАТКИ СТРОЙМАТЕРИАЛОВ наприклад

 

Шукаю саджанцi ялинки 100 шт в Ровенськiй обл

може хто бачив на вирубках,згарищах? з мене пиво-соки

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пiдтримую створення вузькоспецiалiзованоi теми куплю-продам

На барахолцi е моя тема (ссылка устарела) - туди можете закидати своi , або хай хтось зробить тут тему - в ОСТАТКИ СТРОЙМАТЕРИАЛОВ наприклад

 

Ну я трохи не це мав на увазі. Тему куплю-продам можна в рівненській барахолці знайти (хоча тут теж має бути), а я пропоную створити по типу записника з корисною інформацією. Наприклад, я шукав пісок-щебінь за найнижчою ціною, обдзвонив купу оголошень і знайшов найкращу ціну, відповідно я можу поділитись контактом цього чоловіка, щоб кожному з Вас вже не перейматись питанням пошуку найдешевшого товару чи послуги... Буде окрема тема в якій кожен зможе за пару хвилин знайти контакти і адреси найкращих пропозицій на ринку...Створюємо тему ПОСЛУГИ-МАТЕРІАЛИ і закидаємо туди все що знайшли краще з кращих! По-перше, це зекономить нам час на пошуки найкращої пропозиції того чи іншого товару-послуги (бо вже хтось це зробив і може поділитись інформацією), по-друге, зайшовши в тему навіть з моб. тел. всі контакти будуть під рукою...

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Ровенчани зверайтесь можливо комусь потрібна допомога по влаштуванню басейна,звоніть: тел.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
Я зараз також в перся в це питання.... Як шось хороше і подобається то грошей ціла купа.. Треба дивитись щоб цинку було не менше 220, є корейська дешевша, 0,45, але хочеться 0,5 і Корейська шось довіри не всиляє... Дійсно може хто порадить, Яка краща і де, чи в кого купити можна по нормальним цінах у цей важкий час.......
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Привіт рівненсанам, може в кого є зайві газоблоки 10см аерок чи інше потрібні будуть пару палет можу забрати
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Добрый день, ровенчанам!! А есть кто нибудь с Б. Криницы?

У нас за зоопарком рахується Біла криниця.;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день, ровенчанам!! А есть кто нибудь с Б. Криницы?
Землі відносяться до Білої криниці , будуюсь за зоопарком.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...