Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Сюда , Ровенчани!!!

shodyveletyk

Рекомендовані повідомлення

igorek30, а там хоч дорога, якісь комунікації є?

 

Я будуюсь в кінці Бармаків, тому і писав що недалеко від Вас.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Земляки а підкажіть де краще арматуру брати на стройку, конкретно на фундамент і на армування стін з газоблоку?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ул. Курчатова, 62Г

Також там все залізо брав. Тим більше рядом. Коли небагато відразу, то возив своїм кадетом на багажнику зверху - до 72м 12 періода порізаного по 3м. :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

як давно моніторили? в них є доставка? контакти підкажете?

курчатова 62г , тел.60-87-90 . Доставка в них э. Завжди тут беру. Ціни найнижчі по Рівному.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
земляки підкажіть хтось робив стовбчато-лєнточний фундамент?

Я спочатку хотів під навіс гараж так зробити. Але потім переграв. Копнули екскаватором на ленту 30см ширини, та й залили ленту. Не жалію. Пару кубів бетону більше, але самі в два заходи - в землю і потім верх - мішалкою це зробили.

Можливо під терасу так зроблю, але поки не до цього. Там буде видно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

та я теж планував лєнту, але копнув в двох місцях і виявилось що по 1,3м чорнозему а може і більше, не хочеться скільки кубув бетону заганяти в землю. Тепер думаю над стовбчатим.

Може хто конструктора підкаже щоб проконсультуватись по фундаменту?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

та я теж планував лєнту, але копнув в двох місцях і виявилось що по 1,3м чорнозему а може і більше, не хочеться скільки кубув бетону заганяти в землю. Тепер думаю над стовбчатим.

Може хто конструктора підкаже щоб проконсультуватись по фундаменту?

В мене така сама проблема, норм. грунт починається з 1,5-1,8м, думаю теж стовпчико-лєнточний, але поки не можу знайти норм. конструктора, щоб порадив. Якщо по розрахункам вийде дешевше стовпчиковий, то йому - бути!

 

Добавлено через 19 минут

То може сваї забивати? Але ж золоте получиться.:(

Це дуже дорого...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У мене швагро будується біля "облосної лікарні" він робив такий фундамент.:beer::beer::beer::beer::beer: Про технологію можу у нього запитати.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У мене швагро будується біля "облосної лікарні" він робив такий фундамент.:beer::beer::beer::beer: Про технологію можу у нього запитати.

Буду вдячний, може порадить якогось конструктора?:drinks:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Може хтось продає будку для інструменту, потрібна будь-яка аби всяке барахло було куди ховати. 097-987-47-00
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в обарові будки продаються, були різні по різним цінам. Якщо цікаво можу пошукати контакти.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В нього дорого... можна дешевше знайти.... наприклаж гараж черепашку... вже більше буде за такі гроші як у нього...

 

Добавлено через 50 секунд

Народ підскажіть які зараз розцінки на кришу і як там рахують роботи.....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Може хтось продає будку для інструменту, потрібна будь-яка аби всяке барахло було куди ховати. 097-987-47-00

В барахлі знайшов

(ссылка устарела)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В нього дорого... можна дешевше знайти.... наприклаж гараж черепашку... вже більше буде за такі гроші як у нього...

 

Добавлено через 50 секунд

Народ підскажіть які зараз розцінки на кришу і як там рахують роботи.....

 

рахують по площі. Комина окремо . Водосток і підсофіти також окремо. В мене робили чотирьохскатну кришу (робота 75гн/кв.метр + 100 грн/м.кв комина + водосточка з лобовою -45грн/м.п). Будинок в р-ні Зоопарку з ракушняка 2-х поверховий . Якщо треба можу дати номер телефона майстрів.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

доброго дня . підскажіть з якого металопрофіля(не швелера) можна зробити сходи на 2 поверх ? ширина 1м. висота 2.5 м. місце під сходи 3м.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

доброго дня . підскажіть з якого металопрофіля(не швелера) можна зробити сходи на 2 поверх ? ширина 1м. висота 2.5 м. місце під сходи 3м.
Добрий день! Сходи варять з профильної труби . Наскільки знаю то беруть сечением 40х80мм або 40х60 мм. Ми варимо зі швелера і уголка. І в кінці сходи внас йдуть закритого типу. Якщо ж варити з профільной труби , то сходи йдуть відкриті.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Почав копати фундамент вилізла перша байда, з одніє сторони на 1.30 чернозем чорний, глиною і не пахне, от і сижу зараз рєпу чухаю що робити. Участок з невеликим уклоном в сторону дороги, перепад на фундаменті 25 см. на 9 м. в верхній частині фундамента суглинок (світліший грунт з якого можна скрутити червячка, і сильно липне до лопати) починається десь з 50 см. Почитав вчора про всякі сваї ростверки і плити і думаю може поки не пізно перенести фундамент на три метра вище по участку там вже походу починається суглинок
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Почав копати фундамент вилізла перша байда, з одніє сторони на 1.30 чернозем чорний, глиною і не пахне, от і сижу зараз рєпу чухаю що робити. Участок з невеликим уклоном в сторону дороги, перепад на фундаменті 25 см. на 9 м. в верхній частині фундамента суглинок (світліший грунт з якого можна скрутити червячка, і сильно липне до лопати) починається десь з 50 см. Почитав вчора про всякі сваї ростверки і плити і думаю може поки не пізно перенести фундамент на три метра вище по участку там вже походу починається суглинок

Грунт не може так сильно відрізнятись через 9м , можливо на цьому місці була якась яма і її засипали чорноземом. Думаю нічого страшного.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...