Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Сюда , Ровенчани!!!

shodyveletyk

Рекомендовані повідомлення

На мою думку вона не відповідає вимогам. Для свого будинку я її точно не хочу купувати.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На мою думку вона не відповідає вимогам. Для свого будинку я її точно не хочу купувати.

Приватні повідомлення.;)

 

Добавлено через 2 минуты

Яке у кого орієнтування ділянок по сторонам (північ-південь і т.п.), заїзд, вхід?

Витягнута з сходу на захід. Вїзд, вхід зі сходу. Зал вікно, кухня на південь. Тераса - захід. Гаараж, котельня з півночі. Ну а решта вже як вкладалося.:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Яке у кого орієнтування ділянок по сторонам (північ-південь і т.п.), заїзд, вхід?

 

З заходу на схід

 

Доречі нарешті починаю будуватися, так що кому не тяжко кидайте телефони: пісок, щебінь, арматура, доски на опалубку, бетон....

 

Підскажіть ще в архітектуру з якими документами іти і що там робити, бо я з розумів що в сіліраду і до пожежників вже після архітектури

Змінено користувачем Mendor
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З заходу на схід

 

Доречі нарешті починаю будуватися, так що кому не тяжко кидайте телефони: пісок, щебінь, арматура, доски на опалубку, бетон....

 

Підскажіть ще в архітектуру з якими документами іти і що там робити, бо я з розумів що в сіліраду і до пожежників вже після архітектури

 

Арматуру брав біля 100ПМК, пісок і щебінь брав і фурами і меньшими, які треба?

Дошку на пилорамі заказував кругляк і різав.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та мені пока камаз піску і камаз щебня треба

Мені возив, ман вроді машина 10т самосвал з маніпулятором.

0987700656 Сашко. Все чесно, без проблем.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я в житині будуюсь, коли потрібен був пісок, бут, щебінь чи ще щось - виходив на зупинку і ловив вантажівки - самий дешевий варіант. Цемент на узбіччях і будівництво для себе несумісні - (недосипають і бодяжать) хоча на житинському кільці мужик продає нормальний подільський цемент і 50 кг. (біля пмк-100 можуть всунути лажу) В здолбунові на заводі є відділ збуту - привозять ще гарячий, чесні 50 кг. Подільський і здолбунівський цемент різні - подільський довго "хватається" особливо при низьких температурах.

В архітектуру потрібно йти в першу чергу, якщо не хочете типовий проект там можуть порадити архітектора. Документи нам робили три місяці. Далі пожежники, санстанція і ще там щось.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Далі пожежники, санстанція і ще там щось.

А що санстанція там робить?

Ми тільки в пожежників були і сільраді.

А повідомлення нам робила архітектор.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вимагався висновок про придатність земельної ділянки для будівництва. Нас з архітектури відправили. Потім вже план забудови підписали і все
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В архітектуру потрібно йти в першу чергу, якщо не хочете типовий проект там можуть порадити архітектора. Документи нам робили три місяці. Далі пожежники, санстанція і ще там щось.

 

Ділянка садова, чи можна почати будуватися і паралельно робити документи, і не чекати 3 місяці.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ділянка садова, чи можна почати будуватися і паралельно робити документи, і не чекати 3 місяці.

В нас також садова. Сказали - краще не починати, бо дорого вийде. Не знаю, як при цій владі.

Повідомлення, потім відразу в пожарку і сільраду. Ми так робили. А потім вже рили фундамент.

Робили ми десь місяць вроді в тому році документи, а може й меньше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ділянка садова, чи можна почати будуватися і паралельно робити документи, і не чекати 3 місяці.

 

Можна, якщо те що Ви будуєте це "земляний будинок" :) (я сам такий сарайчик хочу). А якщо з фундаментом то спробуйте а потім нам розкажете. Нам теж казали "та можна строїтись, а потім вже документи зробить, он і той так зробив і отой тож так робить". Я сам таких незнаю, у нас немає знайомих десь зверху, хабарів недавали і ніхто непросив. Виготовлення всіх документів у нас зайняло три місяці, (можливо і можна прискорить) приїхала тітонька з рулєткою, поміряла, сказала "можете будуватись ось в цих межах" і все. Приходив сусід - несподобалось щось йому, розмови неполучилось, через півгодини приїхав джіп з товстою пикою і ксівою чуть не главного архітектора України, показав йому підписи в проекті - вибачився і поїхав. Жінка розпереживалась - звонила тій тітонці з рулєткой, та порадила посилать всіх подальше тому що у нас все ЗАКОННО.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Найшов цікаву ссилочку, може комусь буде корисна akvilonpro.ua/ua/statji/Uzakonivanie/kak-nachat-stroitelstvo-ne-narushaja-zakoni.html

 

Основним законом який регулює будівництво в Україні є Закон

«Про регулювання містобудівної діяльності» від 17.02.2011 №3038-VI.

 

Згідно цього Закону забудова присадибних, дачних і садових земельних ділянок може здійснюватися на підставі будівельного паспорта.

 

 

Надання будівельного паспорта здійснюється спеціально

уповноваженим органом містобудування та архітектури на безоплатній

основі протягом десяти робочих днів з дня надходження відповідної

заяви та пакета документів, перелік яких визначається центральним

органом виконавчої влади з питань будівництва, містобудування та

архітектури.

 

Перед початком будівнитва Ви повинні надати в архітектурно-будівельну інспекцію Декларацію про початок виконання будівельних робіт.

 

Стаття 36. Декларація про початок виконання будівельних робіт

1. Право на виконання підготовчих робіт (якщо вони не були виконані раніше згідно з повідомленням або зареєстрованою декларацією про початок виконання підготовчих робіт) і будівельних робіт на об'єктах, що належать до I-III категорій складності,

підключення об'єкта будівництва до інженерних мереж та споруд надається замовнику та генеральному підряднику чи підряднику (у разі якщо будівельні роботи виконуються без залучення субпідрядників) після реєстрації декларації про початок виконання будівельних робіт.

Наш коментар:

 

Підготовчі роботи - це роботи з підготовки земельної ділянки, влаштування огородження будівельного майданчика та знесення будівель і споруд, порушення елементів благоустрою в межах відведеної земельної ділянки, вишукувальні роботи, роботи із спорудження тимчасових виробничих та побутових споруд, необхідних для організації і обслуговування будівництва, улаштування під'їзних шляхів, складування будівельних матеріалів, підведення тимчасових інженерних мереж, а також з винесення інженерних мереж та видалення зелених насаджень.

Більшисть господарських споруд на вашій ділянці відносяться до I категорії складності, а житлові будинки до I I категорії)

2. Реєстрацію декларації про початок виконання будівельних робіт проводять відповідні інспекції державного архітектурно-будівельного контролю на безоплатній основі протягом п'яти робочих днів з дня надходження декларації.

 

Виконувати будівельні роботи, підключати об'єкт будівництва до інженерних мереж та споруд без реєстрації зазначеної декларації забороняється.

3. Форма декларації про початок виконання будівельних робіт, порядок її подання та реєстрації, форма повідомлення про зміну даних у зареєстрованій декларації визначаються Кабінетом Міністрів України.

4. Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю відмовляють у реєстрації декларації про початок виконання будівельних робіт, якщо декларація подана чи оформлена з порушенням встановлених вимог.

 

Рішення про відмову в реєстрації декларації про початок виконання будівельних робіт приймається у строк, передбачений для реєстрації декларації.

5. У разі якщо інспекція державного архітектурно-будівельного контролю не зареєструвала декларацію про початок виконання будівельних робіт або не прийняла рішення про відмову в її реєстрації в установлений цією статтею строк, право на виконання будівельних робіт виникає на одинадцятий робочий день з дня, коли декларація повинна бути зареєстрована, а рішення про відмову -прийнято.

 

У такому разі декларація вважається зареєстрованою.

 

Що далі?

 

Згідно п7. Замовник зобов'язаний протягом семи календарних днів

з дня реєстрації декларації про початок виконання будівельних робіт

або з дня набуття права на виконання будівельних робіт

письмово поінформувати виконавчий орган сільської, селищної,

міської ради або місцеву державну адміністрацію за

місцезнаходженням об'єкта будівництва про початок виконання

будівельних робіт.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Привіт землякам!

Підготовка до будівництва повільно але триває ;-)

Підкажіть де хто купував газоблок чи може знає? цікавить Аерок або Ютонг і звичайно по прийнятній ціні. Можливо навіть скооперуватись і зробити спільну закупку блоків щоб було дешевше.

Якщо будуть пропозиції пишіть або телефонуйте 0503399154 Віктор

П.с. будуюсь біля Городища новий масив зі сторони Бармаків

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Привіт землякам!

Підготовка до будівництва повільно але триває ;-)

Підкажіть де хто купував газоблок чи може знає? цікавить Аерок або Ютонг і звичайно по прийнятній ціні. Можливо навіть скооперуватись і зробити спільну закупку блоків щоб було дешевше.

Якщо будуть пропозиції пишіть або телефонуйте 0503399154 Віктор

П.с. будуюсь біля Городища новий масив зі сторони Бармаків

Ютонг та інші блоки продають на Курчатова . Поворот на металобазу , якщо їхати зі торони Відіна , по правій стороні побачите там.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На курчатова знаю, це блок трейд рівненський. Можливо ще хтось знає варіанти?

Можете ще на ЛАВІСІ подивитись на Млинівській.

Змінено користувачем shodyveletyk
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На вул.Дворецкій Аерок і Стоунлайт Рівне-Січ Андрій 050 375 70 88

 

 

І я тут купува. Вони є представниками "Аерок" у Рівненській області. Їхня нова база (для Вас буде зручніше і блище) на КАТП 1728 (перед Фозі).

П.с. будуюсь біля Городища новий масив зі сторони Бармаків

Доречі недалеко від Вас будуюсь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...