Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

1.5 чи 2 цегли!?

SPAIN

Рекомендовані повідомлення

К этому стоит добавить, что при толщине стены в 2 кирпича + утеплитель, оконные проемы превращаются в бойницы-амбразуры :)

 

по-разному, у нас обычный(средний) размер окна 1.6х2.1 - поэтому не превратятся

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не поверите - просто так захотелось )))

Чего-то так и думал. У меня тоже такое бывает. Как надумаю что-то, болит пока не сделаю.

По теме ТС.

В кирпич я бы не делал. В 2 тоже. 1,5 - самое оно. Если не ошибаюсь, где-то на форуме видел указатель на норматив, где написано что минимальная толщина несущих -380 мм. Если не ошибаюсь - ДБН "Каменные и армокаменные конструкции".

380- это чтоб не заморачиваться и быть чуть спокойнее. В 250 - нужно считать.

 

Добавлено через 6 минут

В случае взрыва газа вылетают стеновые плиты, перекрытия на этаж вверх и вниз, и лопаются стены дома от фундамента до крыши.

Для этих целей проектируются легкосбрасываемые конструкции.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

380- это чтоб не заморачиваться и быть чуть спокойнее. В 250 - нужно считать.

 

По нему я свои и пересчитывал на всякий случай для успокоения :)

Мне бы хватило по рассчетам, то-ли 190, то-ли 210. Точно уже не упомню. Округляем до ближайшего целого. :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для этих целей проектируются легкосбрасываемые конструкции.

Я про взрыв газа в обычном жилом доме, который на взрыв гремучки внутри не считали. Последствия наблюдал.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В случае взрыва газа вылетают стеновые плиты, перекрытия на этаж вверх и вниз, и лопаются стены дома от фундамента до крыши.

 

Смотря какой объем газа и концентрация. :)

В общем-то у меня и вентиляция предусмотрена в топочной и два окошка :)

На самом деле, специально взрывать "нужную" концентрацию газа не собираюсь ))))

 

Добавлено через 1 минуту

Последствия наблюдал.

Дык почти все наблюдали :pardon:

Скажем так, моя стена в 2 кирпича в данном случае:

хуже?

лучше?

:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На самом деле, специально взрывать "нужную" концентрацию газа не собираюсь )

Школяры-пироманы в Николаеве тоже не собирались. Вот только гремучий газ их не спрашивал…

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Школяры-пироманы в Николаеве тоже не собирались. Вот только гремучий газ их не спрашивал…

И каково конструктивное предложение? :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скажем так, моя стена в 2 кирпича в данном случае:

хуже?

лучше?

Без разницы. Объёмный взрыв сносит всё.

 

Добавлено через 44 секунды

И каково конструктивное предложение?

Забить и не парить себе этим моск. И не создавать условий для появления гремучки в доме.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Без разницы. Объёмный взрыв сносит всё.

 

Добавлено через 44 секунды

 

Забить и не парить себе этим моск. И не создавать условий для появления гремучки в доме.

 

Ну значит не хуже :)

Сложил. Забил. Не парюсь. :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Планується будівництво і постало таке питання стіни 1.5 чи 2 цеги!

 

Правильно вам советуют - задумайтесь о всем пироге стены и о фасаде, это более важный вопрос чем сколько кирпича делать. Хватит вам и стены в 1 кирпич с головой. Сэкономленые деньги по сравнению с 2мя кирпичами пустите на утепление/фасад. Это если разница в тыщ 40-60 грн для вас имеет значение.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Правильно вам советуют - задумайтесь о всем пироге стены и о фасаде, это более важный вопрос чем сколько кирпича делать. Хватит вам и стены в 1 кирпич с головой. Сэкономленые деньги по сравнению с 2мя кирпичами пустите на утепление/фасад. Это если разница в тыщ 40-60 грн для вас имеет значение.

 

Ну подумаєм! З Українскою стройкою я незустрічався ше) Перші пpакичні навички получив в Іспанії а тут стройка зовсім інакша) Тут рулять бетонні блоки) Заливають тільки по кутам і нижні 2-3 блока і армопояс) фундамент на око до твердої породи більше 30-40 см не прокопаєш ітак всьо з перфоратором) а якшо більш серйозний будинок то монолітний каркас зашивають блоками ну і зазор і одна цегла похожа на наш поротерм тільки другі розміра! От і весь пиріг) Тому в нашому будівнитсві я початківець)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мені здається, що для міцності одноповерхового будинку зовнішніх стін в 1.5 цегли більш ніж достатньо. По комфортності також достатньо 1.5 цеглини - стіни можна спокійно довбати, штробити. Підвіконня в таких стін теж достатньо широке.

Але утеплювати таку стіну доведеться. Хоча і стіну в 2 цеглини доведеться утеплювати. можливо трохи менше.

не думаю, що будинок із стінами в 2 цегли проживе довше ніж із 1.5. Потрібно вибрати якісну цеглу, що зробити не так вже й просто. Особливо стосовно червоної цегли.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мені здається, що для міцності одноповерхового будинку зовнішніх стін в 1.5 цегли більш ніж достатньо. По комфортності також достатньо 1.5 цеглини - стіни можна спокійно довбати, штробити. Підвіконня в таких стін теж достатньо широке.

Але утеплювати таку стіну доведеться. Хоча і стіну в 2 цеглини доведеться утеплювати. можливо трохи менше.

не думаю, що будинок із стінами в 2 цегли проживе довше ніж із 1.5. Потрібно вибрати якісну цеглу, що зробити не так вже й просто. Особливо стосовно червоної цегли.

 

Ну і ше багато значить від бригади) Також і її потрібно знайти токову!:)Ато бувають такі шо їм тільки роствор мішати і рови рити)Ну а цегла понятно треба буде їздити укати нрмльну!)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1.5 + мін. 10см пінопласт..

 

про різні перліти,Тепловери і т.д. краще забудьте...маса грошей і потім будете мерзнути

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прочитав усю тему тай хочу ще свою пораду написати. В 2 цегли звісно що краще ніж у 1.5 але нефакт що це економічно вигідно,бо утепляти потрібно і два варіанти а теплоємність стіни в 2 цегли трохи краща ніж у 1.5.

Що до утеплювачів то якщо відбиватися від сьогоднішніх норм 10см утеплювача замало щоб вийти на рівень 3.3 теплоопір.

Що до перліту та теплої штукатурки на цегляну стіну потрібно неменьше 20см.(у цих матеріалів теплопровідність в два рази гірша ніж у пінопластів ват та ніздрюватих утеплювачів).

А тепер про реалії. Буквально вчора приїхав з обєкту біля Стрия дім збудований в один пустотілий блок який розпочався утеплятись 10см утеплювачем.Напочатку робіт був зафіксований суточний розхід газу який становив 14м3.Будинок ще незакінчили утепляти але вже на 70% обклеєний утеплювачем розхід газу який я захіксував становив 7м3.

Тому вважаю що 1.5 цегли на одноповерховий будинок+хороще якісне утеплення будинку вам дасть комфот та економію.Також як варіант економії можна будувати будинок закладаючи в стіни утеплювач.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это вы как практик говорите?

 

з практики використання в кількох будинках клієнтів...

 

+ самі представники цих штукатурок і не приховують, яку потрібно товщину матеріалу нанести, щоб досягти вагомих результатів утеплення...

 

 

зможете нанести 20см перлітної штукатурки??? і ціну одразу прора***те такого "пиріжка"

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

з практики використання в кількох будинках клієнтів...

 

+ самі представники цих штукатурок і не приховують, яку потрібно товщину матеріалу нанести, щоб досягти вагомих результатів утеплення...

 

 

зможете нанести 20см перлітної штукатурки??? і ціну одразу прора***те такого "пиріжка"

 

А при чем тут штукатурка? :)

Мы пока про засыпку говорили ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

далеко не втекла...

 

Теплопроводность вспученного перлита около 0,039...0,047 Вт/(м"С). Мало? Засыпать прослойку между облицовкой и основной стеной имхо самый оптимальный вариант.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

далеко не втекла...

Смотря от чего ;)

От пенопласта - да, недалеко :)

А уж по иным свойствам и показателям (не считая "сезонной" гигроскопичности) - далеко впереди ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...