Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

потрібні робочі

IWannaTalk

Рекомендовані повідомлення

привіт!

 

терміново потрібно пару підсобників поносити землю з подвіря в хату на підсипку. обєм - 4-6 зілів.

район - с.Тютьки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як це не смішно, але це дійсно проблема.

Ми шукаємо двох людей, щоб розкидати землю по ділянці, дещо перенести-скласти-прибрати. Адекватних немає. За 150 грн ніхто вже працювати не хоче. Ще 2-3 роки назад, була можливість брати студентів, хлопці працювали за 100 грн на добу. Зараз тиша, всі вже висококваліфіковані майстри.

 

Якщо знайдете, поділіться координатами.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ЧУВ (сам так і не перевірив), що біля ринку Урожай справа від входу до 08.00 ранку можна найняти робітників. Щось на зразок біржі праці, як в Києві біля вокзалу.

Аналогічно проблему з великими проблемами вирішував з місцевими жителями.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

у мене є пару місцевих, які за 100 грн в день працюють. але зараз вони зайняті.. через них вже 2 тижні втратив.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а по оголошенням в РІА дивились? ніби зустрічалось багато колись, сам ще не звертався.

 

Це було колись. Зараз бригади будівельників, з задоволенням самі беруть собі нормальних підсобників. Нам пропонували психічно хворого і алкоголіків. А ті що вміють працювати і тримати лопату в руках, вони завжди при роботі. Більше того, нормальна людина, навіть без спеціальної освіти, за рік може більш-менш опанувати якусь будівельну спеціальність і заробляти значно більше ніж 100 грн на добу.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

оголошення, біля урожаю... незрозуміло на кого попадеш.

хочеться знайти людей, з якими вже хтось мав справу і може порадити.

а то кінцеве положення може виявитися гірше початкового :)

в крайньому випадку я дочекаюся місцевих.

також зараз мені шукають студентів.. побачимо, що вийде з цього :)

 

Добавлено через 5 минут

Це було колись. Зараз бригади будівельників, з задоволенням самі беруть собі нормальних підсобників. Нам пропонували психічно хворого і алкоголіків. А ті що вміють працювати і тримати лопату в руках, вони завжди при роботі. Більше того, нормальна людина, навіть без спеціальної освіти, за рік може більш-менш опанувати якусь будівельну спеціальність і заробляти значно більше ніж 100 грн на добу.

 

мені попередньої осені розрівнювали землю в фундаменті, то працювали 3 дні 2є дорослих чоловіків. по 100 грн в день.

місяць тому я попросив викопати канали для каналізації одного майстра, що робив фундамент мені і інші бетонні роботи. приблизно кубів 4, можливо менше. то за 5 год Ж-) робота була зроблема, але ціну мені загнув 700 грн... :o

ось вам і баланс між якістю/швидкістю та ціною... :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Апдейт:

 

Місцевий звільнився і + 2х студентів знайшов.

 

Можете поділітися координатами робітників? У мене на 1-2 дні роботи. Розкидати землю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можете поділітися координатами робітників? У мене на 1-2 дні роботи. Розкидати землю.

 

відписав в особисті.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
відписав в особисті.

 

Пацани виявилися не серйозними. Ми привезли землю, а вони декілька днів не відповідають на телефонні дзвінки. Хоча попередня домовленність була.

Вимушений відпрошуватися з роботи і розкидувати землю самостійно.

 

Діти, що з них взяти.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пацани виявилися не серйозними. Ми привезли землю, а вони декілька днів не відповідають на телефонні дзвінки. Хоча попередня домовленність була.

Вимушений відпрошуватися з роботи і розкидувати землю самостійно.

 

Діти, що з них взяти.

 

 

а Bobcat или аналог не может Вам помочь? я недавно возил отсев, возил а потом поймал "малыша" и он за часок осилил все :) есть контакт - ширина ковша 130см, за доставку денег не берут по их словам (ловил по пути), 260грн/час вроди.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а Bobcat или аналог не может Вам помочь? я недавно возил отсев, возил а потом поймал "малыша" и он за часок осилил все :) есть контакт - ширина ковша 130см, за доставку денег не берут по их словам (ловил по пути), 260грн/час вроди.

 

Давайте контакт )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Давайте контакт )

 

сбросил. :)

 

Добавлено через 1 минуту

0934303644 готовы сделать

 

вы б описали какие работы готовы делать, прайс, график, кол-во людей :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а Bobcat или аналог не может Вам помочь? я недавно возил отсев, возил а потом поймал "малыша" и он за часок осилил все :) есть контакт - ширина ковша 130см, за доставку денег не берут по их словам (ловил по пути), 260грн/час вроди.

 

Спасибо! :beer: Нашли других людей. Вчера перекидали два КАМАЗа чернозёма.

Bobcat не поможет. У нас уже чистовые работы. Забор по периметру. Кругом уложена брусчатка. Ребята тачкой и вёдрами всё переместили. Молодцы.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пацани виявилися не серйозними. Ми привезли землю, а вони декілька днів не відповідають на телефонні дзвінки. Хоча попередня домовленність була.

Вимушений відпрошуватися з роботи і розкидувати землю самостійно.

 

Діти, що з них взяти.

 

хм.. :( у мене 8 днів вони працювали, все ок було.

знав би, що таке можливе, не рекомендував би, вибачте.:(

 

Добавлено через 4 минуты

0934303644 готовы сделать :)

 

дякую, але було актуально 2 тижні тому.

 

вы б описали какие работы готовы делать, прайс, график, кол-во людей :smile:

 

+1

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

хм.. :( у мене 8 днів вони працювали, все ок було.

знав би, що таке можливе, не рекомендував би, вибачте.:(

 

Добавлено через 4 минуты

 

 

дякую, але було актуально 2 тижні тому.

 

 

занимаюсь от фундамента до обоев,и плитки,ладка кирпича,крыши,заборы,метр под ключ что бы зайти и кинуть тапочки 3000 гр звоните,копка от 70, заливка от 170 кладка 600 гр тыс

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а Bobcat или аналог не может Вам помочь? я недавно возил отсев, возил а потом поймал "малыша" и он за часок осилил все :) есть контакт - ширина ковша 130см, за доставку денег не берут по их словам (ловил по пути), 260грн/час вроди.

 

 

Дякую! Толковий екскаваторник і недорого!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...