Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Можно ли применить UPS для авар.освещения

Ed34

Рекомендовані повідомлення

світлодіодна стрічка споживає0.63А=8Вт.

---

Ваша батарея нормально продержит 550 ... 600 Лм холодного (от 6000 K) света часов десять. Её можно разряжать ещё час-полтора, но лучше воздержаться :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не спец в ціх розрахунках,зробив аварійне освітлення із того що було під руками.Мене цей варіант поки що задовольняє.Буде потреба збільшення часу освітлення додам ще акумулятор.Доречі наскільки знаю для акумулятора не так страшний розряд як потім залишити його незарядженим на добу чи більше, чого в мене ніколи не було.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Seva1964, а где можно посмотреть табличку для расчета по которой Вы видите время и процент разряда аккумулятора? Интересно сколько продержит разную нагрузку от 20Вт до 500Вт связка ИБП 700Вт и аккумулятора 12В 60Ач.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

где можно посмотреть табличку для расчета по которой Вы видите время и процент разряда аккумулятора?

---

Для этого я использую семейство кривых разряда для конкретного типа АКБ. Для свинчатины с технологией AGM графики выглядят так:

Untitled-1.jpg.66541933c9a8833c7cc93acfd7a7bdee.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А для гелевых?

---

Примерно тоже самое. Главное, не "вестись" на враньё продавцов, что АКБ с загущенным электролитом прощает полные разряды.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...