Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Навіси дверні

Viktorjo

Рекомендовані повідомлення

Доброго всім здоров'я! Питання власне такого характеру. Є вхідні двері шириною 80см,сосна. Потрібна порада,які для них бажано взяти навіси? Шукати щось фабричне,що кріпиться до торця. Чи замовити в кузні навіси,які б перекрили більше 50% ширини дверей? дякую!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы только не обижайтесь, но ответ очевиден: шукати щось фабричне,що кріпиться до торця. Чи замовити в кузні навіси,які б перекрили більше 50% ширини дверей

 

 

Ну ктож знает, что у вас за фин-состояние, интерьер, конструктиффф?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы только не обижайтесь, но ответ очевиден: шукати щось фабричне,що кріпиться до торця. Чи замовити в кузні навіси,які б перекрили більше 50% ширини дверей

 

 

Ну ктож знает, что у вас за фин-состояние, интерьер, конструктиффф?

ну я не хочу золотых навесов) на металлические денег вполне хватит! интерьер - входная дверь в котельную,пристроена к дому. конструктифф) - или в ''волчий зуб'' или с выборкой четверти в перекрытие.

По интернету поискал. ничего толкового из фабричного не нашел. даже за большие деньги. в кузне сказали 150грн за оба. Придется склониться к этому варианту.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поставить накладные петли немецкого производства. Примерно такие как на двери ПВХ(если есть технические возможности). Но если двери без наплава ставим ввертную петлю 20 диаметра.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в кузне сказали 150грн за оба. Придется склониться к этому варианту.

как по мне - очень хорошая цена, если будет присудствовать элемент декора (хотькакогонить кузнечного).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

как по мне - очень хорошая цена, если будет присудствовать элемент декора (хотькакогонить кузнечного).

 

в принцыпе декор не нужен.дверь снаружи будет утеплена. навесы буду скрыты.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...