Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Ваша критика - мой проект

va-mar

Рекомендовані повідомлення

Планирую строить дом. нарисовал несколько десятков проектов решил остановиться на этом, прошу критику в студию.

П.С. дом одноэтажный с цокольным этажом.

котельная под ванной. вход в подвал с террасы.

attachment.php?attachmentid=387399&stc=1&d=1412144456

1458105313_.thumb.jpg.441cdf0acd48d6018410fe60c0526a4f.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви ще фасади дайте. А то я теж багато варіантів перепробував, і якщо план в принципі житєздлатний, то з фасадом лажа, або навпаки. Як виявляється наші чернівецькі архітектори мають непереборне бажання просто перекреслити вже готовий варіант наданий замовником, поставити на ньому свій автограф і печатку. Самі пропонують проекти не дуже то і хороші, то стояки по діагоналі будинку рознесуть, то розміри кімнат такі, що там нічого не поставиш. Тому і доводиться або шукати типовий, або самому креслити.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви ще фасади дайте. А то я теж багато варіантів перепробував, і якщо план в принципі житєздлатний, то з фасадом лажа, або навпаки. Як виявляється наші чернівецькі архітектори мають непереборне бажання просто перекреслити вже готовий варіант наданий замовником, поставити на ньому свій автограф і печатку. Самі пропонують проекти не дуже то і хороші, то стояки по діагоналі будинку рознесуть, то розміри кімнат такі, що там нічого не поставиш. Тому і доводиться або шукати типовий, або самому креслити.

 

Так окна ж видно где какие, фасад прост стена крашеная без всяких изгибов и так далее

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Жесточайший дефицит нежилого пространства. Тамбура нет. Прихожей нет. Места под котёл нет.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Орієнтація за сторонами світу, на ділянці, як в сусідів будинки стоять?

Воно то видно вікна, але в купі з дахом може бути не того. Підозрюю дах простий двухскатний? Як скати повернуті? Плюс висота цоколя. В цоколі є 2 вікна? Майже під стінами одне між дитячими, інше між дитячою і Вашою спальнею. Там просто якісь плями є тому і припустив, що то вікна. Якось вони не зовсім стоять, виходить як би звуження (якщо провести лінії через вікна поверхів).

AndyAntonov вірно написав, мало місця не жилого. Де шафу для одягу гостей поставите?

Для котла в цоколі скільки місця? Яке опалення, як туди залізти? Якщо ТТ, то як заносити, якщо газ то як освітлюється? Ви пишете з тераси. Але я там не бачу люка. Якщо є сходи то де? Я бачу якісь сходи вниз (там де надпис 4520) але то часом не в сад?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Места под котёл нет.

котельная под ванной. вход в подвал с террасы.
1234567890
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скидываю дополнительные материалы, крыша четырех скатная.

 

www.stroimdom.com.ua/forum/attachment.php?attachmentid=387802&stc=1&d=1412316794

 

www.stroimdom.com.ua/forum/attachment.php?attachmentid=387803&stc=1&d=1412316950

 

www.stroimdom.com.ua/forum/attachment.php?attachmentid=387804&stc=1&d=1412316836

 

Вход в дом с Юга по другому ни как - это единственный фасад.

 

По поводу тамбура - при входе корридор 1.7 на 1,8 там и будет шкаф 1000*40 для верхней одежды. проход останется 1,3м.

1653550177_.thumb.jpg.cdcdcdbf74e38a75c8ac8ac7b84b504f.jpg

1323513521_1.jpg.81d636cc619fbf9245a5671010a7ebeb.jpg

569207083_11.jpg.70d41fd97f6e8b90e8b9e6dbfbfca222.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

нарисовал несколько десятков проектов

 

перестаньте рисовать, переходите к разработке )))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

перестаньте рисовать, переходите к разработке )))

 

Критик вы так себе.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тапками не кидайте.

Я вже казав про вікна і не тільки я казав про не достатню кількість не жилої площі. Навіть будуючи бюджетний будинок з малими розмірами, варто продумати його зовнішній вигляд, зручність. Є тема про проекти до 100 квадратів. Або тут подивіться, може щось підійде. extradom.pl/projekty-domow?Area.From=50&Area.To=100

Також скажіть який сенс в цоколі? На ділянці перепад висот? Просто це дуже не дешеве задоволення, може простіше підняти котельню і тех приміщення з цоколя на поверхню?

Ну, а за критику не ображайтесь. Ви дали зрозуміти в своїй темі, що проектуєте самі собі і не хочете наймати архітектора. А тому і такі відгуки. Якщо хочете щось дізнатись, потрібно ходити по чужих темах і збирати відгуки, систематизувати. А так ніхто нічого не скаже. Ну окрім все погано/все добре (необхідне підкреслити).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По поводу тамбура - при входе корридор 1.7 на 1,8 там и будет шкаф 1000*40 для верхней одежды. проход останется 1,3м.

Вы уверены, что его достаточно будет как прихожей. Я крайне сомневаюсь (есть опыт проживания в квартире с коридором чуть бОльшей площади). Как тамбур он всё равно не работает. А морозы у нас бывают не по одному дню.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тамбура нет. Прихожей нет

Кладовой нет. Постирочной/хозяйственной нет.

Совмещенный туалет для 4-х - не кошерно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...