Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Наша хатка в Країні Тетерів

murashka

Рекомендовані повідомлення

Отже, браття і сестри, долучаюся до вашого гурту.

Купили в липні участок 12 сот. правильної форми серед живої вулиці в селі. На участку старенка хатка з піччю, колодець, туалет, електрика, дві старі груші, виноград, і кілька молодих яблунь.

Встик (на межі) сусідський гараж. (Так домовлялися попередні власники) Отже свій гараж будемо будувати вже виходячи з цих умов. Але до стіни ссіда вирішили не прив*язуватися, а будувати свій хоч і встик, але автономно.

Залили фундамент 6Х6 (під дві машини).

Фундамент "ленточний", копка і заливка - вручну.

Загальна кубатура вийшла 9 кубів.

Ширина 0,4 м

глибина 0,8 м

цоколь 0,2 м

 

Гараж плануєм двоповерховий з кімнатою (чи двома) на горі, така собі "пацаняча територія". :)

 

По цінам - копка 90 грн. куб

Заливка - 350 грн. куб

Щебень - 3540 грн за 30 тонн (брали із запасом, бо ще на фундамент хати розраховували)

Пісок - 800 грн. (дві машини)

Цемент М500 - 1700 грн. 52 мішка по 25 кг. кожен

Дошка на опалубку (ТТХ не знаю) - 1,5 куба - 1500 грн.+150 грн доставка-розгрузка.

 

разом вийшло 11.650

де робота 3960 грн.

матеріали (із залишком щебня на фундамент хати) 7690 грн.

 

Після того як залили гараж почали лити фундамент на хату. 10,5Х8,5 м.

Ширина 0,5 м.

Глибина 1 м.

 

і тут почалися "косяки" і "нєпоняткі" з бригадою і їх роботою... схоже, що намахівають мене з матеріалами, бо 114 мішків цементу їм не вистачило на фундамент, який (увага) бутований!

 

Словом, після кроткої ревізії виявилося ще й те,що фундамент гаража 3 стінки по 39 см ширіною, а одна 36... :(

 

а фундамент хати залитий в рівень із землею без цоколя... :(

 

Прошу здорової критики і порад з наступних питань:

чи міняти бригаду?

Наскільки критичні такі косяки по фундаменту гаража?

Як довго можна лишати фундамент в рівень з землею без цоколя?

 

Такуж відповім на всі питання, які вам будуть цікаві. Фото завтра зроблю і викладу. Поїду на розборки завтра... :x

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вітаю!

 

Якщо видно, що бригада робить щось не так, і не виправляють це, краще змінити якомога раніше.

 

Косяки по фундаменту не критичні.

 

Залити цоколь бажано як найшвидше (ще ж не морози), але можна залишити і на наступний рік.

 

А навіщо фундамент під стіну будинку аж 50см? З чого стіни будуть?

 

Фундаменти без арматури?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Фундамент если будет зимовать накройте пленкой и закопайте земелькой.По гаражу не критично 39 но 36 проеб конкретный(но это гараж).Если так будут цоколь заливать плюс минус 4см то скажите перфик им в зубы и хай долбят до 40см.Конечно 1см еще как то так а 4см перебор.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Привіт всім, хто не лишився байдужим до мого будівництва.

На розборки доїхати не судилося,а отже всі розмови точилися лише по телефону. Якщо все складеться буду на об*єкті завтра.

 

Тетерів, це смт. Пісківка. 77-й км. Варшавки.Дуже подобаються ті місця, у нашої родини там друзі, тож вирішили і хатку збудувати там. :)

 

Щодо гаража - а що може бути не зручним ? Я ж не профі - машини поміряли, прикинули і залили (не смійтеся :D ) Але здоровий конструктив і поради приймаю - може ще не пізно щось виправити і переробити.

 

По толщині фундамента - бутований і має 4 жили арматури 10-ки. Заливали просто в грунт. Стіни швидше за все з керамоблока. Хатка з марсандрою (або з повноцінним поверхом - ще думаю). Проект приблизний з Z-500. Найд в онлайнверсії скину.

 

Ще одна засада - після елементаного моніторингу цін, виявилося, що й матеріали на 1-2-3-5 грн. з накруткою... бляха, і це людина мені божилася що в нього найомства і знижки! Я зла, шо ППЦ! :x

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Извините, я не хотел над Вами смеяться...У отца обычный гаражный кооператив и размер стандартный 3х6, парковаться неудобно, нужно прижиматься постоянно к одному краю... Себе планирую 5х6 на одну машину и сбоку верстак с инструментом а рядом, под одной крышей такой же навес, для лодки или машины, если буду что-то мастерить в гараже... но это моё мнение... а для себя я бы делал гараж на 2 машины минимум 7х6...

 

Добавлено через 1 минуту

www.forumhouse.ru/threads/47432/

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Привіт всім, хто не лишився байдужим до мого будівництва.

На розборки доїхати не судилося,а отже всі розмови точилися лише по телефону. Якщо все складеться буду на об*єкті завтра.

 

Тетерів, це смт. Пісківка. 77-й км. Варшавки.Дуже подобаються ті місця, у нашої родини там друзі, тож вирішили і хатку збудувати там. :)

 

Щодо гаража - а що може бути не зручним ? Я ж не профі - машини поміряли, прикинули і залили (не смійтеся :D ) Але здоровий конструктив і поради приймаю - може ще не пізно щось виправити і переробити.

 

По толщині фундамента - бутований і має 4 жили арматури 10-ки. Заливали просто в грунт. Стіни швидше за все з керамоблока. Хатка з марсандрою (або з повноцінним поверхом - ще думаю). Проект приблизний з Z-500. Найд в онлайнверсії скину.

 

Ще одна засада - після елементаного моніторингу цін, виявилося, що й матеріали на 1-2-3-5 грн. з накруткою... бляха, і це людина мені божилася що в нього найомства і знижки! Я зла, шо ППЦ! :x

 

По ценам не партесь -нервы дороже ,а время и топливо ? Контролируйте большие закупки :цемент материал на кладку и т.д.Путсть без вашего согласия не покупают.Ну а на мелочах всегда жарят ..:rolleyes:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дуже цікаво. Чекатиму продовження. Я також буду дім не далеко від Вас, в с.Загальці. Якщо будуть якісь питань з радістю допоможу.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

murashka, хотел спросить, как живете так далеко от Киева? Мы вот в 40км и на работу трудновато добираться... Как вообще живете, в такой удаленности от цивилизации?

 

Я на машине в Бородянку быстрее добираюсь чем люди на общественном транспорте на Троещину. Иногда кажется далековато.

а 70км уже и долго кажется и на бензик много отдавать.

Я бы тоже побоялся так далеко отъезжать.

 

да и гоните вы этих халтурщиков пока не поздно а то дальше еще больше наглеть будут.

За зиму найдете нормальную бригаду. И с материалом стен хорошенько подумайте. Чувствуется что вы еще не совсем хорошо представляете конечный результат и разбираетесь в нюансах и технологических процессах.

Удачи!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Отож.........

А вообще по Варшавке ездить кайф стало, только бензин не велит.

 

да и дом ближе стал:)

быстрее добираюсь

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я на машине в Бородянку быстрее добираюсь чем люди на общественном транспорте на Троещину. Иногда кажется далековато.

а 70км уже и долго кажется и на бензик много отдавать.

Я бы тоже побоялся так далеко отъезжать.

 

да и гоните вы этих халтурщиков пока не поздно а то дальше еще больше наглеть будут.

За зиму найдете нормальную бригаду. И с материалом стен хорошенько подумайте. Чувствуется что вы еще не совсем хорошо представляете конечный результат и разбираетесь в нюансах и технологических процессах.

Удачи!

 

Дякую за пораду! Так, я поки у процесі "плаваю", Ви праві, але я дуууже швидко вчуся! ))

 

Добавлено через 21 минуту

murashka, хотел спросить, как живете так далеко от Киева? Мы вот в 40км и на работу трудновато добираться... Как вообще живете, в такой удаленности от цивилизации?

 

Щодо відстані - ясне діло, якби мені треба було щодня з 9-ї до 18-ї ходити на роботу, то хата для проживання так далеко - не варіант.

В Києві є квартира, ("ночлєжка", як ми її жартома називаємо в родині).

Друге , щодо цивілізації - шо саме Ви маєте на увазі? Я не знаю чи Ви були у Пісківці, але це досить велике селище. Поки що там немає театрів-кінотеатрів, торго-розважалних центрів, модних "общєпітов", але є цілком пристойний дит.садок, школа (2 шт.), Поліклініка зі стаціонаром (сподіваюся не знадобиться)). Залізниця. Електричкою до "Святошина" 1.20хв. До Києва-назад проїхався електричкою - прочитав половину книжки, чи переглянув якийсь фільм :D (я поки не практикувала (транжирю бютжет родини на бензин :pardon: ). Сусіди у нас там гарні. І взагалі люди подобаються. Наважилися саме там купити участок з кількох причин: По-перше, кілька років вже їздимо туди на вихідні, там на конюшні "Teteriv country" живе наш кінь. По-друге, - ціна на землю, по-третє - природа. Ще є задумка з часом створити там базу еко-туризму. :) Ну і гарна траса+залізниця. Якось так.

Сподіваюся, відповіла на ваші запитання.

А поки здійснюються бажання і мріїї "воюю" з будівельниками :-D

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всім привіт! ;)

 

Була на своєму будівництві вже двічі. Перший раз приїхала аби "роздати слонів" і висловити всі свої "фе" сприводу цін, строків і т.д.

Сказала, що якщо піде дощ на не висохший цоколь - грошей вони не побачать. Адже обіцяли здати роботу 11-го а затягнули на тиждень. Ну і по грошах я також не втрималася і сказала що їх "оптові" ціни мене не влаштовують і тепер я сама буду закуповувати всі матеріали.

Розмова спрацювала - робота пришвидшилася. :)

АЛЕ!!!

Замість 10.50 м. довжини вони залили 10.64 :o

І сміх і гріх і сльози... помилка знаєте в чому? Стара рулетка "прораба" Володі... він "не побачив", що сантиметри починаються не від самаго початку рулетки, а з відступом в 12 см.

Я якщо чесно вже навіть не злилася. Я розуміла, що будівництво, це велика пригода. :D Щоби отримати адоволеня треба розслабитися. Тож я абсолютно розслаблено сказала, що за роботу не заплачу, поки не знайду відповідь, що мені тепер з цим щастям робити. Хатк збиралися ліпити з керамоблока, тепер розмірковую ЯК?

Гараж, який хотіли збудувати цього рок, також відкладаємо до весни. Зараз буду займатися документами, закуповувати ліс і т.д. Буду вдячна за поради де краще.

DSC_1207.thumb.jpg.d8acbd82cd7ef7aaaf2bed9115300c44.jpg

DSC_1333.thumb.jpg.08c3477af8a69e073c4fe2b92599b84a.jpg

DSC_1326.thumb.jpg.32e1bf30e5ab392dca3f15246a016479.jpg

DSC_1327.thumb.jpg.b503244c7882098c08e14abeb6aa7145.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я брав дерево біля Іванкова. Все зробили якісно і вчасно. Ціна на той час була не висока. Властник живе в смт. Клавдієво, що вам подорозі. Можете заїхати поспілкуватися. Буде цікаво - дам контакти.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я брав дерево біля Іванкова. Все зробили якісно і вчасно. Ціна на той час була не висока. Властник живе в смт. Клавдієво, що вам подорозі. Можете заїхати поспілкуватися. Буде цікаво - дам контакти.

 

Цікаво! Буду вдячна за контакт! :beer:

 

Добавлено через 5 минут

ВЫ ВОЛОДЕ РУЛЕТКУ КУПИЛИ :D?

 

Ні, не купила. Але, якщо не знайду проект для цього фундаменту, подарую Володі лопату. ;)

 

Добавлено через 57 секунд

Ага,и совесть :lol:

 

Боюся, це навіть за велики гроші не дістати. :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

addinol, я його бачити не хочу, а не те, щоби з ним удвох шукати проект. :)

 

ТАК ВЫ ИХ РАЗОГНАЛИ,А ЧТО БЫЛА СИЛЬНАЯ ПРИВЯЗКА К ПРОЭКТУ ЧУТОК РАСШИРИТЬ СТЕНЫ НЕЛЬЗЯ.:roll:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если критичен промах по фундаменту (например ПК не подойдут), то можно сделать небольшое нависание стены (до 1/3 толщины стены допускается) - эти 12 см пустяк.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ТАК ВЫ ИХ РАЗОГНАЛИ,А ЧТО БЫЛА СИЛЬНАЯ ПРИВЯЗКА К ПРОЭКТУ ЧУТОК РАСШИРИТЬ СТЕНЫ НЕЛЬЗЯ.:roll:

 

Справа в тім, що ми вираховували під кількість керамоблоків. А тепер доведеться їх пилити :( матеріал крихкий, думаю, що це буде недещево...

Розігнали... та ні, ще не розрахувалися навіть. Сьогодні чоловік поїхав, бо у малої черговий зуб суне, то я вдома. ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Справа в тім, що ми вираховували під кількість керамоблоків.

Ну так больше не меньше, на 5мм на блоке шов увеличить и выйдете на новый размер :) Не?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Справа в тім, що ми вираховували під кількість керамоблоків. А тепер доведеться їх пилити :( матеріал крихкий, думаю, що це буде недещево...

Розігнали... та ні, ще не розрахувалися навіть. Сьогодні чоловік поїхав, бо у малої черговий зуб суне, то я вдома. ;)

 

Скоро будет кушать мяско:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Ну так больше не меньше, на 5мм на блоке шов увеличить и выйдете на новый размер Не?

 

Как раз "НЕ" - смысл тогда ложить керамоблок? Чтобы в щели дуло? Там ведь боковая сторона - шип-паз раствором не мажется. И получается размер дома кратный 25 см.

Думаю,если цоколь еще не делали, то можно внутрь сместить по 6 см получится. Проконсультироваться у конструктора нужно. Если оставлять как есть, то в случае плит перекрытия может вылезти нестыковка и далее увеличение сметы. Так что прорабу можно и не платить - этих денег скорее не хватит на увеличение затрат.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...