Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

ТТ+ТА без Laddomat

Вадік_V

Рекомендовані повідомлення

Чи можливо змонтувати ТТ+ТА без Laddomat і отримати безпеку, економію дров, комфортний режим роботи... як з Laddomat. Які комплектуючі для цього потрібно, які схеми застосовуються... Laddomat 21-60 коштує 210 євро. Чи можна здешевити обв"язку???
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вариантов масса: поставить клапан с термовставкой + насос, поставить два насоса и термостат, обойтись двухходовиком на байпассе.

 

Для каждого случая стоит рассматривать разные решения.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чи можливо змонтувати ТТ+ТА без Laddomat і отримати безпеку,

Не можно, а нужно.

Балансир (синяя головка на фото) обязателен.

913084335_2013-12-2619_21_34.thumb.jpg.141367145b3bd4fcdca5176d5c71afda.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не можно, а нужно.

 

ОК. Якщо хтось має час допоможіть мені ПЛІЗ визначитись що саме і скільки чого мені потрібно. Обв"язка зараз поліпропілен... Планую поставити ТА і обв"язку металом. Збираю матеріал, комплектуючі... (МЕТА ЦІЄЇ ТЕМИ ЗІБРАТИ ОБВ"ЯЗКУ ЯКА БУДЕ ВИКОНУВАТИ ФУНКЦІЇ Laddomat АЛЕ ПО ВАРТОСТІ ДЕШЕВШЕ)

 

Добавлено через 4 минуты

Балансир (синяя головка на фото) обязателен.

 

Можливо в Вас є схема і перечень комплектуючих цієї обв"язки?!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можливо в Вас є схема і перечень комплектуючих цієї обв"язки?

Я Вам по секрету скажу:

Укомплектовать Вас материалами лучше чем Андрюха "murava" никто не сможет.

А тот кто комплектует пускай и схемы малюет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я Вам по секрету скажу:

.

 

Дякую за секрет;)

 

Добавлено через 1 час 10 минут

Для каждого случая стоит рассматривать разные решения.

 

Котел на 30 кВт, ТА 850 л. (Які вихідні данні потрібні???)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я Вам по секрету скажу:

Укомплектовать Вас материалами лучше чем Андрюха "murava" никто не сможет.

А тот кто комплектует пускай и схемы малюет.

Приєднуюсь,недавно мав таку саму проблему,Андрій допоміг.:beer:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

за 2800грн знайшов...

Для нормальної роботи вам потрібен 1200-1500л, у вас велика гідрострілка.

Подбор ТА.doc

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вам потрібен 1200-1500л.

[ATTACH]397275[/ATTACH]

 

Були б гроші, непарив би собі мозги і вам би не пудрив )) ТА на 1500л. розраховані на те що я закину в котел на 30 кВт повну топку вугілля і тільки відвернуся від котла електроенергія вирубається. В цьому випадку ТА на 1500 л. розгрузить енергію з повної топки вугілля. Я користуюсь не вугіллям а дровами... які горять до 5 годин.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я користуюсь не вугіллям а дровами... які горять до 5 годин.

Лиддомат дозволяє циркулювати воді між котлом та ємністю і без електрики (читайте мануал). А ТА призначений.......................напишіть ваше розуміння, бо почитавши ваший останній пост, щось взяли сумніви в доцільності вашої авантюри.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

щось взяли сумніви в доцільності вашої авантюри.

 

СУТЬ ПИТАННЯ.

Чи можливо змонтувати ТТ+ТА без Laddomat і отримати безпеку, економію дров, комфортний режим роботи... як з Laddomat. Якщо можливо то які комплектуючі для цього потрібно, які схеми застосовуються... Laddomat 21-60 коштує 210 євро. Який варіант може бути дешевше???

Мені потрібні назви і кількість комплектуючих... А якби ще схема то було б взагалі клас. ))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мені потрібні назви і кількість комплектуючих... А якби ще схема то було б взагалі клас. ))

А че говорит начальник транспортного цеха? murava

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А че говорит начальник транспортного цеха? murava

 

Поки що мовчить, мабуть в нього вже черга таких задротів як я )))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поки що мовчить, мабуть в нього вже черга таких задротів як я )))

Не верьте, то он цену себе набивает.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чи можливо змонтувати ТТ+ТА без Laddomat і отримати безпеку, економію дров, комфортний режим роботи... як з Laddomat.

 

При такой схеме нужен бесперебойник с временем работы=время горения полной топки (5 часов)

Это касается безопасности. По гидравлике - Сергей31 уже рассказал

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

СУТЬ ПИТАННЯ.

Чи можливо змонтувати ТТ+ТА без Laddomat і отримати безпеку, економію дров, комфортний режим роботи... як з Laddomat.

С помощью cерии VTC500

VTC.thumb.jpg.640ab32c24b8c9f0f96e89da32b1d7b1.jpg

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

С помощью cерии VTC500

 

Не подскажите,возможно ли втулить какой нибудь трёхходовой для ГВС после боллера?Дело в том,что есть одна ветка холодной воды и нет возможности кинуть трубу с горячей водой от боллера.Вот и посетила идея установить ттрёхходовой на одну ветку с горячей водой после боллера,что к примеру выставить на нём 30° и чтоб при открытии крана просто текла всё время тёплая вода.У нас ещё давно сантехники напутали с трубами и в одной из кухонь нет горячей воды,а все трубы уже под стяжкой и в противололожной стороне от стояка с водой.Вот и посетила меня такая идея.Спасибо!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ecть такой клапан, полно их для гвс.

 

Добавлено через 3 минуты

Ума не приложу, чего все так упираются в эту ЕЦ. Знали бы сколько раз это не срабатывало в случае классических обвязок с ладоматами и клапанами - крепко бы подумали.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ecть такой клапан, полно их для гвс.

 

Добавлено через 3 минуты

Ума не приложу, чего все так упираются в эту ЕЦ. Знали бы сколько раз это не срабатывало в случае классических обвязок с ладоматами и клапанами - крепко бы подумали.

 

Так а какой он хоть,этот трёхходовой клапан для ГВС на 3/4?Я уже от цен на всю эту арматуру в обмарок не падаю,но хотелось бы хоть заранние знать,сколько он может коштувать).Про ладдомат и ЕЦ,надеюсь это не по моему вопросу?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ума не приложу, чего все так упираются в эту ЕЦ. Знали бы сколько раз это не срабатывало в случае классических обвязок с ладоматами и клапанами - крепко бы подумали.

 

ОК, які будуть поради і рекомендації??? Котел чавунний, зараз працює через ДБЖ (акамулятор 55 Аh) За три сезони експлуатації було 2 аварійних ситуації. 1-й акамулятор отримав глибокий розряд і ДБЖ не зарядив його, в аварійній ситуації зпрацював підривний клапан. Все приміщення накачалось парою. 2-й раз (людський фактор) хтось закрив кран на подачу від котла в будинок. Підривний незпрацював, розірвало поліпропілен... ЯК ЗАХИСТИТИСЬ ЯКЩО ЕЦ ТЕЖ НЕГАРАНТОВАНО??? клапана типу STS 20, DBV 1-02 подають холодну воду в розжарений чавун. А змійовик BUDERUS не передбачений в конструкції Viadrus U 22 D.

HELP !!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Змеевик и добавить можно, это не сложно. :) Делов-то всего - купить и поставить.

Но с бочкой я бы делал на базе ДБВ - он проще, дешевле и вероятность устроить большой барабух с ТА существенно меньше.... но реально.

 

Обвязку все равно прийдется металлом делать, ППР поумирает через пару лет.

 

Добавлено через 8 минут

Так а какой он хоть,этот трёхходовой клапан для ГВС на 3/4?Я уже от цен на всю эту арматуру в обмарок не падаю,но хотелось бы хоть заранние знать,сколько он может коштувать)....

 

От 60Е до 90Е примерно.

У Данфоса есть под аббревиатурой TVM-H, дороговат, но вставка, отвечающая за подмес воды - сменная, что есть плюс ибо дохнут они как мухи.

 

Добавлено через 1 час 22 минуты

А че говорит начальник транспортного цеха? murava

 

Уходит в глухую несознанку и держит круговую оборону :)

 

Рисовать красивые схемы и писать детальные спецификации будем в январях. Пока и так жопа в мыле и грудь в медалях.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Но с бочкой я бы делал на базе ДБВ - он проще, дешевле и вероятность устроить большой барабух с ТА существенно меньше.... но реально.

а что такое ДБВ?:unknown:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

клапана типу STS 20, DBV 1-02 подають холодну воду в розжарений чавун. А змійовик BUDERUS не передбачений в конструкції Viadrus U 22 D.

HELP !!!!!!!!

 

а в чому проблема? встановіть його у відповідності з інструкцією виробника і ніяких проблем. Тим паче Віадрус не забороняє, а навіть рекомендує встановленння цього клапана..

Ще є варіант від Caleffi -554, проте він дорожчий, але працює як годинник

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...