Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Інсталяція в стіну з сусідами

Sergi79

Рекомендовані повідомлення

У нас у ванні стіна з сусідами 25 см. У сусідів там прихожа (прямо біля вхідних дверей). Будинок - новобудова, ми ремонт тільки почали робити, сусіди ще ні.

У нас дуже велика спокуса зробити повністю вбудовану без виступів інсталяцію. Є навіть тонка інсталяція - 8 см. Звичайно, повністю захована інсталяція виглядатиме значно красивіше, крім того у нас там в кутку лічильники і стояк, тому нарощувати незручно.

 

Так от у мене питання. Наскільки така процедура ризикована? Чи будуть обурюватись сусіди? В принципі з сусідами можу порозмовляти про це.

Дякую за відповіді.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чи будуть обурюватись сусіди?

Якщо не штробитись у стіну, вони і гадки не матимуть, що у вас там за агрегат за стіною.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У нас у ванні стіна з сусідами 25 см. У сусідів там прихожа (прямо біля вхідних дверей). Будинок - новобудова, ми ремонт тільки почали робити, сусіди ще ні.

У нас дуже велика спокуса зробити повністю вбудовану без виступів інсталяцію. Є навіть тонка інсталяція - 8 см. Звичайно, повністю захована інсталяція виглядатиме значно красивіше, крім того у нас там в кутку лічильники і стояк, тому нарощувати незручно.

 

Так от у мене питання. Наскільки така процедура ризикована? Чи будуть обурюватись сусіди? В принципі з сусідами можу порозмовляти про це.

Дякую за відповіді.

 

а як нарахунок звукоізоляції? злив води буде шуміти :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо не штробитись у стіну, вони і гадки не матимуть, що у вас там за агрегат за стіною.

 

Воно то так, але інсталяція коштує під 7000 грн, буде прикро, якщо випадково їм будуть кріпити в прихожій якісь полички і просверлять випадково аж до інсталяції.

 

Мабуть із звукоізоляцією теж треба подумати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

і просверлять випадково аж до інсталяції.

Іпать, що це за полички на більше 25см дюбелях?:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Іпать, що це за полички на більше 25см дюбелях?:)

 

не 25 а 25-8(10 см) буде 17-15 см.... не обовязково такий довгий дюбель, просто свердло може так засвердлитись випадково :lol:

 

в мене бойлер висить на 2х дюбелях з шрупупами на 25 см, стіна несуча але з силікатних блоків з круглими пустотами.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Будете монтувати консоль, закріпіть ззаду бачка шматок оцинкованої бляхи, буде захист.:)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не 25 а 25-8(10 см) буде 17-15 см.... не обовязково такий довгий дюбель, просто свердло може так засвердлитись випадково :lol:

 

в мене бойлер висить на 2х дюбелях з шрупупами на 25 см, стіна несуча але з силікатних блоків з круглими пустотами.

Вы планируете штробить стену, а если соседи захотят сделать что-то подобно, например встроенный шкаф?. Вопросы штробления смежной стены должны быть согласованы, желательно даже на бумаге. У нас сосед по стенке встроил сейф, мы тогда еще даже не строились. Так вот между нами и его сейфом осталась четверть кирпича. Пришлось ему после отделки заделывать этот штроб. У нас на всю стену была надпись "не штробить" хотя стена 50 см. В итоге договорились,хотя и не сразу.

Змінено користувачем Дядя Гриша
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как вариант, одну на двоих.

 

:lol::lol::lol:

Не, соседям неудобно будет кнопку нажимать в прихожей )))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...