Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

лечение псориаза

Иствуд

Рекомендовані повідомлення

30 хвилин тому, Иствуд сказав:

много солнца вредно,

Взагалі-то псоріаз лікують в т.ч. відвідуванням соляріїв, але з чітким контролем рівня УФ-опромінення.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 роки потому...
В 02.07.2016 в 11:23, Leona сказал:

А разве псориаз лечится?

Так,лечится. Я вилiкував це нещастя 15 рокiв тому.

Той ще гемор був, два роки бiгав по аптекам i полiклiнiкам, мазав всякою херньою, поки не узнав, що е людина яка лiкуе цю заразу i може вилiкувати за мiсяць. 

У кого ця проблема, пишiть, допоможу i пiдкажу де я лiкувався.(вже допомiг декiльком людям)

 

В 04.07.2016 в 10:33, Иствуд сказал:

для лікування псоріазу, я використав мумійо і він пропав на рік, але після того як я сильно понервував він знову повернувся. Але я продовжив лікування, результат хороший.

Не знаю що то за "мумiйо",якщо воно на "время" помогло.

Я вилiкував його за мiсяць, правда було ще торохи, десь, пiсля 2-3х мiсяцiв (десята частина вiд того) i потiм пропало по сьогодення.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

volkoff То просто напишіть тут рецепт, люди візьмуть і попробують

Змінено користувачем Иствуд
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 часа назад, volkoff сказал:

Так,лечится. Я вилiкував це нещастя 15 рокiв тому.

Той ще гемор був, два роки бiгав по аптекам i полiклiнiкам, мазав всякою херньою, поки не узнав, що е людина яка лiкуе цю заразу i може вилiкувати за мiсяць. 


   Видимо очередной продавец фуфломицина. 

   15 лет как вылечил ? Нобелевскую премию по медицине ещё не получили ?

   Для общей справки.

      Псориаз - т.н. аутоиммунное заболевание, вызванное сбоем работы иммунной системы человека при которой организм начинает воспринимать свои клетки как чужеродные и атаковать их. Болезни подобного типа НЕизлечимы. Прием лекарственных препаратов и физиопроцедуры направлены лишь на уменьшение (подавление) симптомов проявления болезни. Возможны т.н. ремиссии (временное полное или частичное пропадание симптомов заболевания). Прием медицинских препаратов происходит пожизненно.

   Без поддерживающей терапии (или неправильном лечении) подобные заболевания (в средней и тяжелой форме) могут привести к смертельному исходу даже быстрее, чем онкология.

   

  • Лайк 2
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 19.12.2023 в 21:49, volkoff сказал:

Так,лечится. Я вилiкував це нещастя 15 рокiв тому. Я вилiкував його за мiсяць, правда було ще торохи, десь, пiсля 2-3х мiсяцiв (десята частина вiд того) i потiм пропало по сьогодення.

Подтверждаю... аналогично... лет 10 уже прошло.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, tayatlas сказал:


 Видимо очередной продавец фуфломицина.

Да, он рекламируёт "фуфломицин", но не медицинский, а строительный))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, Иствуд сказал:

То просто напишіть тут рецепт, люди візьмуть і попробують

Я не можу тут писати,тому що треба пiдiйти "лiчно" до того врача, який буде лiчити. Це не з аптеками звязано.

То що я мав цю проблему i вилiкував, мени нема сенсу тут брехати. Помiг ще одному мужику у якого були якiсь "пятна", вiн пiвтора-два роки "лiчився на водочно-травяних настойках" у одного професора в Киевi, якому заплатив бiля трех тисяч долярiв,а результата не було.(а тут йому обiйшлось,десь в 100уе.) I я його познайомив з цим дохтором i у нього через три недiлi все пройшло. Вiн не мiг повiрiти, каже, думав що буде продовжувати нести доляри тому "професору" )..

1 час назад, tayatlas сказал:

Видимо очередной продавец фуфломицина. 

Я ничего не продаю, я всего лишь могу помочь людям,кто этим страдает (подскажу где и к кому обратиться) 

А вам в аптеку, покупайте там "фуфломин",может вам легче станет. По поводу моей болезни, могут подтвердить мои родственники,соседи и знакомые.

Но,вам доказывать -это бесполезно!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 часов назад, volkoff сказал:

Я не можу тут писати,тому що треба пiдiйти "лiчно" до того врача, який буде лiчити. Це не з аптеками звязано.

То що я мав цю проблему i вилiкував, мени нема сенсу тут брехати. Помiг ще одному мужику у якого були якiсь "пятна", вiн пiвтора-два роки "лiчився на водочно-травяних настойках" у одного професора в Киевi, якому заплатив бiля трех тисяч долярiв,а результата не було.(а тут йому обiйшлось,десь в 100уе.) I я його познайомив з цим дохтором i у нього через три недiлi все пройшло. Вiн не мiг повiрiти, каже, думав що буде продовжувати нести доляри тому "професору" )..

Я ничего не продаю, я всего лишь могу помочь людям,кто этим страдает (подскажу где и к кому обратиться) 

А вам в аптеку, покупайте там "фуфломин",может вам легче станет. По поводу моей болезни, могут подтвердить мои родственники,соседи и знакомые.

Но,вам доказывать -это бесполезно!

я ж написав, розкажыть якщо знаэте як

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...