Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Рекомендовані повідомлення

Павел, все нормально. Но надо чуть больше сгустить красок про скидываемый мусор на территории. Это сейчас актуальная тема и надо ее выделить. Я лично уже видел далеко не строительный мусор - начинают выкидывать уже и бытовой мусор, а это уже проблема в будущем.

И может добавить, что "копию письма будет направлено в земгоснадзор"? А так все правильно!

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як на мене, то тим, до кого ви звертається, зовсім байдуже про ваші плани на будівництво та проблеми зі сміттям. Необхідно акцентувати увагу на тому, чому досі немає дпт, прикріпити до звернення документи, у яких ідеться, що дпт був проплачений, послатися на закон чи постанову, які говорять про те,через який час план має бути готовим і ВИМАГАТИ ПОЯСНЕННЯ. Змінено користувачем DNatalia
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если честно, я тоже считаю что сейчас вопрос мусора не совсем актуален, нужно максимально сделать упор на изготовление ДПТ. Змінено користувачем sanek292
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

доброго времени суток!Наш участок -3222486200:03:004:6009 - подскажите,пжлста,в каком секторе он находится,кто там старший(куратор),как его зовут,как с ним связатся,если это возможно.Спасибо!С ув.Алексей. В официальном письме фразу - . Якби у громадян була можливість будуватися, активність на цій території була б більшою, а у зловмисників не було б можливості порушувати закон - Я бы предложил в таком виде - . Якби у громадян була можливість будуватися, активність на цій території була б більшою, а у зловмисників було б менше можливостей порушувати закон. Если по правде,писать нужно ,и постоянно,только им наши письма до лампочки.Пану кудрику со своими землями разобраться времени не хватает,а тут каких то 1000 чужих участков.Возможно более активные действия сдвинут ситуацию.Например,каждый день по письму в течении месяца,а потом дорогу перекрыть с плакатами(улицу Ленина)от розового дома до сIльрады c привлечением пары тройки журналистов ведущих каналов.Конечно нужно бы с юристами проконсультироваться - чтобы все в рамках закона,лучший вариант - это присутствие юриста на самой акции,дабы юридически правильно ,без эмоций,обосновать причины нашего возмущения происходящи удивленным кудрикам и пр.товарищам ,плюс одновременно такую же устроить возле института,который затягивает с документацией.1000 участков это сила.Ну,как то так.:)
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

доброго времени суток!Наш участок -3222486200:03:004:6009 - подскажите,пжлста,в каком секторе он находится,кто там старший(куратор),как его зовут,как с ним связатся,если это возможно.Спасибо!С ув.Алексей. В официальном письме фразу - . Якби у громадян була можливість будуватися, активність на цій території була б більшою, а у зловмисників не було б можливості порушувати закон - Я бы предложил в таком виде - . Якби у громадян була можливість будуватися, активність на цій території була б більшою, а у зловмисників було б менше можливостей порушувати закон. Если по правде,писать нужно ,и постоянно,только им наши письма до лампочки.Пану кудрику со своими землями разобраться времени не хватает,а тут каких то 1000 чужих участков.Возможно более активные действия сдвинут ситуацию.Например,каждый день по письму в течении месяца,а потом дорогу перекрыть с плакатами(улицу Ленина)от розового дома до сIльрады c привлечением пары тройки журналистов ведущих каналов.Конечно нужно бы с юристами проконсультироваться - чтобы все в рамках закона,лучший вариант - это присутствие юриста на самой акции,дабы юридически правильно ,без эмоций,обосновать причины нашего возмущения происходящи удивленным кудрикам и пр.товарищам ,плюс одновременно такую же устроить возле института,который затягивает с документацией.1000 участков это сила.Ну,как то так.:)

Добрый вечер, Алексей. Ваш участок находится в 3 части, куратор Сергей (ник Commandor). Напишите пожалуйста свои данные мне в личку, чтобы я занесла Вас в нашу базу (ФИО, телефон, e-mail). Заранее спасибо.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый вечер Павел. Меня зовут Сергей. У моей мамы в 6 секции поля участок. Скажите, что происходит по этой части поля, хотят отжать у людей землю? Если нужно я напишу кадастровый номер земельного участка
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здраствуйте Павел. По заяве, в шапке не хватает словая заява или звернення. Последние предложение я б немного изменил на "Відповідь з поясненнями затримки і термінами виконання ДПТ вказаної території просимо надіслати на адресу __________, в термин не быльше одного місяця згідно ст. 20 Закону України "Про Звернення Громадян".

 

В низу надо сделять шапку, что б люди могли подписатса под етим обращением, с указанием кадастрового номера, ФИО, дата подпись.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Павел, все нормально. Но надо чуть больше сгустить красок про скидываемый мусор на территории. Это сейчас актуальная тема и надо ее выделить. Я лично уже видел далеко не строительный мусор - начинают выкидывать уже и бытовой мусор, а это уже проблема в будущем.

Добавив про побутове сміття.

И может добавить, что "копию письма будет направлено в земгоснадзор"? А так все правильно!

Не знайшов такої організації. Дайте, будь ласка, посилання на їх сайт.

 

Добавлено через 5 минут

Як на мене, то тим, до кого ви звертається, зовсім байдуже про ваші плани на будівництво та проблеми зі сміттям.

Згоден, нікого не турбують чужі проблеми. Але нікому і не потрібні проблеми зі зверненнями та скаргами. А також чиновникам треба піар.

Необхідно акцентувати увагу на тому, чому досі немає дпт

Саме цьому і присвячений лист. Добавив ще в кінцівці про дпт.

прикріпити до звернення документи, у яких ідеться, що дпт був проплачений, послатися на закон чи постанову, які говорять про те,через який час план має бути готовим і ВИМАГАТИ ПОЯСНЕННЯ.

Будемо вдячні, якщо надасте нам цю інформацію

 

Добавлено через 5 минут

Если честно, я тоже считаю что сейчас вопрос мусора не совсем актуален, нужно максимально сделать упор на изготовление ДПТ.

Сміття та інші проблеми показані в листі, як наслідок затягування розробки ДПТ, в чому звинувачуємо владу.

 

Добавлено через 3 минуты

В официальном письме фразу - . Якби у громадян була можливість будуватися, активність на цій території була б більшою, а у зловмисників не було б можливості порушувати закон - Я бы предложил в таком виде - . Якби у громадян була можливість будуватися, активність на цій території була б більшою, а у зловмисників було б менше можливостей порушувати закон.

Замінив

Если по правде,писать нужно ,и постоянно,только им наши письма до лампочки.Пану кудрику со своими землями разобраться времени не хватает,а тут каких то 1000 чужих участков.Возможно более активные действия сдвинут ситуацию.Например,каждый день по письму в течении месяца,а потом дорогу перекрыть с плакатами(улицу Ленина)от розового дома до сIльрады c привлечением пары тройки журналистов ведущих каналов.Конечно нужно бы с юристами проконсультироваться - чтобы все в рамках закона,лучший вариант - это присутствие юриста на самой акции,дабы юридически правильно ,без эмоций,обосновать причины нашего возмущения происходящи удивленным кудрикам и пр.товарищам ,плюс одновременно такую же устроить возле института,который затягивает с документацией.1000 участков это сила.Ну,как то так.:)

Пропоную почати з цього листа. А далі, якщо будуть бажаючі, то і інше).

 

Добавлено через 3 минуты

Здраствуйте Павел. По заяве, в шапке не хватает словая заява или звернення.

Добавив

Последние предложение я б немного изменил на "Відповідь з поясненнями затримки і термінами виконання ДПТ вказаної території просимо надіслати на адресу __________, в термин не быльше одного місяця згідно ст. 20 Закону України "Про Звернення Громадян".

Пропоную не писати. Про цю норму і вони, і ми знаємо. Може напишуть раніше.

В низу надо сделять шапку, что б люди могли подписатса под етим обращением, с указанием кадастрового номера, ФИО, дата подпись.

Добавив

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тепер треба визначитись з наступним:

1. Адреса для відповіді;

2. Хто зможе підписати лист (пишіть на форумі);

3. Дата звернення в сільраду;

4. Хто готовий скласти компанію Тані. Координатор 6 частини, Анастасія, сказала, що теж буде.

 

Добавлено через 11 минут

Добрый вечер Павел. Меня зовут Сергей. У моей мамы в 6 секции поля участок. Скажите, что происходит по этой части поля, хотят отжать у людей землю? Если нужно я напишу кадастровый номер земельного участка

 

Доброго дня, Сергій.

Ніхто нічого віджати не хоче. Земля в генплані передбачена під забудову, а будуватись не можна, тому що немає детального плану території.

 

Для систематизації інформації про ділянки та створення бази власників, які зацікавлені в розвитку цієї території пропоную надсилати мені наступні дані:

1. - Кадастровий номер ділянки;

2. - Прізвище, ім’я, по батькові власника ділянки;

3. - Номер телефону власника ділянки (якщо є декілька номерів, то бажано надавати декілька);

4. - e-mail власника ділянки;

5. - Прізвище, ім’я, по батькові довіреної особи власника ділянки (на випадок відсутності зв’язку з власником);

6. - Номер телефону довіреної особи власника ділянки;

7. - e-mail довіреної особи власника ділянки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Смена целевого назначения земельного участка (чего не сделать без наличия ДПТ ) стоит немалых денег,которые должны попасть в бюджет.Почему чиновники не хотят принимать законные решения,которые смогли бы наполнить бюджет? Может этот аргумент тоже как то использовать в ЗАЯВЕ?:)С ув.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я готов сложить компанию Татьяне и отвезти письмо в сельсовет.

Если письмо попадет на територию агрокомбината, желающих подписать его будет много. Дату я думаю нужно поставить в день посежения сельсовета. Адрес ответа думаю не столь важен, можно на любой домашний адрес координаторов.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня. Щойно спілкувалася з архітектором Ханенком Олегом Івановичем з Укрцивільсільбуду - тел 257-90-41. З його слів ДПТ давно готовий, проблема у 300 метрах, які зажадала військова частина. Не забрати, а начебто з метою турботи про громадян, тому що негативне випромінювання від радіолокаційних приладів сягає 300 метрів. Це нічим не обгрунтовано, не доведено. Олег Іванович пропонує звернутися на Чернігівську в Інститут громадського здоров'я ім. О.М. Марзєєва НАМН України з метою перевірки випромінювання. На підставі висновків інституту буде закладено санітарну зону.

Окрім того, назви вулиць сільрадою не передані архітектору. Він пропонує звернутися до сільради з пропозиціями, які він внесе у ДПТ.

МОЇ ПРОПОЗИЦІЇ - дізнатися про вартість перевірки випромінювання, скинутися грошима і тим самим прискорити ДПТ!:flag1:

 

Добавлено через 22 минуты

Щойно телефонувала в лабораторію Думанського і спілкувалася з Біткіним Сергієм Володимировичем тел. 574-01-00.

Вони можуть зробити виміри електромагнітного випромінювання за умови, якщо військова частина надасть інформацію по локаційним системам.

Це буде зроблено швидко і недорого. Він попросив пояснити командуванню військової частини, що це передаватиметься не пересічним громадянам, а через спецзв"язок між Інститутом громадського здоров"я та військовою частиною.

Тут має бути запит від сільради, або хтось спробує сам поспілкуватися з військовими.

Поки все.

 

Добавлено через 1 час 24 минуты

Спілкування з військовими, резюме:

сільрада на офіційному бланку має написати листа до Міністерства оборони (03168, м.Київ, пр. Повітрофлотський, 6) і викласти всі факти про взаємодію з військовою частиною. Зробити позначку "терміново". Описати ситуацію і просити сприяння. Тільки так буде дозвіл на вимірювання і питання врешті-решт просуватиметься до позитивного вирішення.:flag1:

 

Добавлено через 10 минут

Ольга Олександрівна (землевпорядник Софіївська Борщагівка) пообіцяла сьогодні надіслати листа в Міністерство оборони і зв'язатися з лабораторією з вимірювання електромагнітного випромінювання. Тож чекаємо на позитивні результати і думаємо про назви вулиць! Усім гарного дня!

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Смена целевого назначения земельного участка (чего не сделать без наличия ДПТ ) стоит немалых денег,которые должны попасть в бюджет.Почему чиновники не хотят принимать законные решения,которые смогли бы наполнить бюджет? Может этот аргумент тоже как то использовать в ЗАЯВЕ?:)С ув.

 

Я точно не знаю скільки коштує. Мені здається там в бюджет іде мало грошей.

Пропоную це не вказувати.

 

Добавлено через 7 минут

Я готов сложить компанию Татьяне и отвезти письмо в сельсовет.

Если письмо попадет на територию агрокомбината, желающих подписать его будет много. Дату я думаю нужно поставить в день посежения сельсовета. Адрес ответа думаю не столь важен, можно на любой домашний адрес координаторов.

Дякую. Я друкую листи. Дату ставлю 15.05.2017, тому що люди мають підписувати готовий лист. Пишу адресу Олексія (по телефону домовились). Передаю Олексію (біля Олексія живе багато власників). Олексій підписує у власників на агрокомбінаті. Домовляєтесь з Танею, Анастасією та іншими бажаючими про дату відвідування сільради.

 

Добавлено через 2 минуты

Доброго дня. ...

... Тож чекаємо на позитивні результати і думаємо про назви вулиць! Усім гарного дня!

Дуже Вам дякуємо. Будемо сподіватись, що дійсно щось будуть робити.

 

Добавлено через 14 минут

Знайшов в себе в переписці інформацію, що ДПТ початково обіцяли до кінця вересня 2016р., а не до кінця року. Відкоригував в листі ці дані.

Змінено користувачем PavloOl
  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрий день! Навожу лист від архітектора Ханенка

 

"Якщо взяти, і накласти санітарно-захисну зону (далі*- СЗЗ) від військової частини 300 м, то багато земельних ділянок, в т.ч. можливо і Ваша, опиняться під забороною будувати житло, для якого Ви хочете змінити цільове призначення, наданих Вам чи куплених Вами земельних ділянок. Однак у нас, як розробників детального плану, виникли сумніви в правильності визначення параметрів СЗЗ від огорожі військової частини. Розмова з представниками із Держпроспоживслужби підтвердила некоректність такого визначення СЗЗ. Однак Ви не перші звертаєтесь до нас, щоб вияснити стан розроблення ДПТ, і всім ми пояснювали, що треба або через сільську раду, як через замовника і платника, або самостійно зібратись грошима і додатково провести заміри навколо військової частини справжніх рівнів електромагнітного випромінювання, і на межі допустимих встановити цю СЗЗ. Це може зробити ДУ "Інститут гігієни і*медичної екології ім. О.М.Марзєєва НАМН України", Київ, вул. Попудренка, 50, працівник установи Коваль Наталія Михайлівна, 097-44-77-112, відкрита до діалогу. За окремим договором ця установа може відпрацювати цю тему -*нові обгрунтовані параметри СЗЗ, які*ми зможемо остаточно вкласти в ДПТ і завершити його.

З повагою, Ханенко"

 

Пропозиції: Зараз все залежить від оперативності сільради. Бажано мати номери звернень до міністерства оборони і тоді відслідковувати процес, аби він не затягувався.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня, сусіди!

Хочу попередити/нагадати про розгул злодіїв по нашим ділянкам. За останні 3 тижні до нас навідувалися двічі:

Перший раз якась "хазяйка" позабирала все що могла унести - від пензликів і агроволокна з теплиці до кущів ягідних і декоративних рослин. Стать визначили по розміру слідів на свіжоперекопаній землі))

Другий раз - цього тижня в понеділок-вівторок, вже певно чоловіки навідувалися - цікавив виключно метал на ділянці - забрали труби, металеві куточки, намагалися зламати металевий каркас для винограду (не вийшло, лише погнули). Є ймовірність, що скоро навідаються знову. Цього разу вже викликали поліцію.

Тож будьте уважні і не залишайте нічого цінного чи того, що може здатися цінним, на ділянці!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У нас також викопували і декоративні рослини, і кущі. Почерк один і той самий. Також були сліди жіночих гумових чобіт. Лопату, граблі, агроволокно - все покрали. В поліцію заявляли, відкрили справу. Тепер тільки пастка ведмежача в межах ділянки може трохи охолодити пил.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17.05.2017 Олексій (mironenko_oleksey) зібрав більше 40 підписів під листом (на більше в листі місця не було). Люди один-одному передавали інформацію, в результаті до Олексія приїхали з Боярки та інших населених пунктів.

Хто хоче і може скласти компанію Олексію, для відвідування сільради, а може і інших, вказаних в листі структур, звертайтесь до нього.

 

Добавлено через 1 час 4 минуты

Добрий день! Навожу лист від архітектора Ханенка....

що треба або через сільську раду, як через замовника і платника, або самостійно зібратись грошима і додатково провести заміри навколо військової частини....

 

Пропозиції: Зараз все залежить від оперативності сільради. Бажано мати номери звернень до міністерства оборони і тоді відслідковувати процес, аби він не затягувався.

Дуже Вам дякуємо, Вікторія.

Може, якщо Ви вже налагодили комунікації зі всіма, то візьметесь за цю справу?

Треба, як Ви сказали, моніторити ситуацію через сільраду.

А також розглянути варіант проведення замірів за власний рахунок - що для цього треба і скільки коштує.

Обліковий запис Виктория1 теж ваш?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Треба таку пастку поставити, щоб копита перебила назавжди !!!

 

Добрый день!

Никому ничего перебивать нельзя, по нашим законам Вы сядите а их еще и жалеть будут.

 

Добавлено через 1 минуту

У нас також викопували і декоративні рослини, і кущі. Почерк один і той самий. Також були сліди жіночих гумових чобіт. Лопату, граблі, агроволокно - все покрали. В поліцію заявляли, відкрили справу. Тепер тільки пастка ведмежача в межах ділянки може трохи охолодити пил.

 

Полиция даже не перезвонит и я думаю уже давно выкинули заявление, во всяком случае мне никто ничего не перезванивал. Только организация охраны самостоятельно что то даст.

 

В некоторые дни могу составить компанию в сельсовет! :)

 

Также хочу заметить, что на территории военной базы живут солдаты, они что, постоянно облучаются??? Раньше я слышал разговоры про то что рлс бьет в высоту. Я думаю военные просто хотят денег.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У ЖК "Софіївська сфера" зміни в генплані. Ще десь в лютому-березні вони додатково обгородили територію, тепер вже є конкретні плани щодо неї. Багатоповерхова забудова "з'їдає" деякі із доріг, котрі були в генплані Софіївської Борщагівки, або зміщує їх трошки ближче до грушки.

 

attachment.php?attachmentid=566887&stc=1&d=1495452806

e07fbce276e4.jpg.c396c2568f8210e2049323f068849cee.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня!

1. Щодо звернення до МО. Настя пообіцяла взяти у землевпорядника вихідні дані листа до Міністерства оборони. Як тільки отримаю цю інформацію, далі продовжу з'ясовувати стосунки з воєнною частиною. Якщо потрібно буде долучити громадськість, напишу на форумі.

2. Окрім того, зараз ведеться слідство про діяльність сільського голови Петропавлівської Борщагівки. Крута справа, розголосу багато. Для О.Кудрика це також не дуже приємна подія. Тож наші шанси не погані, і кинути нас зараз буде дуже складно, практично неможливо. :flag1:

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Что касается выходных данных, обещаных Настей. Сама Настя поехать не смогла, просила меня узнать эту информацию. Заходили, Ольгу Александровну на месте не застали, её прямой номер нам тоже отказались дать, сказали звонить через приёмную сельсовета. Так что в настоящий момент данная информация отсутствует(((

 

Добавлено через 9 минут

Так же заходили к Кудрику, его тоже не оказалось на рабочем месте, оставили ему наш "привет" в виде письма, и уехали ни с чем. Письма в остальные инстанции, Алексей отправит по почте с уведомлением. Вот такие вот новости на сегодняшний день(((

Змінено користувачем sanek292
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23.05.17 Заява Голови Софіївської-Борщагівки Кудрику Олесю Тимофійовичу о 9:15 зареєстрована. На жаль Головуючого на робочому місці не було.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24.05.17 о 13:00 Відправлено чотири заяви цінними листами з описом і зворотнім повідомленням в:

1. Київську Обласну Державну Адміністрацію голові Горгану Олексію Любомировичу.

2. Київську Обласну Раду голові Стариковій Ганні Віталівні

3. Києво-Святошинську Районну Державну Адміністрацію голові Смірновій Мирославі Михайлівні

4. Києво-Святошинську Районну Раду голові Гедульянову Вадиму Едуардовичу

 

Тепер залишаться чекати відповіді.

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...