Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Вводный кабель в квартиру

kkg

Рекомендовані повідомлення

В Киеве это может не пройти. Я бы входной рубильник не менял (пока не сгорит), а после счетчика делал бы, что хотел (в пределах 50 А).

Не міняти це не робити нічого , там 25 А І коли піде нагрузка електроплити то вилетить на ура. Вводний буду міняти однозначно вже маєтьсяв наявності.

 

Добавлено через 18 минут

якщо додати 25 + 16 +16 = 57А * 220В 12,5 кВт

 

так що договір на 5кВт це лише на папері.

 

я б інкше робив, замінив би ввідний автомат на один 50А чи 63А, кабель проклав

3* 10мм2 або 3*16мм2 подвійний автомат на 50/63А в квартирі, реле-напруги, і все решта.

 

це моя особиста думка, а не настанова для дій :-)

 

але тут виникають питання , хто буде це підключати і скільки це обійдеться.

 

Думаю що 10 мм2 не прокатить щоб затянути однимкабелем а потім по квартирі розкидати . Прийдеться тянути дві лінії на плиту окремо 3*6мм2 а на розетки та освітлення окрему теж 3*6мм2. Бо якщо кину один кабель і на плиту і на освітлення то буде біда. Одна плита тяне 8.5 кВт.

Думаю заводити ось по такій схемі:6048f3d444375eff810d7fdca28fb583_240.jpgi.gif

А зараз ось так підключено chema2_2_21_240.jpgi.gif

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не міняти це не робити нічого , там 25 А І коли піде нагрузка електроплити то вилетить на ура. Вводний буду міняти однозначно вже маєтьсяв наявності.

 

Добавлено через 18 минут

 

 

Думаю що 10 мм2 не прокатить щоб затянути однимкабелем а потім по квартирі розкидати . Прийдеться тянути дві лінії на плиту окремо 3*6мм2 а на розетки та освітлення окрему теж 3*6мм2. Бо якщо кину один кабель і на плиту і на освітлення то буде біда. Одна плита тяне 8.5 кВт.

Думаю заводити ось по такій схемі:

 

 

в мене Whirlpool ACM 814 по документах 7,2кВт (автомат ABB 32А, підключено дріт ПВ3 6 мм2) нормлаьно працює.

 

окрім того ще в квартирі багато інших споживачів бойлер 3 кВт, сушка, іт.д... і це все на 63А 10мм2.

 

по Вашій схемі тоді бажано ставити тоді вже 2 реле напруги про всяк випадок, а якщо по одному кабелю тоді 1 РН.

 

та й на схемі на плиту у Вас автомат 32А., а на 8,5кВт то вже 38А, мабуть все таки 40А має бути тоді.

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...