Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Будинок з терасою. Покритикуйте.

whoops

Рекомендовані повідомлення

За основу було взято проект з журналу (ссылка устарела) (Рис. 3. Дом «Европейский») та дороблено знайомим архітектором з врахуванням місцевості.

Даний проект був вибраний через те що має велику терасу з накриттям.

 

Ділянка має нахил. Перепад висот до 2 метрів (з заходу на схід). Тераса буде виходити на південний схід та сполучатись з садом.

Гараж планується розмістити окремо (на 2 машини).

Матеріал стін - цегла. Перекриття - монолітне.

p0.png.65d245fb8c72790be5a22bf783545a7c.png

p1.png.7e0e7e47343aeeede75fc4faefc17fd8.png

p2.png.30866086a3bd61df51252da7bcf752bb.png

1.jpg.681266963de0ecc79ffc974faa44f21e.jpg

2.jpg.c136a58856f1539378fbef57c7386b6c.jpg

3.jpg.d493210dbfad7f34b8e787b6ba3ef314.jpg

4.thumb.jpg.b7acbf78341db8bf1745c4bf12c6f9dc.jpg

7.thumb.jpg.0f5b19e935c82783b720474094c4d8bf.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Весьма симпатично :)

Но построить на меже стену дома - нельзя. Да и большое окно с улицы - не совсем безопасно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це помилково намальоване шоссе :), насправді там навіть не дорога, а трохи ширша стешка (формально підїзд до сусіднього будинку). Від неї я планую відступити 1-2 метра.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

оригинал явно лучше,

вынужденые решения режут глаз.

ни просмотр тв и тем более наслаждение камином в гостинной не доставят должного удовольствия аз-за кривого размещения.

диван в апендиците вряд ли будет востребован, кафейно-чайный зал и уж темболее кальянная требуют отдельного помещения. там обедний стол впору, и перегородку с кухней разделить купейной дверью, на случай жарки мойвы и варки варенья, неболее.

террасу лучше вязать с кухней чем с прихожей идеально пополам.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В оригіналі нема центральної стіни на яку спирається перекриття, там розміри кімнат меньші. Замість дивана в апендициті такі планується обідній стіл (неправильно намальовано на рисунку). Пропозиції як розширити цю область приймаються. Як краще розмістити телевізор і камін - пропозиції також приймаються. Чи потрібна перегоротка між столовою/залом і кухнею я досі вагаюсь, в любому випадку стіна там не капітально можна добудувати/забрати в любий час.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А які думки на рахунок даху? чи не складний такий варіант конструкції даху?

 

Я бы немного изменил бы коробку (и как следствие - упростил бы крышу).

Выделил красным кусок, который бы добавил.

Не знаю, как объяснить, но спинным мозгом чувствую :), что оригинальный вариант таит в себе "засаду".

1.png.4ec712ee86a1ac3113d741edbdec079a.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

могу помочь разобратся, оригинал проектировался по своим законам, методом поворота прямоугольников с центром в определенном месте, по определенным осям. "друг архитектор" или не учел этого или не нашел тот прием которым пользовался автор, в следствии чего была завалена композиция, посути конструктив и функция слетели автоматически.

 

если уменьшить кухню по холодильник увеличится апендицит.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На 1 этаже вход в спальню 4 из гостинной- неудобство как по мне.

На 2 этаже хозяйская спальня: спать ногами к двери - низзя и головой на запад тоже...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В санвузлах немає вікон - це звісно питання особистих уподобаннь, але як на мене, то природнє світло покращує самопучуття в такі відповідальні моменти життя ;)
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В санвузлах немає вікон - це звісно питання особистих уподобаннь, але як на мене, то природнє світло покращує самопучуття в такі відповідальні моменти життя ;)

напевно добавлю на 2му поверсі мансардне вікно в санвузол, а на першому якось обійдеться без.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На 1 этаже вход в спальню 4 из гостинной- неудобство как по мне.

є таке... треба подумати як це виправити

На 2 этаже хозяйская спальня: спать ногами к двери - низзя и головой на запад тоже...

це по фен-шуй?:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

могу помочь разобратся, оригинал проектировался по своим законам, методом поворота прямоугольников с центром в определенном месте, по определенным осям. "друг архитектор" или не учел этого или не нашел тот прием которым пользовался автор, в следствии чего была завалена композиция, посути конструктив и функция слетели автоматически.

проблема в тому що треба збільшити кухню і гостинну (в порівнянні з оригіналом) , при тому не збільшуючи блок сходи-санвузол-прихожа.. от центр і змістився.

мені самому не подобається стіна в центрі, краще б було без неї.. но я й розумію шо перекриття також мусить на шось опиратись

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...