Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Мраморная крошка - Мармурова крихта

Ivan22

Рекомендовані повідомлення

Доброго вечора, дорогі форумчани.

Треба оздобити фасад, та маю деякі сумніви щодо цікавого для мене варіанту з мармуровою крихтою.

Хочеться мені, щоб фасад був білий, максимально світлий. Хочу підібрати мармур світленький, без темних вкраплень. І щоб при світлі виблискував. Знайшов пару виробників :

 

  • ТермоБраво
  • Eco-Decor
  • Shpaten Mozaik Granitputz
  • Orion Natural Stone
  • Heed Decomin Stone
  • Fast Granit

Розглядаю готову суміш, в відрах, щоб спростити задачу своїм робітникам, які не мають досвіду з таким покриттям. Читав, що рекомендується покривати лаком, а також, що на акриловій основі це все клеїться.

І маю такі запитання:

 

1) Чи відповідають ці технології вимогам паропроникності для газобетонних стін? Особливо турбує паропроникність в'яжучої речовини, і покриття лаком. У мене газобетон, утеплений мін-ватою.

 

2) Читав в одній з тем, що навіть можна просто ліпити на білому цементі, але треба 1-2 мм цементу потім вимивати або травити кислотою (??) - я так розумію, для того щоб оголилися самі крихти. Чи буде достатньою паропроникність при такому способі?

Дякую! :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Есть еще такой производитель Anserglob, у них есть большой выбор. А почему именно мраморная крошка, есть готовый короед или барашек на силиконовой основе предназначенный для дышащих поверхностей. А вот по поводу мраморной крошки у неё паропроницаемость меньше, как у акриловой штукатурке. Обязательно перед нанесением штукатурки или мраморной крошки нужно покрыть основу грунтом с кварцевым песком. Если что могу подсказать где взять.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день.

Есть такой производитель Фарбы Кабе (Польша) у них есть мраморная крошка которая уже покрыта лаком и там есть и светлые тона. Она делается по системе колорато, тоесть Вы можете подобрать любой интересующий цвет. Но проблема в том, что все мраморные штукатурки на акриловой основе. А это категорически нельзя использовать на вату. В Вашем случае можно только силиконовую или силикатную штукатурки. У нас есть большой выбор штукатурок таких производителей: Фарбы Кабе, Капарол, Кема. Звоните подберём. 098-762-70-74 Алеся.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за відповіді. Короїд мені не підходить з естетичних міркувань, а барашек я боюсь що буде темний, навіть якщо просто білий колір - через гранулясту поверхню , яка частково завжди затінена і на якій може накопичуватись пил. А я хочу не сіру, а білу поверхню.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за відповіді. Короїд мені не підходить з естетичних міркувань, а барашек я боюсь що буде темний, навіть якщо просто білий колір - через гранулясту поверхню , яка частково завжди затінена і на якій може накопичуватись пил. А я хочу не сіру, а білу поверхню.

Если взять хорошую силиконовую штукатурку, то впринцыпе такой проблемы не будет. Силикон самоомываемый материал, а если взять зерно например 1 мм или 1,5 мм то на такой фактуре особо пыль не собирается. А даже если и немного загрязнится, то можно помыть кёрхером ( такой вариант правда не знаю как со всеми штукатурками проходит, но вот Фарбы Кабе можно мыть)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Конечно можно мыть, так и мраморная крошка тоже загрязняется и её тоже нужно мыть. Барашек будет темный если качество не очень. если хорошая штукатурка то все будет хорошо...:)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот вариант минерального вяжущего для мраморного песка разных фракций

 

ekco.uaprom.net/p100834420-marmokret-15kg-vyazhuschij.html

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...