Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Срочно куплю кабеля силовые, ТВ, интернет

AlexeiCher

Рекомендовані повідомлення

Срочно куплю (кабеля пр-во Запорожье):

1. кабель ШВВП 3х2,5 - 550м

2. кабель ШВВП 3х1,5 - 470м

3. кабель ШВВП 2х1,5 - 370м

4. кабель ШВВП 3х4 Катех - 35м

5. кабель FTP 4х2х0,51 5е кат, ОК-net - 100м

6. кабель RG-6 660 Cu, OK- net - 90м

7. электрощит на 36 автоматов

8. автомати Шнайдер/ Мюллер 10 -20 А - 24шт

Змінено користувачем AlexeiCher
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

спасибо всем кто ответил, сделка закрыта, для тех кому интересно общая сумма - 15 335 грн (без автоматов)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А зачем 3х4 нужен был именно Катех? Понимаю что есть разного качества, но в хорошее верить не приходится(

Можно за эти же деньги сделать силовые кабеля по ззцм, FTP и RG - одескабель.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ребята...продавцы ЗЗЦМ и так далее...не нужно делать рекламу продукту, просто потому что его имя на слуху.

Реально качественный кабель - это Одескабель(который раньше был) , КРОК, Интеркабель, а ЗЗЦМ стал лидером недавно, а еще совсем недавно, год назад у них в в жиле алюминий попадался, я сам видел при разделке.

Так что давайте продавайте, а не нужно рассказывать про качество! Про качество расскажет пользователь и электрик(толковый электрик).

А если подешевле, как например неотех продает, могу продать -(минус) 3процента от его цены. Просто продавать врозницу оптовыми ценами.....сорри....Раз Вы так, так и Мы так)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ребята...продавцы ЗЗЦМ и так далее...не нужно делать рекламу продукту, просто потому что его имя на слуху.

Реально качественный кабель - это Одескабель(который раньше был) , КРОК, Интеркабель, а ЗЗЦМ стал лидером недавно, а еще совсем недавно, год назад у них в в жиле алюминий попадался, я сам видел при разделке.

Так что давайте продавайте, а не нужно рассказывать про качество! Про качество расскажет пользователь и электрик(толковый электрик).

А если подешевле, как например неотех продает, могу продать -(минус) 3процента от его цены. Просто продавать врозницу оптовыми ценами.....сорри....Раз Вы так, так и Мы так)

 

 

крок качественный? не смешите

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

пфф... :lol:

Реально качественный кабель - это Одескабель(который раньше был)

Це якісний кабель, але не настільки, як за нього просять! Хоча його теж можу зробити за хорошою ціною)) з.и. неодноразово казав, що ціна європейського кабелю, в районі Одесскабеля... Навіщо він такий треба?)

"Краще або нічого!" - це в рекламі непоганих авто, таке кажуть)) Хоча мені більше подобаються їх конкуренти)))

Так ось по кабелю - якщо брати імпорт, то як тут на форумі, люди "в темі" кажуть - любий імпорт кращий за будь-якого вітчизняного виробника!(Хоча я трохи тут не згоден)

Якщо по вітчизняному, Ви самі знаєте хто лідер, і які позиції займають всі інші))

 

а ЗЗЦМ стал лидером недавно

То так завжди в житті... Одні витісняють інших)! Veyron теж не дуже давно став найшвидшим автомобілем на планеті, але ж настав такий момент...:D

 

а еще совсем недавно, год назад у них в в жиле алюминий попадался, я сам видел при разделке.

А я бачив одесскабель, в якому запакована бухта 200м не прозвонювалась, і що?)

Що це за якість, за наші "бабки"?) "Чё это за г***о?"

Так что давайте продавайте, а не нужно рассказывать про качество! Про качество расскажет пользователь и электрик(толковый электрик).

Саме так! І любий нормальний електрик, скаже, що якість - Європа (в мене вона в ціну Одесскабеля), а якщо дешевше і з норм якістю, то тільки ЗЗЦМ, цятка...))

Та й далі, хто говорить про якість?)) Ви взагалі продаєте електротехніку -"это не усеченка"...

Я думаю "реклами" даний виробник КПП не потребує... Хоча може це лише "клімат" в нашій області, для кабелю від електротехніки не підходить)) І повірте всіх "хто попав" на електротехніці, найменше хвилювало січення...

Та й КРОК не далеко втік, який Ви теж маєте і продаєте))

А если подешевле, как например неотех продает, могу продать -(минус) 3процента от его цены.

так все ж таки - "подешевле" - це дешево, якісна продукція...

А не ЗЗЦМ, поганий виробник)))

з.и. Я теж багато чого продам від -5% і більше від Ваших, і що?)

з.и.и. Я і від своєї подвинусь в залежності від об'єму...

 

крок качественный? не смешите

:beer:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

(толковый электрик)

 

ШВВП

 

ну да, электрик точно толковый :-)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Veyron ....чувак .....Buggati veyron им и был.....почитай когда его создали...

А по поводу того, что КРОК типа ,,некачественный,,....ай-ай-ай, да у Вас его просто не было и нету, хоть один дайте хоть кусочек....ностоящего....

Продаваки.....в Фору Вам нужно, там тоже акции всегда)

Это типа какнедавно в теме видел флейм нужен человеку был...а вы погнали ,,кто дешевле,,....

ЗЗЦМ 3х2,5 ввгнгд я продаю по 11,7 грн....но не всем...а Вы всем, вот и разница.

У Вас ребята не бизнес, Вы просто вымучиваете невымучаемое....Зарабатывать 50 грн на бухте нужно только тогда, когда у Вас заказ на 20 бухт.

Когда-то на Одесскабеле такое же было...но потом поняли, что лучше продавать 20 км. но зарабатывать, чем 100 км. но сидеть на жолудях.

Опять же таки....хвалите свою продукцию дальше, а трезво оценить ситуацию могут лишь специалисты, а не продавцы.

Ваше дело продавать, но я уверен, что не долго Вы в этой теме, и не надолго останетесь...(Мое мнение). Сорри, что перехожу на личности.

Учитесь зарабатывать, а не работать вместо зарплаты.

 

ммм. и Европа...ребята, европа, что под черниговом разливается и продается вжулянах как ТФ или НУМ немецкий? Маркировку тоже поучить не мешало бы...у них ввг понятия нету вообще...

 

А по поводу ШШВП.....ну может и толковый....смотря что, где и как строится.

Если все делать на ввг...но сорри, зачем делать другой кабель и провод?

Кстати разницу между кабелем и проводом все понимают?

 

Добавлено через 6 минут

А хагер...ну просто идеал электрики...особенно пластмасса в щитках внутренних...без дин модулей.

Продавайте.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Veyron ....чувак .....Buggati veyron им и был.....почитай когда его создали...

як то він ним і був?:lol: Він зявився на світ в 2005му році(1ий серійний автомобіль, без концептів і т.д.), до того часу жоден середній житель планети(не беру якихось фанатів, спеціалістів в цій сфері) й не знав, що то за bugatti і хто такий вейрон))) Йому не 1000 років)

А по поводу того, что КРОК типа ,,некачественный,,....ай-ай-ай, да у Вас его просто не было и нету, хоть один дайте хоть кусочек....ностоящего...

та було раніше його, тепер тільки по передплаті, без фамілій, підписів і печаток))

з.и. Говорять таке, що він як ПАКТ, має декілька варіантів січень, пластифікаторів і так далі))) А це з значенням "якість" не дуже вяжеться...

 

Продаваки.....в Фору Вам нужно, там тоже акции всегда)

Это типа какнедавно в теме видел флейм нужен человеку был...а вы погнали ,,кто дешевле,,....

Я "не погнав", бо флейм не продавав, але то таке життя, кожен шукає де дешевше, і пропонувати будуть, то ринок такий...)) Я тиждень лопатив інтернет, магазини, "європейських перевізників" поки купив компютер))

але я вважаю, що результат досягнуто, бо різниця в 5-20К для мене суттєва

Когда-то на Одесскабеле такое же было...но потом поняли, что лучше продавать 20 км. но зарабатывать, чем 100 км. но сидеть на жолудях.

Бо це такі як я, серйозно перестали займатись Одесскабелем :D

 

Опять же таки....хвалите свою продукцию дальше, а трезво оценить ситуацию могут лишь специалисты, а не продавцы.

Хороший продавець, має приймати до уваги відгуки, претензії спеціалістів, кінцевих споживачів і робити висновки!

Не можу ручатись за інших, але особисто я, щоб Ви розуміли рекомендую те, що вважаю "якісним", "конкурентним" в тій чи іншій ніші!

Я до широкого виходу на ринок ЗЗЦМа, продавав довгий час Одесскабель і рекомендував його, потім декілька років серйозно продавав Європу(Чехія, Словаччина, Польша, Германія), зараз прийшов такий час, що лідер по ціні якості інший)) Через 2-3 роки, може щось перевернутись і я буду рекомендувати когось іншого!

Ви ж розумієте, що мені всерівно на чому заробити той мізер, за який Ви кажете)))

Я можу перелопатити Одесскабель, ПАКТ, Интеркабель, ИнтерЭлектроКабель, Каблекси, Світязі і т.д. в тій же кількості, і заробити ті самі гроші!! Але кінцевий споживач просто переплатить! Або на якості, надійності, довговічності (якщо рівняти з "підвалами"), або просто викинуть лишні гроші за "бренд" в випадку з Одесскабелем, бо далі не розумію з чого там складена ціна...))) Ви купите новий SuperB в салоні, в тій самій комплектації, за ті самі гроші, що можна купити новеньку audi a6?)) Не думаю) Хоча є ж люди які так роблять))

Ваше дело продавать, но я уверен, что не долго Вы в этой теме, и не надолго останетесь...(Мое мнение). Сорри, что перехожу на личности.

Учитесь зарабатывать, а не работать вместо зарплаты.

Та не переживайте так, буду не я, то ще хтось інший))) Та й гроші чужі не ра***те)) Мені досить й на хліб з маслом! Не в грошах щастя...:D

ммм. и Европа...ребята, европа, что под черниговом разливается и продается вжулянах как ТФ или НУМ немецкий? Маркировку тоже поучить не мешало бы...у них ввг понятия нету вообще...

Європа, в оригіналі, буває ще й "тепла")) Прямо через кордон, з митним оформленням)) а ТФ непоганий виробник, трошки взяв був по нормальній ціні... По офф ціні, ІМХО туди ж з ним, куди й з одесскабелем)

 

Если все делать на ввг...но сорри, зачем делать другой кабель и провод?

кажуть, що часто його змотувати не дуже зручно))

 

з.и. Далі в "якість КПП", тут не відповідатиму, бо засрали геть тему))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А хагер...ну просто идеал электрики...особенно пластмасса в щитках внутренних...без дин модулей.

тема закрыта, думаю ТС уже по барабану. Спрошу а какие же щиты для вас идеал?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не буду продолжать, так как нет смысла. Пробивать бронированную логику нереально и бессмысленно.

Само понятие ,,кращі ціни в області,, уже говорит само за себя.

Потому что кращі ціни как у вас дают как минимум 4 склада.

И для справки, Бугатти вейрон разрабатывался в начале прошлого века, модернизировался позже.

А говорять...типа КРОК херня...я тоже могу много чего сказать, толку? А потом опять же таки, если его делают только фирмам , а не шарашкам, наверное это что--то да значит.

А суперб шкоду и Ауди а6 делает один концерн, просто для людей с разным достатком.

 

Добавлено через 1 минуту

Лично меня прёт легранд, но у каждого свои предпочтения. Что лучше, каждый решает сам. Я просто не могу понять, почему все так хотят рассказать, что именно то, что они продают или им нужно самое лучшее. Есть другие способы.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Само понятие ,,кращі ціни в області,, уже говорит само за себя.

Потому что кращі ціни как у вас дают как минимум 4 склада.

Ви можете відповісти за свої слова?)) Впевнені, що як мінімум 4 склади, і в моїй області, в тій самій кількості?)) По Україні можу повірити, та й то питання при якій кількості...)) А якщо вона буде великою, я перегружу, як Ви кажете "за зарплату", і буде новий лозунг - "кращі ціни в Україні":D)) о_О ще й в рифму))

 

И для справки, Бугатти вейрон разрабатывался в начале прошлого века, модернизировался позже.

Я вмію користуватись інтернетом, але це не змінює факту)) Про нього "маси" дізналися лише тоді, коли він вийшов саме в такому виді, в якому він є на сьогодні(а це 2005ий рік)! Коли він був концептом(вартував, як яхта з гелікоптером), їхав, як "роздутий в соплі японець за 10К у.е.", про нього ніхто не чув)) Та й таких порівнянь безліч)) Були собі кнопочні телефони, nokia й інші корпорації, думали, що вічно будуть штампувати свої балалайки за 100+у.е., і буде все в шоколаді))

в 2007му вийшов iPhone і "перевернув світ")) хоча айФон, теж розроблявся, допилювався з 2002го)) Ви про нього чули в 2003,4,5,6 році?)) а тепер діти в 3роки знають де айфон і як зайти з нього в нет)))

Так і ЗЗЦМ 24роки на ринку КПП :shock:, а лідером став зовсім недавно) Все змінюється, і завтра буде чергове відкриття і лідер:D

 

А говорять...типа КРОК херня...я тоже могу много чего сказать, толку? А потом опять же таки, если его делают только фирмам , а не шарашкам, наверное это что--то да значит.

пфф, не кажіть те, в що навіть самі не вірите)) Всі хочуть продаватися, те що Вам кажуть, не обовязково виявляється реальністю)) Ще й в нинішній ситуації... Купити Вам через ПП, ТОВ, чи як звичайний громадянин?)) головне замовлення і все буде, в Вас у дверях)) Конкуренція велика, а ринок не гумовий))

 

А суперб шкоду и Ауди а6 делает один концерн, просто для людей с разным достатком.

Я це прекрасно знаю, саме тому й задав таке питання... Але відповідь настільки очевидна, що її не побачив))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Могу, могу и продать дешевле, просто не вижу смысла размениваться на мелочи:)

Вот и все. Причина всей полемики в том, что нормальные люди понимают смысл ,,сотрудничества,, а другие пытаются прыгнуть выше головы.

Так что я ж писал, не вижу смысла дальше пробивать непробиваемое. Работайте, продавайте)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Могу, могу и продать дешевле, просто не вижу смысла размениваться на мелочи:)

Вот и все. Причина всей полемики в том, что нормальные люди понимают смысл ,,сотрудничества,, а другие пытаются прыгнуть выше головы.

Так что я ж писал, не вижу смысла дальше пробивать непробиваемое. Работайте, продавайте)

мдя, ми говоримо на різних мовах)) Ви не відповідаєте за свої слова! Про що далі можна розмовляти?) На "важкі запитання" не відповідаєте))

Вам всерівно, що Ви продаєте, головне на тому заробити більше, ніж інші))

В умовах великого поширення ЗЗЦМа, демпінгах по цінах, Ви знайшли в ньому "алюміній":lol:, і в виду Вашого висновку, що він не якісний, почали швиденько продавати, "еталонів по якості" - КРОК, Електротехніка, "Одесса ГОСТ" :lol: То так не можна))

Кстати, сейчас добавилось куча провода, кабеля по низким ценам!!!!

К примеру Одесса ГОСТ 3х2,5 13,5 грн\м!

з.и. В нас на ринках, такого ***** й по 9,5 в роздріб є...))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

спасибо всем кто ответил, сделка закрыта, для тех кому интересно общая сумма - 15 335 грн (без автоматов)

 

Ого, какой тут срач кто-то опять развел! :o

Вопрос к ТС:

AlexeiCher, а кто нибудь Вам изначально присылал предложение с рекомендуемой заменой шнурков на нормальные кабели? Разъяснял о нарушениях запрете в применении ШВВП? Было бы очень интересно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Склад на дарнице: осводителей 5(на 80% уверен, что Вы там работаете), склад в Броварах, склад в Вишневом, и на борщаговке(но у них меняются цены не так)

Блин, наш склад тоже.

Так что про отвечать за слова не нужно рассказывать.

Почитайте внимательно изначально что я писал.

А по поводу Одесса гост, когда это было?

И да, он у нас тоже есть, люди такое тоже покупают, представьте себе, не только Ваш кабель берут)

Например nhxh 5x10 или 5*2.5 по чем сможете продать и чей?

Ну и тогда, если взять тему отвечать за слова, завтра можем встретится и покажите рынок, на котором по 9.5 есть Одесса гост.

А если на прокабель нашли эту цену, Вы удивитесь кто его продаёт;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Разъяснял о нарушениях

а смысл? Он ниже Конструктор отписал о замене на ВВГ, реакции ноль. Да и там есть человек ответственный за электромонтаж в доме ТС,ему и отвечать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Само понятие ,,кращі ціни в області,, уже говорит само за себя.

Потому что кращі ціни как у вас дают как минимум 4 склада.

Повторюю Ваші слова, за які й прошу відповісти) Цим повідомленням, Ви стверджуєте, що я брешу, і таких цін в моїй області ще декілька)))

Склад на дарнице: осводителей 5(на 80% уверен, что Вы там работаете), склад в Броварах, склад в Вишневом, и на борщаговке(но у них меняются цены не так)

Блин, наш склад тоже.

Ці адреси в моїй області не існують! Ви - "пустослов" :D

з.и. дам -5% від будь-якого складу, які Ви перерахували!:D

 

А по поводу Одесса гост, когда это было?

И да, он у нас тоже есть, люди такое тоже покупают, представьте себе, не только Ваш кабель берут)

Це було - 17.09.2015, нижче цитата... Та я прекрасно знаю, що люди беруть все підряд, і різне "гуано" в тому числі... Але слухати від продавця різних "підвалів", про якість КПП - :lol:

Кстати, сейчас добавилось куча провода, кабеля по низким ценам!!!!

К примеру Одесса ГОСТ 3х2,5 13,5 грн\м!

 

Например nhxh 5x10 или 5*2.5 по чем сможете продать и чей?

Можу прозвонити, якщо дуже цікаво))

 

Ну и тогда, если взять тему отвечать за слова, завтра можем встретится и покажите рынок, на котором по 9.5 есть Одесса гост.

Ну якщо завтра, то тільки літаком:)) Прилітайте, покажемо))

 

А если на прокабель нашли эту цену, Вы удивитесь кто его продаёт;)

такого "підвалу" в нас немає)) В нас своїх вистачає...

 

:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну так а что за область?

Если уже подлавливать на слове ,,отвечаешь-неотвечаешь,, покажите мне, где есть Одесса по 9.5, ;)

С Вами, уважаемый нереально говорить о конкретных вещах, потому что Вы постоянно перекручиваете разговор в нужное Вам русло.

А это как-то грусть-печаль.

Ещё раз повторю ,,люди берут все,, и мы продаём все;)

В магазине тоже же есть выбор хорошего и плохого пива, хорошей и не очень зубной пасты)

-5 %...... Мда...

Скажу одно, самых лучших цен у человека, который продаёт по 100 м в розницу, априори быть не может.

Мы такими длинами только остатки продаём...

А рассказывать про подвалы и ,,...ню,,. Зачем же опускается до уровня ,,быдла,,? Можно же иначе объяснять) грустный парень Юра;)

Змінено користувачем Zeus_6617
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну так а что за область?

Закарпатська)

 

Если уже подлавливать на слове ,,отвечаешь-неотвечаешь,, покажите мне, где есть Одесса по 9.5, ;)

Перечитайте, там чітко написано - "в нас на ринку"!

 

С Вами, уважаемый нереально говорить о конкретных вещах, потому что Вы постоянно перекручиваете разговор в нужное Вам русло.

А это как-то грусть-печаль.

Де?) Там де Ви стверджуєте, що я в Києві працюю, і таких цін "вагон"?) Не володієте інформацією, не кажіть краще нічого))

 

Ещё раз повторю ,,люди берут все,, и мы продаём все;)

І після цих слів, Ви хочете обговорити якість ТОП заводу в Україні?))

Звичайно, краще продати невідоме га**о, дорожче того ж ЗЗЦМа, і казати, які ми всі погані)))

Ось в цьому Ваша головна відмінність! Я до хрипоти, стараюсь переконати кінцевого споживача, взяти хоча-б ЗЗКМ, і не брати "підвали", які так гарно в Вас беруть)))

 

В магазине тоже же есть выбор хорошего и плохого пива, хорошей и не очень зубной пасты)

Але від пива, якщо воно "не таке" макс. це трохи на унітазі, або голова болить)) А тут кз, пожежа, ураження струмом, смерть... Є різниця?))

 

-5 %...... Мда...

Скажу одно, самых лучших цен у человека, который продаёт по 100 м в розницу, априори быть не может

Мы такими длинами только остатки продаём...

Ви зрозуміли, що сказали?) так продаєм і в роздріб 100м, без проблем, та й за кращою ціною на такий метраж, якщо правильно зрозумів по Ваших повідомленнях, то в Вас така ціна на 10км)) Відповідайте за свої слова! Не робіть гучних висновків, не маючи жодного підтвердження своїм словам

Ви просто БОГи, в реалізації КПП))

х.з. звідки в Вас в темі 12,15,18,7м нові та б.у. шматки))

 

А рассказывать про подвалы и ,,...ню,,. Зачем же опускается до уровня ,,быдла,,? Можно же иначе объяснять) грустный парень Юра;)

Я навіть не буду сердитись на Ваші образи)

Словом "підвал" в "народі іменують" "високоякісного виробника кабельно-провідникової продукції", невідомого походження, з невідомої сировини, який Ви дуже добре реалізуєте, і люди сплять на пороховій бочці! Ваше право, давайте й далі так продовжуйте, я краще збоку поспостерігаю!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Йоу, Закарпатье)

Давайте так, сначала ,,отвечаешь за слова,, разберем - мои ребята с Ужгорода, когда для Вас угодно, покажут наш склад там, а Вы им покажете эту цену по Одессе на рынке;)

Потом поговорим...а то долго...нудно...и бессмысленно....)

Грустный парень Юра;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...