Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Срочно куплю кабеля силовые, ТВ, интернет

AlexeiCher

Рекомендовані повідомлення

Йоу, Закарпатье)

Давайте так, сначала ,,отвечаешь за слова,, разберем - мои ребята с Ужгорода, когда для Вас угодно, покажут наш склад там, а Вы им покажете эту цену по Одессе на рынке;)

Елементарно, відправляйте, своїх хлопаків - сюди))... А дивитись, на що?) на те саме?) Одеса гости, кроки, і електротехніки?)) Дякую, витравлюю це л**но довго, успіхи є, але ж хлопців, які хочуть заробити завжди трошки прибуває))

з.и. Можу гуртом перекинути Вам того "Одеса ГОСТ" по 8,9, якщо на нього ще ціна не піднялася...))

Потом поговорим...а то долго...нудно...и бессмысленно....)

Про що?) Як "впарювати" "каку" споживачеві, і "косити" на цьому "реальні гроші"?)) Ні дякую, без мене якось))

Веселий хлопець ... :D

Змінено користувачем neoteh
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а смысл? Он ниже Конструктор отписал о замене на ВВГ, реакции ноль. Да и там есть человек ответственный за электромонтаж в доме ТС,ему и отвечать.

 

смысл, дружэ, был как раз в другом, а ты и не понял... :(

Я, лично, попрошу ТС, чтобы он ответил публично на мой вопрос - кто из всех продаванов, отказался ему поставлять ШВВП, а убеждал купить ВВГ. Вот суть моего вопроса.

 

А на срач флуд, который тут развели развел перепродаван, мне говорить нехоццца, так как все уже давно, все известно, только не все имеют смелость это сказать в слух. Моя личная классификация товаров поступающих в Украину:

На первом месте: ЕС - Германия, Финляндия, Англия, Швеция. Лучшие из Лучших.

На втором: ЕС - Польша, Турция, Словакия. Худшие из Лучших.

На третьем: ОдесаКабель. Лучшие из Худших.

На четвертом: ЗЗЦС (перплавка вторсырья"Форум"), Чернигов, Харьков.

На пятом (почетном): ПАКТ, Катех, Крок.

На шестом (крутом): Подвалы, Паркинги... (Адесса-Гост, ТуМэн, ЮЖЗкобель....) - ШВВП-биметал.....

 

"И только не надо мне о деньгах..." (с) Одесса.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

смысл, дружэ, был как раз в другом, а ты и не понял...

я как раз и понял, только имея горький опыт разочарования в таких делах решил не лезть в чужие дела без вазелину))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ого, какой тут срач кто-то опять развел! :o

Вопрос к ТС:

Скрыто, а кто нибудь Вам изначально присылал предложение с рекомендуемой заменой шнурков на нормальные кабели? Разъяснял о нарушениях запрете в применении ШВВП? Было бы очень интересно.

 

 

 

Тему читаю, но не часто, так как работы дофига.

по порядку

1. в присланных предложениях не было обоснований почему ШВВП надо/лучше поменять на ВВГП

2. в итоге таки взяли ВВГП, пересмотрели решение, исходя из мест прокладки кабеля

3. на сайте обьявления смотрят и залетные и просто звонят, т.е. конкуренция не только в теме и личке

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Елементарно, відправляйте, своїх хлопаків - сюди))... А дивитись, на що?) на те саме?) Одеса гости, кроки, і електротехніки?)) Дякую, витравлюю це л**но довго, успіхи є, але ж хлопців, які хочуть заробити завжди трошки прибуває))

з.и. Можу гуртом перекинути Вам того "Одеса ГОСТ" по 8,9, якщо на нього ще ціна не піднялася...))

 

Про що?) Як "впарювати" "каку" споживачеві, і "косити" на цьому "реальні гроші"?)) Ні дякую, без мене якось))

Веселий хлопець ... :D

Ну вот..... можу вам перекинути.....Вы жне продаете, как говорите ,,л*йно,,? И тут же можу отправить. Ну давай тогда, отправь мне немного, 1км хотя бы, могу даже предоплату кинуть, чисто принципиально!

Потому, что я так понял добится реального ответа анриал)

Не Ваш склад я смотреть собрался, а где на рынке АДессаГОСТ по 9,5, а Юра опять перекрутил разговор в свою сторону! Так что прошу конкретного ответа)

 

А если по теме, то:

1. Кто сказал, изначально в теме, что кабель будет в стене?

2. Я писал, что здесь наперебой все продают, а разобратся в нужде покупателя хотят редко.

3. Вы представьте, что за электрик и что за продаватели...)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну вот..... можу вам перекинути.....Вы жне продаете, как говорите ,,л*йно,,?

Я не продаю, в мене його немає!!! А перекинути, чому ні? Не мені за нього відповідати, а Вам... Хоча, як я розумію Вам абсолютно на***и))

Щоб Ви розуміли, жодних документів, печаток, підписів на такого роду "продукцію" від мене не буде!!

Яка різниця де Ви його візьмете? Від мене чи від когось іншого? Якщо Ви хочете, продавати "таке", це Ваша справа, і повірте, Ви знайдете де взяти))

 

И тут же можу отправить. Ну давай тогда, отправь мне немного, 1км хотя бы, могу даже предоплату кинуть, чисто принципиально!

пфф, за відправку нічого не казав, індивідуально в кожному випадку... Та й не на таку кількість... Ви мене запевнили, що продаєте відходи різні по 100м, я думав, зараз буде джек-пот))) Дрібний гурт та роздрібні замовлення, по іншому прайсу...

 

Не Ваш склад я смотреть собрался, а где на рынке АДессаГОСТ по 9,5, а Юра опять перекрутил разговор в свою сторону! Так что прошу конкретного ответа)

Ви користуватись готовою інформацією вмієте?)) Я Вам вказав адресу ринку, де можна пощупати, та придбати те що Вас цікавить... Але якщо Ви довго будете збиратись, то й ціна може підскочити))

 

А если по теме, то:

1. Кто сказал, изначально в теме, что кабель будет в стене?

Це форум де будують, ремонтують, в тому чи іншому вигляді)) Чи скажіть, що Ви й не здогадувались, що він буде в стіні, а думали, що клієнт, розмотає 1км шнурків, і буде їх використовувати, як переноски:D

2. Я писал, что здесь наперебой все продают, а разобратся в нужде покупателя хотят редко.

+100500

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тему читаю, но не часто, так как работы дофига.

по порядку

1. в присланных предложениях не было обоснований почему ШВВП надо/лучше поменять на ВВГП

2. в итоге таки взяли ВВГП, пересмотрели решение, исходя из мест прокладки кабеля

3. на сайте обьявления смотрят и залетные и просто звонят, т.е. конкуренция не только в теме и личке

 

Взяли ВВГ-П - :flag1:, правильное решение, одобрям! Одно добавлю - правильное решение приняли, но это не должно исходить было из мест прокладки, так как ШВВП - "в топку", это не кабель вааще.

 

Отдельное "фэ" тов. участнику спора:

Не можу ручатись за інших, але особисто я, щоб Ви розуміли рекомендую те, що вважаю "якісним", "конкурентним" в тій чи іншій ніші!

Не в грошах щастя...:grin:

з.и. Далі в "якість КПП", тут не відповідатиму, бо засрали геть тему))

и ШВВП получается "качественный" предложил, и спор прекратил, только опосля надцать сообщений и до сих пор нет им конца и края, ....

Не солидно. :bad:

(что-то на эту тему, говорил Горбатый Вовке, в фильме "Место встречи..." ;))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

и ШВВП получается "качественный" предложил, и спор прекратил, только опосля надцать сообщений и до сих пор нет им конца и края, ....

Не солидно. :bad:

(что-то на эту тему, говорил Горбатый Вовке, в фильме "Место встречи..." ;))

Я не впарив ШВВП топікстартеру!!! Я йому його не рекомендував! Скажу чесно не дуже мав часу, в той момент, й навіть не прорахував замовлення з сумою, що буває рідко, але буває! Я 2тижні не можу ціни нові викласти, треба пояснювати всім, що ці вже не актуальні, бо курси змінились)) накидав йому цін і все! ні знижки, ні доставки, нічого не обговорювали! Якби набрав, я б йому розповів те саме, що й всім, хто хотів брати ШВВП, а взяв ВВГ!!! А той хто не хоче змінювати ШВВП - під свою відповідальність/електрика, або до іншого продавця в цій темі)))

В мене були клієнти з форуму(одиничні), які дійсно хотіли купити ШВВП, їх все влаштовувало й готові були платити гроші..! Коли набрали, обговорити оплату/доставку, я попросив узгодити з електриком ще раз, попитати ще декількох електриків, пошукати інформацію в Темі "якість КПП", "ШВВП, ПВС или ВВГ" и прийняти правильне рішення, бо ШВВП туди, куди їм треба не годиться))

з.и. Через форум, з ШВВП продав метрів 200, 2х1 на якісь датчики

ПВС ще якийсь 100м на переноску)

Тому не потрібно так зразу)

з.и.и. Я радий за топікстартера, що він взяв ВВГ-П, чи що там, якщо це дійсно так)) Щось мені здається, що взяв він ШВВП(по сумі), а коли зрозумів, що то не дуже "гуд", вже не міняв, а тут нам так відповів, щоб хоч ми спали спокійно))

:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...