Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Стою перед выбором каминной топки - важно ваше мнение

serg9

Рекомендовані повідомлення

а на данном етапе как-то все нерешительно молчат

 

почитайте, может поможет www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=109106, отапливает 210 квадратов и самостоятельно, но в основном, как дополнение или "посидеть у камина"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

у меня камин будет стеклом в зал. в сообщении № 48 в приклеенном файле есть показано.

подрези в дверях можем предусмотреть.

я все прекрасно понимаю, поетому даже хочу задействовать все выходы из дистрибьютора, но получается, что один будет отдыхать.

спецов нашел - бригада из салона, где я покупал камин. отзывы про них положительные. но ето не запрещает мне посоветоваться с вами на форуме и знать, как нужно сделать правильно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це елементарно.

1. Є система з ризиком Х, яку пропоную я.

2. Ви до цієї системи додаєте ряд компонентів з ризиком Y.

Ризик Ващої системи Х+Y, тобто більший.

Ви помиляєтесь, вважаючи, що водяна система моя. Я її не приватизував, а намагаюсь з Вами дискутувати з наявних мені відомостей. Для несумісних подій Ваша формула працює, але ризик займання від простої повітряної системи вищий, що накладає додаткові ризики як на зашиття, так і на димохід, і зауважте, у простій системі на кін ставиться не тільки ризик поломки, але й займання будинку та ризик життя його мешканців. Може для цього випадку формулу накинете? І, до речі, для систем безпеки у водянок, здається, добуток ймовірностей, а для пожежі від повітрянок справді сума. Для оцінки перевірте двоподійну на однакові .25 ймовірності появи.

 

На жаль це не так.

Основні отруєння від СО- "угарный газ" (Моноокси́д углеро́да — бесцветный ядовитый газ без вкуса и запаха), без диму, за рахунок зворотньої тяги, як правило при завершенні горіння.

Так що , не роздавайте поради такої ваги, якщо не володієте темою.

Це Ваш погляд і я його поважаю, поважайте й мій. Якщо читати уважно, то

нормальна герметична топка

Хитрий момент. Загалом, містифікація навколо чадного газу пов'язана з ототожненням старих печей (особливо з чавунними плитами) з камінами. Старі печі були негерметичні, а чавунні плити нагрівались до високих температур, синтезуючи NO та NO2. Перше безбарвне та отруйне. Друге також отруйне, та його можна почути. В якій пропорції генеруються - важко сказати, адже як Ви зауважили, я не володію темою (тим паче так, як хотів би), але саме звідти і негерметичності й пішла звичка відкривати вікно наніч.

Повертаючись до камінів, герметичність топок та відсутність перегрітих поверхонь вберігає як від потрапляння в помешкання газів з топки, так і від синтезу отруйних речовин на її поверхні.

І так, я здогадуюсь, що таке СО, хімію вивчав кілька разів. Мабуть варто ще раз Глінку перечитати:).

Випереджуючи зауваження, щодо завершення горіння і незакриття дверцят, напишу, що таке зауваження несерйозне, тут і газоаналізатор не допоможе.

Випереджуючи друге зауваження, якщо топка не герметична - ставте герметичну.

А от в котельнях його ставлять і ставити слід, оскільки старі газові котли не мали датчика тяги, а від високої концентрації СО просто увійшовши в приміщення люди мліли. З новими - хороша міра безпеки, адже це просто датчик. Але й тут я готовий почути альтернативну думку. Не менш детальну альтернативну думку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви помиляєтесь, вважаючи, що водяна система моя. Я її не приватизував, а намагаюсь з Вами дискутувати з наявних мені відомостей. Для несумісних подій Ваша формула працює, але ризик займання від простої повітряної системи вищий, що накладає додаткові ризики як на зашиття, так і на димохід, і зауважте, у простій системі на кін ставиться не тільки ризик поломки, але й займання будинку та ризик життя його мешканців. Може для цього випадку формулу накинете? І, до речі, для систем безпеки у водянок, здається, добуток ймовірностей, а для пожежі від повітрянок справді сума. Для оцінки перевірте двоподійну на однакові .25 ймовірності появи.

 

 

Це Ваш погляд і я його поважаю, поважайте й мій. Якщо читати уважно, то

 

Хитрий момент. Загалом, містифікація навколо чадного газу пов'язана з ототожненням старих печей (особливо з чавунними плитами) з камінами. Старі печі були негерметичні, а чавунні плити нагрівались до високих температур, синтезуючи NO та NO2. Перше безбарвне та отруйне. Друге також отруйне, та його можна почути. В якій пропорції генеруються - важко сказати, адже як Ви зауважили, я не володію темою (тим паче так, як хотів би), але саме звідти і негерметичності й пішла звичка відкривати вікно наніч.

Повертаючись до камінів, герметичність топок та відсутність перегрітих поверхонь вберігає як від потрапляння в помешкання газів з топки, так і від синтезу отруйних речовин на її поверхні.

І так, я здогадуюсь, що таке СО, хімію вивчав кілька разів. Мабуть варто ще раз Глінку перечитати:).

Випереджуючи зауваження, щодо завершення горіння і незакриття дверцят, напишу, що таке зауваження несерйозне, тут і газоаналізатор не допоможе.

Випереджуючи друге зауваження, якщо топка не герметична - ставте герметичну.

А от в котельнях його ставлять і ставити слід, оскільки старі газові котли не мали датчика тяги, а від високої концентрації СО просто увійшовши в приміщення люди мліли. З новими - хороша міра безпеки, адже це просто датчик. Але й тут я готовий почути альтернативну думку. Не менш детальну альтернативну думку.

Флуд.

"Герметична" топка не є герметичною! :lol:

Дальше я пас.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Привет всем! Читаю эту тему и параллельные, так как нахожусь на этапе выбора каминной топки закрытого типа, для установки вместо открытого камина. Но нигде не увидел про средства безопасности/тревоги....по примеру датчика "страж"(газоанализатор) в котельной, который обязателен при определенном наборе устройств.

Скажите пожалуйста, ведь камин это скажем так прибор повышенной опасности и контроль за уровнем угарного газа в помещении не помешает! Кто что использует/кто что продает для этого?

 

Датчики конечно можно установить. Но при правильно смонтированном дымоходе и инсталляции каминной топки закрытого типа даже в деревянных и домах из сип не встречал.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Датчики конечно можно установить. Но при правильно смонтированном дымоходе и инсталляции каминной топки закрытого типа даже в деревянных и домах из сип не встречал.

 

Ну гипотетически же возможен вариант....типа переворот тяги или голубь например упал в дымоход.....

Ведь горение в топке продолжается и когда люди спят....

 

З.Ы. Есть ли способы проверки существующего дымохода? И на что его надо проверять?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Есть ли способы проверки существующего дымохода? И на что его надо проверять?

Спеціальні манометри (ще називають диференційними) з двома трубками: одна під'єднується герметично в димохід, а інша вільна. Прилад вимірює різницю в Па між трубками. Може бути ртутний чи стрілочний, цифровий.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спеціальні манометри (ще називають диференційними) з двома трубками: одна під'єднується герметично в димохід, а інша вільна. Прилад вимірює різницю в Па між трубками. Може бути ртутний чи стрілочний, цифровий.

 

И что специальные манометры ? Разницу в атмосферном давлении на разных высотах не сложно посчитать и без манометра!

 

Я спрашивал немного о другом - как можно оценить/проверить на безопастность/ герметичность существующий дымоход...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И что специальные манометры ? Разницу в атмосферном давлении на разных высотах не сложно посчитать и без манометра!

Це не шкільна лабораторія. Реальне розрідження слід виміряти. Висота димохода задає порядок тяги, а не те значення, що насправді буде. Це а також січення задають необхідну продуктивність і є основними характеристиками.

 

Я спрашивал немного о другом - как можно оценить/проверить на безопастность/ герметичность существующий дымоход...

Саме так найкраще, виміряти розрідження і переконатись, що січення підходить.

Може я знову не зрозумів і питання стосується підбору пунктів перевірки? Тоді мій список такий: січення, висота, гладкість стінок, кількість поворотів та горизонтальних ділянок, матеріал димоходу, наявність штукатурки на стінках. Якщо штукатурка є і ціла, то димохід цілий точно, якщо штукатурки немає, слід перевіряти кладку. Якщо порожниста цегла - не підходить. До речі, багато старих будинків мають затертий шов для кращої гладкості стінок, а чим молодший будинок, тим рідше зустрічається нормальний димохід.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 5 тижнів потому...
ну що ж, сьогодні уже рівно 2 місяці, як моя топка стоїть у мене на будові - і ні взад ні вперед. фірма, яка мені її продала, включили повного окуня, то вони заняті, то їм температура потрібна не нижче +12 градусів, бо не буде сохнути клей на газоблоках, який ніби-то з спеціальної термостійкої глини, то ще якісь відмазки. чесно сказати, якби зразу було таке відношення, то послав би їх одразу на йух, а так ще мав якісь надії, але бачу що все марно. тому, сьогодні у мене закрадається думка, що мабуть монтувати топку буду сам..... не знаю, радіти мені чи ні, але реаліії такі...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну що ж, сьогодні уже рівно 2 місяці, як моя топка стоїть у мене на будові - і ні взад ні вперед. фірма, яка мені її продала, включили повного окуня, то вони заняті, то їм температура потрібна не нижче +12 градусів, бо не буде сохнути клей на газоблоках, який ніби-то з спеціальної термостійкої глини, то ще якісь відмазки. чесно сказати, якби зразу було таке відношення, то послав би їх одразу на йух, а так ще мав якісь надії, але бачу що все марно. тому, сьогодні у мене закрадається думка, що мабуть монтувати топку буду сам..... не знаю, радіти мені чи ні, але реаліії такі...

 

Да уж.....ситуация не из приятных! Но не отчаивайтесь - лучше чем сам, никто не сделает!!!:flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну що ж, сьогодні уже рівно 2 місяці, як моя топка стоїть у мене на будові - і ні взад ні вперед. фірма, яка мені її продала, включили повного окуня, то вони заняті, то їм температура потрібна не нижче +12 градусів, бо не буде сохнути клей на газоблоках, який ніби-то з спеціальної термостійкої глини, то ще якісь відмазки. чесно сказати, якби зразу було таке відношення, то послав би їх одразу на йух, а так ще мав якісь надії, але бачу що все марно. тому, сьогодні у мене закрадається думка, що мабуть монтувати топку буду сам..... не знаю, радіти мені чи ні, але реаліії такі...

Наскільки я зрозумів, мова про оф. представників Йотула?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наскільки я зрозумів, мова про оф. представників Йотула?

 

мабуть не про оф. представників. топку брав у магазині в Ів-Фр, коли обговорювали ціни, то вони посилалися на прямі знижки від Йотула і натякали на свою офіційність. на моє запитання, чому їхнього магазину немає на карті оф. представників Йотула відповіли, що вони типу "під Львовом". чесно кажучи, мене це тоді не сильно цікавило, тай тепер не сильно цікавить, мене більше дратує їхнє пофігістичне відношення до справи і до своїх обіцянок. на моє прохання зробити кошторис вони мені прислали пародію (долучаю в допис). а на моє запитання людині, яка мені їх (продавців) фактично порадила, чому вони не роблять, чи ми би вже може мали б якось зрозуміти натяк і т.д., то вони відповіли, що нам установку пропонували, але ми відмовились. рдним словом якось так.

і тепер я не знаходжу інших мотивів, як починати думати або про альтернативного установщика або робити сам. чекати більше думаю немає на що....

 

п.с. доречі, коли топка завозилась, мені видали накладну на топку і на дистриб"ютор. а от гарантію, сказали, що заповнять тоді, коли топку розпакують, там всі документи і т.д. досі топка стоїть не розпакована. цікаво мені, не почнеться якийсь сир-бор з їхньої сторони, якщо я візьмуся до топки без них. гарантію мені заповнять?

Кошторис.pdf

Змінено користувачем serg9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мабуть не про оф. представників. топку брав у магазині в Ів-Фр, коли обговорювали ціни, то вони посилалися на прямі знижки від Йотула і натякали на свою офіційність. на моє запитання, чому їхнього магазину немає на карті оф. представників Йотула відповіли, що вони типу "під Львовом". чесно кажучи, мене це тоді не сильно цікавило, тай тепер не сильно цікавить, мене більше дратує їхнє пофігістичне відношення до справи і до своїх обіцянок. на моє прохання зробити кошторис вони мені прислали пародію (долучаю в допис). а на моє запитання людині, яка мені їх (продавців) фактично порадила, чому вони не роблять, чи ми би вже може мали б якось зрозуміти натяк і т.д., то вони відповіли, що нам установку пропонували, але ми відмовились. рдним словом якось так.

і тепер я не знаходжу інших мотивів, як починати думати або про альтернативного установщика або робити сам. чекати більше думаю немає на що....

 

п.с. доречі, коли топка завозилась, мені видали накладну на топку і на дистриб"ютор. а от гарантію, сказали, що заповнять тоді, коли топку розпакують, там всі документи і т.д. досі топка стоїть не розпакована. цікаво мені, не почнеться якийсь сир-бор з їхньої сторони, якщо я візьмуся до топки без них. гарантію мені заповнять?

Я Вам співчуваю, але не розумію. Чим такі магазини без гарантії, яких немає в списку представництв відрізняються від приватників контрабандистів?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

чим вони відрізняються, я не знаю, тай зрештою не факт, що вони не ставлять гарантію типу від Львівського представництва. але чесно сказати, не стільки мене цікавило на той момент, та і на сьогодні це питання. просто надав перевагу товару на місці, ніж десь там...

а от питання порядності в обіцянках турбує наразі більше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

чим вони відрізняються, я не знаю, тай зрештою не факт, що вони не ставлять гарантію типу від Львівського представництва. але чесно сказати, не стільки мене цікавило на той момент, та і на сьогодні це питання. просто надав перевагу товару на місці, ніж десь там...

а от питання порядності в обіцянках турбує наразі більше.

Думаю, що все буде гаразд. Ви ж монтаж наперед не оплачували?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ні, монтаж не оплачував. оплатив топку і дистриб"ютор. гроші за них віддав у себе на об"єкті, забрав накладну на них, домовились про монтаж і вони сказали, що гарантію заповнять тоді, коли будуть відкривати упаковку і втановлювати топку.

тобто, зараз я до них ніяк не прив"язаний, окрім того, що гарантія не заповнена. в принципі пробую напитувати інших установщиків, а там видно буде. заповнять, нікуди не дінуться. просто якось ведуть себе по свинськи. хоча, можливо це наслідок моїх розмов, що я багато начитався і трохи розумію, як воно має бути. а вони мені фаєрок в якості ізоляції нарахували і портал з гіпсокартону робити намилились. таке враження що вони самі мене бояться. так що може то й на краще...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ні, монтаж не оплачував. оплатив топку і дистриб"ютор. гроші за них віддав у себе на об"єкті, забрав накладну на них, домовились про монтаж і вони сказали, що гарантію заповнять тоді, коли будуть відкривати упаковку і втановлювати топку.

 

Гарантийный талон к ётулу выдаётся отдельно. А внутри только инструкция к топке без гарантийного листа.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

значит буду их напрягать чтоб выдали гарантийку

 

Ну да...

И гарантийку ФИРМЕННУЮ Йотуловскую должны дать.

Как положено, а не на своем "бланке".

Требуйте, чтоб сделали это прямо сейчас и адрес написали гарантийной мастерской. После того, как вам дадут гарантийку, заедьте для посдстраховки в официальный сервис и проверьте по базе - числится ли такая топка как "обслуживаемая в Украине".

Придется немного потратить времени, но зато будете спокойны...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...