Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Сучасна система оплення для будинку 250 м.кв.

GNA

Рекомендовані повідомлення

Доброго вечора! Скоро весна і початок будівельного сезону. Цього року плануємо почати робити інженерні системи. Найдорожчою виглядає що буде система опалення. Порадьте що зараз, при теперішніх цінах на газ і інші види палива ефективно "включити" в систему. Будинок приблизно 120 м.кв. поверх, а поверхів є 2. Попередньо думали теплу підлогу, можливо також і радіатори, ТП котел, газовий котел як резервний, крім того буде камін. Порадьте чи ефективно зараз ставити сонячні колектори, акумулятори для теплої води (такі великі баки), чи робити канали для теплого повітря від каміна. Будинок знаходиться у Львівській обл. Якщо на форумі є фото і схеми ваших систем опалення, а також фото робіт кидайте посилання. Також цікавить пропозиція щодо розробки проекту системи опалення будинку спеціалістом. Пропозиції кидайте в приват.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Газ - самое экономичное.

Как в инсталляции оборудования, так и в эксплуатации.

 

Если стоимость подключения газопровода меньше 5000 U$, то альтернативы не вижу.

 

Добавлено через 47 секунд

.......кидайте посилання. ...кидайте в приват.

Эт Вы погорячились, пожалуй.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

то альтернативы не вижу.

За газ по комфортности согласен, но сегодня картина маслом (при 200кубах лимита по 3,6) на пару гривен все же дешевле пелета, но и размеренная жизнь нарушается:) по уходу за котлом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Найдешевший на сьогодні електроопалення в межах ліміту 3600 квтг/місяць у поєднанні з двозоним лічильником. Вартість квтг становить 22,6 коп. Це еквівалентно вартості пеллет 900 грн/т. При цьому для будинку в 250 кв.м. цього ліміту повністтю вистачить у міжсезоння та частково в три найхолоднішші місяці. Тобто це не може бути єдиним джерелом тепла. Також потрібно врахувати, що можуть змінити тариф або ліміт.

У поєднання з пелетами та гарним утеплення чудово працює.

Особливо потрібно вкладатись та продумувати не систему опалення, а утеплення)))

 

з опалювальних приладів найкомфортнішим на мій смак є тепла підлога. В нормально утепленному будинку радіатори взагалі не потрібні.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

газовий котел як резервний...

 

Интересно где именно стройка и что ж выбрано основным?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Интересно где именно стройка и что ж выбрано основным?

Що вибрати основним - ще не визначився, раджуся тут на форумі. Будова на Львівщині, Стрий.

 

Добавлено через 40 минут

Найдешевший на сьогодні електроопалення в межах ліміту 3600 квтг/місяць у поєднанні з двозоним лічильником. Вартість квтг становить 22,6 коп. Це еквівалентно вартості пеллет 900 грн/т. При цьому для будинку в 250 кв.м. цього ліміту повністтю вистачить у міжсезоння та частково в три найхолоднішші місяці. Тобто це не може бути єдиним джерелом тепла. Також потрібно врахувати, що можуть змінити тариф або ліміт.

У поєднання з пелетами та гарним утеплення чудово працює.

Особливо потрібно вкладатись та продумувати не систему опалення, а утеплення)))

 

з опалювальних приладів найкомфортнішим на мій смак є тепла підлога. В нормально утепленному будинку радіатори взагалі не потрібні.

Про утеплення думав, але також не визначився, або пінопласт 150 мм або мінвата 100 мм. Буду ще думати, але був присутнім коли робили фото тепловізором, то на пінопласті були видні втрати тепла через дюбілі, а на мінваті цього немає. Коли буду мати фотки закину сюди на форум. Щодо електричного котла - я чомусь не думав про такий варіант, просто схильний до більш поширених котлів, а про електричні у нас навіть і не чув. А з практики, у нас в офісі стояв, коли його включали то вибивали автомати, можливості збільшити потужність не було, зняли і поставили газовий.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

то на пінопласті були видні втрати тепла через дюбілі, а на мінваті цього немає.

 

Какая дюбелю разница, пенопласт или вата?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Запитання до спеціалістів з систем опалення - який міг би бути бюджет системи опалення для мого будинку якщо основним джерелом тепла був би тепловий насос повітря-вода, а резервним газовий або твердопаливний котел. Площа теплих підлог 180 м2. ?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Запитання до спеціалістів з систем опалення - який міг би бути бюджет системи опалення для мого будинку якщо основним джерелом тепла був би тепловий насос повітря-вода, а резервним газовий або твердопаливний котел. Площа теплих підлог 180 м2. ?

 

25

 

____________

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...