Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Перетворення відкритого балкону на французький

tuffik

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня, шановні форумчани!

Є відкритий балкон, підлога має наружний нахил, плитка від забудовника. Маю намір засклити цей балкон від підлоги до стелі, при цьому зняти стару плитку, залити підлогу до горизонтального рівня і покласти нову плитку.

Прошу поради, в якому порядку виконувати роботи: спочатку зняти плитку, встановити балконні конструкції, а вже потім заливати підлогу і класти плитку, чи балкон встановлюється на рівну підлогу, а потім кладеться плитка, чи балкон ставиться вже на чистову плитку?

Який порядок робіт вважається правильним?

Дякую за відповіді.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Устанавливаете окна из расчета, что поднимется пол. Учитываете расширители внизу, потом ровняйте пол и ложите плитку.

Можно сначала выровнять пол, установить окна, а потом плитку. Но в любом случае плитка - это последний этап.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Устанавливаете окна из расчета, что поднимется пол. Учитываете расширители внизу, потом ровняйте пол и ложите плитку.

Можно сначала выровнять пол, установить окна, а потом плитку. Но в любом случае плитка - это последний этап.

 

Наскільки я розумію, простір від вікна до підлоги задувається піною, а сама конструкція не стоїть на підлозі, а тримається на "штирях", і вона завжди вирівняна по горизонту, а не по підлозі. Якщо я спочатку встановлю вікна, а потім буду заливати підлогу, то границею заливки буде як раз піна, чи це не нашкодить піні? А якщо спочатку заливати, то це треба спеціально ще встановлювати якісь обмежувачі для заливки, що трохи ускладнює процес. Поправте мене, якщо я помиляюсь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наскільки я розумію, простір від вікна до підлоги задувається піною, а сама конструкція не стоїть на підлозі, а тримається на "штирях", і вона завжди вирівняна по горизонту, а не по підлозі. Якщо я спочатку встановлю вікна, а потім буду заливати підлогу, то границею заливки буде як раз піна, чи це не нашкодить піні? А якщо спочатку заливати, то це треба спеціально ще встановлювати якісь обмежувачі для заливки, що трохи ускладнює процес. Поправте мене, якщо я помиляюсь.

Конструкция устанавливается по уровню. Внизу к раме прикручиваются расширители (они есть разные по высоте), что бы чистый пол не вышел на стекло. Пене раствор вредить не будет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Конструкция устанавливается по уровню. Внизу к раме прикручиваются расширители (они есть разные по высоте), что бы чистый пол не вышел на стекло. Пене раствор вредить не будет.

 

А є якийсь стандарт, на скільки сантиметрів від підлоги (припустимо що вона вже вирівняна по горизонту) монтується балконна конструкція без розширювачів? Чи розширювачі завжди присутні і встановлюються впритул до підлоги?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А є якийсь стандарт, на скільки сантиметрів від підлоги (припустимо що вона вже вирівняна по горизонту) монтується балконна конструкція без розширювачів? Чи розширювачі завжди присутні і встановлюються впритул до підлоги?

На сколько вообще планируете понять пол?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подивітся малюнок, там все те, що пояснювала Оля, намальовано наочно.

 

Не кращий варіант: рівень нової підлоги впирається в профіль конструкції, а ще буде плінтус або плитка (дивлячись, що малося на увазі під новою підлогою). Краще розрахувати так, щоб плитка впиралася в доборник, а плінтус перекривав стик між доборником і профілем.

При заливці розчину/бетону зсередини краще поставити вертикальний обмежувач, щоб не видавити піну, мати демпфер і можливість демонтажу конструкції в разі неохідності.

 

Також раджу переглянути тему www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=127908 (перші дві сторінки можете пропустити) - там все про французький балкон в реальному житті. :)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На сколько вообще планируете понять пол?

По моїм розрахункам максимальний перепад десь 4 см, це я міряю по рівню старої плитки, можливо, під нею буде якийсь сюрприз, наприклад, нахил балкону утворили за допомогою плиточного клею...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По моїм розрахункам максимальний перепад десь 4 см, це я міряю по рівню старої плитки, можливо, під нею буде якийсь сюрприз, наприклад, нахил балкону утворили за допомогою плиточного клею...

4см можно и без доп.профиля делать. Под рамой будет подоконная планка (30мм), к ней будет прикручиваться отлив. Плюс на раму можно зайти на 20-30мм. Т.е. У Вас в запасе будет как минимум 60мм.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
Лучше всего сначала залить пол, вывести его в уровень, а потом ставить конструкцию. После установки конструкции постелить плитку, а дальше плинтус.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...