Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Плитка vs паркетна дошка в вітальні.

-electron-

Рекомендовані повідомлення

Зараз стою на етапі заливки чорнових підлог. І тут я як назло повіз дружину в Епік і там зайшли на плитку подивитись. І вона побачила плитку під дерево. :D

До цього хотіли робити паркетну дошку, паркет навряд чи потягнемо, але якщо і потягнемо то вже на 2 поверх в приватні помешкання.

А тепер вона задумалась про плитку і теплу підлогу. Раніше ТП мала бути тільки в коридорі, санвузлі в на кухні, тепер ще добавляється і вітальня.

Цікаво почути голос колективного розуму з приводу хто що думає про покриття підлоги в ізольованій вітальні, плитка і ТП чи паркетна дошка і батареї?

Запитую щоб вирішити до того часу як залию чорнові, щоб переграти по висоті це все, зараз товщина чорнової 10 см, можна зменшити на 3 см, і чистова у випадку плитки зменшиться на 1 см, і на ці 4 см можна буде наростити утеплювач. Або чорнову зменшити на 4 см і тоді утеплювача буде на 5 см більше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зараз стою на етапі заливки чорнових підлог. І тут я як назло повіз дружину в Епік і там зайшли на плитку подивитись. І вона побачила плитку під дерево. :D

До цього хотіли робити паркетну дошку, паркет навряд чи потягнемо, але якщо і потягнемо то вже на 2 поверх в приватні помешкання.

А тепер вона задумалась про плитку і теплу підлогу. Раніше ТП мала бути тільки в коридорі, санвузлі в на кухні, тепер ще добавляється і вітальня.

Цікаво почути голос колективного розуму з приводу хто що думає про покриття підлоги в ізольованій вітальні, плитка і ТП чи паркетна дошка і батареї?

Запитую щоб вирішити до того часу як залию чорнові, щоб переграти по висоті це все, зараз товщина чорнової 10 см, можна зменшити на 3 см, і чистова у випадку плитки зменшиться на 1 см, і на ці 4 см можна буде наростити утеплювач. Або чорнову зменшити на 4 см і тоді утеплювача буде на 5 см більше.

 

А чем плох вариант ТП + паркет толщиной 8...10 мм? Вот моя статья и мои работы parket.ieremenko.net/?page_id=267

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...І тут я як назло повіз дружину в Епік і там зайшли на плитку подивитись. І вона побачила плитку під дерево.

А тепер вона задумалась про плитку і теплу підлогу.

Так після цього у Вас немає інших варіантів, крім плитка + тепла підлога.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А чем плох вариант ТП + паркет толщиной 8...10 мм? Вот моя статья и мои работы parket.ieremenko.net/?page_id=267

Статтю завтра почитаю.

Який прайс за таке щастя? Хоча б середню ціну в доларах за квадрат з роботою. Дерево цікавить дуб, подобається він мені. :) Ще б в нас майстрів знайти якуі це все нормально поставлять.

Правда при дереві над ТП дорожча сама система ТП, треба ставити гребінки з сервоприводами, мізки і датчики температури стяжки, щоб не прийшов паркету кирдик, якщо температура буде більше дозволеної.

 

І ще запитання чому саме 8-10 мм? Це пов'язано з теплопровідністтю паркету? Товщий паркет знижує потужність яку можна зняти з квадрата поверхні?

 

Добавлено через 1 минуту

Так після цього у Вас немає інших варіантів, крім плитка + тепла підлога.

Та ходили вже в магазини з плиткою. В принципі сказала, що можливо щось і вибере. Я спеціально водив, щоб потім не мати проблем.:lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я очень долго выбирал покрытие...все перебрал, все пощупал.

решил все таки плитки под дерево везде сделать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я очень долго выбирал покрытие...все перебрал, все пощупал.

решил все таки плитки под дерево везде сделать.

Як у Вас в міжсезоння? протоплюєте, щоб тепло було, чи не так все і страшно?

І влітку також цікавить, я в ванній на плитку в принципі стаю, але там не довго, а от як з вітальнею, де можна перед ТВ зависнути на годинку, чи з дітьми в настільні ігри пограти, одна Монополія може на весь день затягнутись. :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як у Вас в міжсезоння? протоплюєте, щоб тепло було, чи не так все і страшно?

І влітку також цікавить, я в ванній на плитку в принципі стаю, але там не довго, а от як з вітальнею, де можна перед ТВ зависнути на годинку, чи з дітьми в настільні ігри пограти, одна Монополія може на весь день затягнутись. :lol:

я пока только делаю ремонт.. у меня еще нет плитки везде..

но есть у друзей, пол прохладный.. но не критично.. в зале положили ковер, ходить тепло) с детьми тусуются на ковре)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

у меня в гостинной запланировано комбинированное покрытие: часть плитка+ТП и часть трехслойная доска ( дуб)..главная засада будет в том, что эти материалы имеют различный коэффицент линейного теплового расширения:( и это нужно учитывать при укладке
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Статтю завтра почитаю.

Який прайс за таке щастя? Хоча б середню ціну в доларах за квадрат з роботою. Дерево цікавить дуб, подобається він мені. Ще б в нас майстрів знайти якуі це все нормально поставлять.

Правда при дереві над ТП дорожча сама система ТП, треба ставити гребінки з сервоприводами, мізки і датчики температури стяжки, щоб не прийшов паркету кирдик, якщо температура буде більше дозволеної.

 

І ще запитання чому саме 8-10 мм? Це пов'язано з теплопровідністтю паркету? Товщий паркет знижує потужність яку можна зняти з квадрата поверхні?

Статью прочитаете - почти все Ваши вопросы отпадут.

Типы паркета и Цены на паркет для ТП - по ссылке parket.ieremenko.net/?product_cat=%D0%BF%D0%B0%D1%80%D0%BA%D0%B5%D1%82-%D0%B4%D0%BB%D1%8F-%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B2-%D1%81-%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%B3%D1%80%D0%B5%D0%B2%D0%BE%D0%BC

Теоретическая часть про паркет для ТП лично от меня - parket.ieremenko.net/?page_id=267

 

Стоимость самостоятельной (т.е. лично Вами) укладки паркета на ТП - указана в статье и расписано с фотоинструкциями как сделать самостоятельно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

у меня в гостинной запланировано комбинированное покрытие: часть плитка+ТП и часть трехслойная доска ( дуб)..главная засада будет в том, что эти материалы имеют различный коэффицент линейного теплового расширения:( и это нужно учитывать при укладке

В мене в знайомих подібне на кухні. Зона готування плитка, зона прийому їжі ламінат. Всюди ТП. На вигляд класно, єдине що не зовсім подобається це алюмінієвий профіль яким закрили стик (через коефіціїнт розширення). Зараз вони хочуть будувати окремий будинок. В ньому поєднань різних покриттів в одному приміщені не буде.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене в знайомих подібне на кухні. Зона готування плитка, зона прийому їжі ламінат. Всюди ТП. На вигляд класно, єдине що не зовсім подобається це алюмінієвий профіль яким закрили стик (через коефіціїнт розширення). Зараз вони хочуть будувати окремий будинок. В ньому поєднань різних покриттів в одному приміщені не буде.

меня профиль не смущает, видела как стык делают пробкой тоже ничего, но грязь набивается:( на обойном видела профиль для ванной т-образный, тоненький в разных цветах металла, и затем уже на доме смотрела.... понравилось, что его почти не видно на полу, а проблему он решает

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене в знайомих подібне на кухні. Зона готування плитка, зона прийому їжі ламінат. Всюди ТП. На вигляд класно, єдине що не зовсім подобається це алюмінієвий профіль яким закрили стик (через коефіціїнт розширення). Зараз вони хочуть будувати окремий будинок. В ньому поєднань різних покриттів в одному приміщені не буде.

 

А что собственно расширяется от действия ТП в случае ваших знакомых?...

Плитка?... она стабильна.

Ламинат?... :))) - по заявлениям кучи торговцев сим продуктом даже на этом форуме - стабильней и экологичней ламината вообще ничего нет...

У меня это конечно смех вызывает, но тем не менее в случае с ламинатом предназначенным для влажных помещений с подложкой на меламиновой смоле - стабильность действительно высока, а вот экология, да ещё и на ТП - не выдерживает ни какой критики!

Что мещает снять алюминиевый профиль и заполнить щель МС-полимерным герметиком в цвет или плитки, или ламината?... конечно если дело только в профиле, а не ещё и в разных уровнях?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А что собственно расширяется от действия ТП в случае ваших знакомых?...

Плитка?... она стабильна.

Ламинат?... :))) - по заявлениям кучи торговцев сим продуктом даже на этом форуме - стабильней и экологичней ламината вообще ничего нет...

У меня это конечно смех вызывает, но тем не менее в случае с ламинатом предназначенным для влажных помещений с подложкой на меламиновой смоле - стабильность действительно высока, а вот экология, да ещё и на ТП - не выдерживает ни какой критики!

Что мещает снять алюминиевый профиль и заполнить щель МС-полимерным герметиком в цвет или плитки, или ламината?... конечно если дело только в профиле, а не ещё и в разных уровнях?

Рівні коли буду в них подивлюсь, але по пам'яті перепадів ніби немає, тоді я не дуже придивлявся до всіх дрібниць, більше планування, фасади дивився, зараз я як в анекдоті: Вася з дружиною під час романтичного вечора подивились фільм для дорослих, в ході перегляду вибрати плитку в ванну, паркет в кімнату і мийку на кухню.

Який ламінат клали я не в курсі. Можливо поклали профіль, щоб перестрахуватись. :unknown: Але сам профіль при наступанні на нього хрустить, тобто має десь люфт. Тому варіант який запропонувала irina1969 кращий. Але набиватись всередину таки може.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене зараз в міжсезоння (коли от не більше +10 на вулиці) ТП+плитка в коридорі, кухні тепліша чим ламінат і паркетна дошка в кімнатах. В квартирі підтримується +20.

 

Зимою набагато тепліша ТП +плитка.

 

Залишаються питання до літа. Якщо на вулиці +25-30 , то і плитка не є холодіша на ламінат. Але якщо +20 то вроді таки холодніша.

 

Ну але шкарпетки рішають всі питання :grin:

 

Короче якщо зважити всі за і проти, то напевно зараз я би у вітальні під ламінат давав ТП, або вже стелив плитку + ТП. Бо все таки холоднуваті ті всі ламінати, паркетні дошки без підігріву зимою, осінню і весною.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...