Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Привод FAAC 414 кто сталкивался?

DENSTAN

Рекомендовані повідомлення

колись давно-давно, коли ще у каме не було дешевої гаражної автоматики, ставили ми на відкотні та на невеликі гаражні автоматику faac.

741-й двигун на відкотні, а d1000 - н агаражні.

у всих була одна особливість - потребують стабільної напруги.

тільки напруга падала до 190В, як автоматика працювати відмовлялася.

а ще на відкотних у грозу вигоріли плати (3 поруч двигуна стояло). Нє, запобіжник теж згорів, Але разом з платою керування.

тому - маєте стабільну напругу - можна ставити. інакше - краще каме.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Интересуют отзывы по данному приводу и его качеству. :)

Щодо автоматики Faac 414 - це одна з кращих автоматик на розпашні ворота. Хороша якість за доступну ціну. Шириною воріт до 3 м,і вагою воріт до 500 кг на створку.

З 2016 року вся лінійка розпашної автоматики FAAC комплектується оновленою платою E 045, яка має імпульсний блок від перепаду напруги

~ 90 ÷ 260В,містить usb виходи(можна переглянути останні 300 закритів та відкриттів воріт) , а також фотоелементи XP 20 BD,які мають систему систему Bus 2easy з кутом повороту 180 градусів,що є зручних коли стовбчики на які встановлюються фотоелементи є кривими)

А також новинка SAFEcoder,які запам'ятовують початкове і кінцеве положення воріт і не потребують механічних упорів!

Звертайтесь до нас,наш сервісний центр допоможе Вам у виборі автоматики,а також у її налаштуваннях!

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щодо автоматики Faac 414 - це одна з кращих автоматик на розпашні ворота. Хороша якість за доступну ціну. Шириною воріт до 3 м,і вагою воріт до 500 кг на створку.

З 2016 року вся лінійка розпашної автоматики FAAC комплектується оновленою платою E 045, яка має імпульсний блок від перепаду напруги

~ 90 ÷ 260В,містить usb виходи(можна переглянути останні 300 закритів та відкриттів воріт) , а також фотоелементи XP 20 BD,які мають систему систему Bus 2easy з кутом повороту 180 градусів,що є зручних коли стовбчики на які встановлюються фотоелементи є кривими)

А також новинка SAFEcoder,які запам'ятовують початкове і кінцеве положення воріт і не потребують механічних упорів!

Звертайтесь до нас,наш сервісний центр допоможе Вам у виборі автоматики,а також у її налаштуваннях!

 

 

Сам спросил - сам ответил :D

За информацию спасибо, будем иметь ввиду.

 

Добро пожаловать на форум :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сам спросил - сам ответил :D

За информацию спасибо, будем иметь ввиду.

 

Уточняли за автоматику FAAC 414,от і надали повну інформацію!)))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а як тоді бути з тим, що про такі комплекти двигунів (414 kit) ні у італії, ні офіційні представники faac в Україні ніколи не чули.

і з дуже високим ступенем ймовірності двигуни faac 414 - це витвір наших польських товаришів, завезений контрабасом через західний кордон вже нашими "товаріщамі".

дайте мені посилання на сторінку товару на сайті faac. або ж на італійському, або на українському

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а як тоді бути з тим, що про такі комплекти двигунів (414 kit) ні у італії, ні офіційні представники faac в Україні ніколи не чули.

і з дуже високим ступенем ймовірності двигуни faac 414 - це витвір наших польських товаришів, завезений контрабасом через західний кордон вже нашими "товаріщамі".

дайте мені посилання на сторінку товару на сайті faac. або ж на італійському, або на українському

 

Забиваем в поисковик FAAC 414... и о чудо... сайт vorotnet, наши друзья с Ротелли)))

Делаем выводыЖ-)

Какая теперь у них шестеренка)))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Забиваем в поисковик FAAC 414... и о чудо... сайт vorotnet, наши друзья с Ротелли)))

Делаем выводыЖ-)

Какая теперь у них шестеренка)))

 

ну ти мені всю гру зламав!!!

що ж ти думаєш, я е перевіряв в мережі інфу про ці двигуни?

я ж хотів акуратно макнути, поступово, погратися як кішка з мишею.Ж-)

а ти - взяв і злопав одразу:-x

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Монтували такий привід десь 2 роки назад, клієнт купив його сам не то в Польщі, не то в Литві(точно не пам ятаю), пам ятаю тільки що з настройкою блоку довго погралися. До речі упори потрібні і на закриття і на відкриття!!! інакше порве сам себе. А коли відключити напругу не в закритому положенні, тоді веде себе неадекватно. Короче кажучи "класна" автоматика.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну ти мені всю гру зламав!!!

що ж ти думаєш, я е перевіряв в мережі інфу про ці двигуни?

я ж хотів акуратно макнути, поступово, погратися як кішка з мишею.Ж-)

а ти - взяв і злопав одразу:-x

 

А я думал, что я один такой умный...

Отдам орден "Шелкового умника":(

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 9 місяців потому...

Есть вопросы или сомнения по каким либо приводам фаак пишите в лс или на нашем официальном сайте в онлайн поддержку

i-vorota.com.ua

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...