Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Покритикуйте/посоветуйте мансардный дом

LEG10N

Рекомендовані повідомлення

- и лестиница, ИМХО, слегка узковата, я бы расширил ее хотя бы до 80 см.

Це мінімум. А якщо врахувати, що штукатурка може забрати ще від 2 до??? см з кожного боку, то я б робив 1 метр. Тим більше з забіжними. До речі от ті самі забіжні треба добре прорахувати. Всі як правило роблять забіжні на місці площадки, а можна їх починати робити ДО площадки, тобто 2 до потім на місці площадки і 2 нижче. Таким чином збільшується ширина в вужчій частині.

І ТС в Світ Хоум виставте ширину перестінків. Яка вона зараз стоїть?

А також там є функція 3Д зайдіть подивіться як буде виглядати коридор в якому всі двері відкриваються в середину кімнат. Мені більше подобається коли з коридору видно дверні полотна, а не коробки. Хоча смаки вони в всіх різні.

 

Добавлено через 5 минут

[

 

[ATTACH]516053[/ATTACH]

Висоту мансардних підніміть, 1,2 маловато. Я в такому зараз живу, але був обмежений існуючим дахом і неможливістю міняти його, історична частина міста.

Зробіть хоча б 1,6.

І ще ви продумали куди дівати труби канальї?

Розставте сантехніку в ваннах. Може вилізти неприємний момент.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Покритикуйте проект, пожалуйста.
Тут даже не критика, а вопрос: как они реализовали стропилку на пролете почти 10 м между мансардными стенами?

 

ЗЫ: и неслабые такие размеры дома (9х10 внутри). Тот же практически набор помещений можно реализовать в гораздо меньших размерах (7х8 и 8х8):

112_1.jpg.caa253c4732ef29861591fe0a1fb7783.jpg

112_2.jpg.a93021e8aea3244a957e0c9907c7b9ed.jpg

120_1.jpg.9c3dfbcc57528964495008857a051631.jpg

120_2.jpg.d356da8403246c6fbb27815a0ff7513f.jpg

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Покритикуйте проект, пожалуйста.

Насколько дорог будет с тройке?

Кутові вікна дуууже не бюджетно. Звісно якщо нормально робити. Там же кут висить над вікном. Треба арматуру, бетон, конструктора нормального і бетонщиків які зроблять згідно розрахунку. Звісно роботу контролювати. А потім це все утеплювати.

ПОдивіться теми про Яспіс, там також є таке вікно.

 

Відносно конструкції стропилки також цікаво. Там несуча якось дивно йде на частину кімнати всього, а решта???

Двері які відкриваються з коридору виглядають не дуже. Мені більше подобається коли видно з коридору не коробку, а дверне полотно.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...