Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Сыр Качокавалло

Forpost40

Рекомендовані повідомлення

Зайшов ввечері після робочого дня на будівництві і мало слиною не захлинувся. ;)

Фото класні. Ще б з бокалом червоного вина добавити.:beer:

Швейцарці за смаком до кого з відомих близькі?

Чому запитую. В нас був один дідок в 50 км від міста робив сири і привозив в місто. Але в нього був цурис з умовами витримки. Сири щоразу інші виходили. Він при купівлі завжди сам вимагав щоб сир скуштувати. Навіть якщо казав що хочу от цей конкретний сир. Знав що можливі варіанти. Загалом сири були класні. Але він кудись зник. Купив в інших і головку в 1 кг за 3 тижні ледве доїв. Мої і так сири ручної роботи не дуже їдять (в принципі як і загалом специфічні сири Горгондзолу тільки я їм, вони максимум Брі можуть зїсти). А той взагалі відмовились їсти. Саме тому уточнюю який самак у Вас.drinks.gif

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зайшов ввечері після робочого дня на будівництві і мало слиною не захлинувся. ;)

Фото класні. Ще б з бокалом червоного вина добавити.:beer:

Швейцарці за смаком до кого з відомих близькі?

Чому запитую. В нас був один дідок в 50 км від міста робив сири і привозив в місто. Але в нього був цурис з умовами витримки. Сири щоразу інші виходили. Він при купівлі завжди сам вимагав щоб сир скуштувати. Навіть якщо казав що хочу от цей конкретний сир. Знав що можливі варіанти. Загалом сири були класні. Але він кудись зник. Купив в інших і головку в 1 кг за 3 тижні ледве доїв. Мої і так сири ручної роботи не дуже їдять (в принципі як і загалом специфічні сири Горгондзолу тільки я їм, вони максимум Брі можуть зїсти). А той взагалі відмовились їсти. Саме тому уточнюю який самак у Вас.drinks.gif

 

Доброго дня.

 

Читаю Ваш пост та усе читаю про себе.

Коли я продаю сир "не віртуально" я обов'язково вимагаю, щоб його пробували. Бо кожна головка хоч трохи, але відрізняється від іншої. Не дуже сильно, але... Розкажу, чому саме.

Що таке сир фабричний.

На завод доставляють молоко. Абсолютно усе молоко після пастерізації іде на сепаратор. Отримують сливки та обезжирене молоко. Після цього в молоко повертають потрібну кількість сливок для того чи іншого продукту - сиру, молока потрібної жирності, творогу и т.д. Це зветься нормалізація. Залишки слівок їдуть на масло, саме слівки та ін.

Після нормалізації молоко повніст'ю втрачає структуру "живого" молока. Це - субпродукт. Він - стовідсотково однаковий у будь яку пору року. Саме тому, сир, який Ви купуєте у магазині ЗАВЖДИ однаковий.

У фермерського сира апріорі не може бути однакового смаку. Бо одного разу фермер нагрів молоко не до потрібних 32 градусів, а наприклад до 34. І це - вже зовсім інший сир на смак. Не кажучи про те, що молоко в квітні та молоко в грудні - це принципово різні речи. Він ні в якому разі не гірший. Але - саме ТРОХИ ІНШИЙ. Тому тот дідусь, про якого Ви кажете, не мав проблем з витримкою. Він справди турбувався за клієнта.

 

Мені дуже важко описати Вам смак сиру швейцарського типу. Він достатньо класичній, пряний, з дуже довгим післясмаком. Я відчуваю його післясмак приблизно 15-20 хвилин. Легкий аромат квітів, дуже strong ( не знаю, як сказати українською ) класичний сирний аромат. Не гострий. Якщо порівнювати з магазинними ( а це - ДУЖЕ важко ), я б назвав близьким сир Stаry Oleder.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 місяці потому...

21 квітня буду у Києві особисто ( район Київського зоопарку та пам'ятника Пушкіну ). Якщо комусь цікаві сирочки, можна замовити та отримати у власні руки.

 

Також можна слідкувати за нашими сирами у Фейсбуці

https://www.facebook.com/ukrainiancheese

 

З повагою.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 8 місяців потому...

Ой, давно я тут не був ;)

Якщо в когось є бажання замовити сиру на новорічний стіл - ще є час ;) Швидше усього - на Email : info#@#uacraft.#com ( решітки прибрати )

Актуальний прайс тут

www.burenka.biz/files/price.txt

Смачного.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...