Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Засветился индикатор HDD в регистраторе

Оллег

Рекомендовані повідомлення

Добрый день, форумчане. Мне нужна ваша помощь:

видеорегистратор Дахуа DH-DVR5108H, стоит жесткий диск Seagete pipeline hd.2 ST 3500312CS. Работает полтора года, все было нормально, но недавно засветился индикатор HDD на информационной панели.

Я проверил все пункты меню, все статусы, (которые смог найти в меню), температуру, везде стоит ОК, регистратор пишет, памяти осталось еще около 95 Гиг из 500, перезагружал. Не помогло, горит HDD.

Не подскажете, насколько это критично и что может быть? Спасибо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день, форумчане. Мне нужна ваша помощь:

видеорегистратор Дахуа DH-DVR5108H, стоит жесткий диск Seagete pipeline hd.2 ST 3500312CS. Работает полтора года, все было нормально, но недавно засветился индикатор HDD на информационной панели.

Я проверил все пункты меню, все статусы, (которые смог найти в меню), температуру, везде стоит ОК, регистратор пишет, памяти осталось еще около 95 Гиг из 500, перезагружал. Не помогло, горит HDD.

Не подскажете, насколько это критично и что может быть? Спасибо.

 

знімаєте вінчестер з відеореєстратора, підключаєте до компютера , копіюте з інтернету програму SeaTools for Windows www.seagate.com/files/www-content/support-content/downloads/seatools/_shared/downloads/SeaToolsforWindowsSetup.exe

 

ось сторінка www.seagate.com/gb/en/support/downloads/seatools/

 

інсталюєте і запускаєте тести.

 

програму копіювати лише з офіційного сайту, з інших можуть бути віруси іт.д.....

 

також там є версія під DOS можна зробити завантажувальний диск.

 

там вже покаже що з вінчетером на фізичному рівні

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за відповідь. Ого, наскільки все не просто. Це єдиний спосіб перевірки диска?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за відповідь. Ого, наскільки все не просто. Це єдиний спосіб перевірки диска?

 

так , це програма від виробника даного диску.

 

насправді це 5хв щоб розібрати відеореєстратор і поставити в комп вінчестер, а сам процес тестування вже може бути навіть не одну годну.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я обычно проверяю жёсткий диск в ПК Викторией под виндой (www.ex.ua/80613387), или MHDD с загрузочного диска (www.ex.ua/94911531). С возможным последующим ремапом. Продолжительность жизни винчестера на прямую зависит от качества (бесперебойности) питания, условий эксплуатации (температура, влажность, вибрации), и количества циклов запись-чтение. Прогоните тестом, посмотрите, что записано в Smart диска. www.ixbt.com/storage/hdd-smart-testing.shtml После отформатируйте диск, думаю это решит проблему, если она есть.

PS: дорабатывал такую модель в белом квадратном корпусе, установкой вытяжного вентилятора.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я обычно проверяю жёсткий диск в ПК Викторией под виндой (www.ex.ua/80613387), или MHDD с загрузочного диска (www.ex.ua/94911531). С возможным последующим ремапом. Продолжительность жизни винчестера на прямую зависит от качества (бесперебойности) питания, условий эксплуатации (температура, влажность, вибрации), и количества циклов запись-чтение. Прогоните тестом, посмотрите, что записано в Smart диска. www.ixbt.com/storage/hdd-smart-testing.shtml После отформатируйте диск, думаю это решит проблему, если она есть.

PS: дорабатывал такую модель в белом квадратном корпусе, установкой вытяжного вентилятора.

 

ті всі ремапи і т.д. це як мертвому припарка....

 

в морг значить в морг

 

потім буде ситуація що прийдеться переглянути картинку якусь важливу а тут закон підлості що виявляється неможливо прочитати дані з диску і тоді будете рвати волосся на різних частинах тіла... Ж-)

 

такі вінти з ремапами і т.д. можна використовувати під якісь дані які нешкода втратити...

 

зараз вінт від 1Тб не надто дорогий... але перед заміною треба глянути чи даний відеореєстратор підтримує цей обєм.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мне Сегейты честно, не очень нравятся, ну это субъективно. В утиль отправить можно всегда. Пускай человек проведёт диагностику, после будет вердикт (я бы ещё пульсации проверял с блока питания в добавок).

PS: для облегчения жизни винчестера, и экономии места, стараюсь настраивать запись по движению в экономичном режиме. Например частота кадров - 15, обходить зоны фильтром в кадре где есть подвижные элементы (ветки, листья, итд.), или выделять только зону где нужен контроль. Дополнительно можно уменьшить чувствительность детектора, для исключения, или уменьшения ложных сработок.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мне Сегейты честно, не очень нравятся, ну это субъективно. В утиль отправить можно всегда. Пускай человек проведёт диагностику, после будет вердикт (я бы ещё пульсации проверял с блока питания в добавок).

PS: для облегчения жизни винчестера, и экономии места, стараюсь настраивать запись по движению в экономичном режиме. Например частота кадров - 15, обходить зоны фильтром в кадре где есть подвижные элементы (ветки, листья, итд.), или выделять только зону где нужен контроль. Дополнительно можно уменьшить чувствительность детектора, для исключения, или уменьшения ложных сработок.

 

 

вінти як вінти.... мене більше здивувало що обєм лише 500 гіг.

 

зараз для відео є серія вестерндіджитал фіолетові (wd purple) позиціонуються як для відео 27/7/365

 

ну ці всі нюанси для того є тут відповідна тема, в даній темі це оффтоп :-(

 

зачекаємо відповіді від автора теми що він там натестував

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну ці всі нюанси для того є тут відповідна тема, в даній темі це оффтоп :-(

 

зачекаємо відповіді від автора теми що він там натестував

На сегодняшний день проблемы с регистраторами при установленном не специализированном ХДД=платная услуга СЦ, даже в течении срока действия гарантии. Естественно если проблема имеет к этому отношение.

 

А на некоторых Дахуа индикация ХДД нормальный режим работы. Может не обращали внимание/ обновили прошивку?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чому б не почитати мануал на реєстратор.

Крім того, більшість реєстраторів мають на борту індикацію параметрів "СМАРТ"у. ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Может не обращали внимание/ обновили прошивку?

Нет, раньше этого не было, прошивку и все прочее не трогал. Меня все устраивало.

 

Добавлено через 11 минут

Чому б не почитати мануал на реєстратор.

Я це зробив, але мануал дерев"яний, в ньому 20 моделей відразу, і щось знайти потрібне не можливо. Спробую ще пошукати кращий варіант мануала. Але, в будь якому випадку, перераховані процедури занадто складні для мене.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Может быть эти фотки из меню помогут. Посмотрите, пожалуйста, кто разбирается. Спасибо.

20160715_204757.thumb.jpg.ebf292e614a2ae942c33960d6c395463.jpg

20160715_204819.thumb.jpg.b3b25ff160c4c9bd9eac41665a622c7f.jpg

20160715_204846.thumb.jpg.b4c8d072383537f63016172b0b5cf41b.jpg

20160715_204942.thumb.jpg.01857287de72c7177228e732886bc359.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Оллег, видно природний знос. в межах допуску. Видно переназначены сектори, не багато. Може калатати роками а може і "посипатись". Заглядайте періодично.

А поки: "Вы это дело не чешите и оно вас беспокоить не будет".

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зв'язався з продавцем диску, він порадив відформатувати диск.

Допомогло, поки що не світиться помилка! Всім дякую за допомогу! :flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Шановні форумчани, мені ще потрібна ваша допомога. У цьому реєстраторі в розділі налаштувань запису по руху (мув детекшн), там де ми виділяємо мишкою зону запису з червоних квадратиків, є ще три кольори квадратиків. На що вони впливають? І в кожному кольорі квадратів є налаштування чутливості та порігу. (порог, росс.) З чутливістю я розібрався, ( я так думаю), а на що впливає регулювання "порігу"? (Як би я знайшов відповіді в мануалі, сюди б не писав))

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

про три кольори хз. а поріг - це кількість і швидкість змін у зоні для спрацювання детектора руху. зависокий = постійні фальшиві страцювання. Занизький - ризик пропустити вторгнення.

 

Із досвіду - штука досить специфічна і непридатна для камер зовнішнього нагляду. відстроїти важко, працює не надійно. Вітер, трарини, різкі перепади яскравості, павутина в ІЧ підсвідці винесуть вам мозок...

Для внутрішніх крупних планів штука зручна в окремих випадках.

 

Колір може задавати тип реакції. Наприклад, вкл запис, попередження звукове чи тривога на пульт (чи замок автоматичний ітд)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...