Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Что входит в "кладка стен"

sigma_shig

Рекомендовані повідомлення

ТС виднее кого он взял. Но 300 грн за м3 это не уровень ханыг.

 

А "натягивать" заказчика это не уровень мастеров...значит не доросли еще.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А "натягивать" заказчика это не уровень мастеров...значит не доросли еще.

 

Или уже переросли :-).

Народ, напомнить сколько весит один блок 40 см ширины? вдруг кто забыл :-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Повидал много и строителей и заказчиков. Те кто жмутся по деньгам (заказчики, говорю в основном по своей работе) то в сущности потом выходит им же дороже в два, а то и три раза. А те хапуги кто демпингует цены для захода на объект потом их работа стоит дороже чем тех кто сразу говорит сколько что будет стоить и договаривает что если возникнут какие то сложности то это еще плюс. Если устраивает качество то наймите двух подсобников как вам советуют и это всех устроит.

 

Мне кажется, что цена 300грн за куб газоблока, на сегодняшний день вполне нормальная. Сейчас цены колеблятся от 150 грн для "профи с вокзальной биржи" до 400грн для "крутых профи".

 

Добавлено через 5 минут

А штроборіз просто подаруйте, всеж майстри і просто хороші люди. А те що наймаються виконувати работу та не мають для цієї роботи інструментів - так хто з нас без недоліків. А якщо серьезно - то всеж підійміть питання штроборізу. Кран чи підсобники - то нормальне рішення і можно за це заплатити, але виключно після вирішення паитання по штроборізу. Проведіть бесіду так:

 

Я розумію, що ви добрі майстри та виконуєте відповідальну роботу по кладці стін. Ваш робочий час має високу вартість і тому використовувати його на таку роботу як піднос блоків є недоцільним. Так що я згоден профінансувати піднос блоків підсобниками чи кран, навіть незважаючи на те, що ви забули обговорити цей момент, коли оголошували вартість своїх послуг. Але перш ніж продовжити надалі нашу взаємодію, з повагою один до одного, давайте вирішими непорозуміння, що сталося в початку нашого співробітництва. Виявилось, що у таких досвічених майстрів як ви не було в наявності необхідного для виконання роботи інструменту, а саме штроборізу. Я пішов вам на зустріч та вклав в його покупку власні гроші, фактично авансувавши вашу роботу. Але чомусь до цих пір я не отримав за нього гроші. Давайте вирішимо це питання - ось чек за інструмент, якого вам бракувало, сплатіть по ньому і продовжимо нашу плідну співплацю.

 

Нет у меня такого желания. Если бы изначально было сказано "наш штроборез поломался, сейчас денег нет, дай аванс на покупку" - это было бы действительно нормально. Но было сказано "нам нужен". Более того, я купил а фрезер, то понял, что видят они его в первый раз. До этого они уже второй (как минимум!) год режут штробы ручным. Это был первый звоночек, но тогда я сдержался.

 

Добавлено через 4 минуты

Можно вопрос - о какой цифре за поднос материала идет речь в абсолютном выражении? :-)

 

Цифра простая - фуру с 24 палеттами мы разгружали за 40 минут. Значит на перенос 30 палетт на плиту, крану понадобится 1-2 часа. 2 часа крана стоят 1100-1500-1800 грн (как договоришься). Плюс, надо полагать, эти работники не будут работать такелажниками. Другой вариант - нанять двух грузчиков, они за день перенесут это вручную. Это обойдется ~1000 грн.

 

Добавлено через 2 минуты

Целиком на стороне ТС,но момент-Вам нужно было самому поспрашивать за эти нюансы-штробы,подъем и т.д.

Я все спрашивал,уточнял,записывал и в конце диалога вежливо предупреждал-иное оплачиваться не будет.

Никто и не выставлял такие требования.

По инструменту их бы в сад,но опять же-каменщики ласо посматривали на мою 230 болгарку Деволт,когда шлакоблок клали-у них 125 была-неудобно.

Но не просили-я сам сказал-берите,если нужно.

В общем если мужики толковые,то дайте им эту пару тысяч,даже пару сотен для блезиру больше накиньте,но обязательно поясните что такие вещи говорят сразу.

 

Да, совет правильный. Стройка для меня абсолютно новая область, как в плане самого предмета, так и в плане работы с контингентом. Приходится учиться.

 

Добавлено через 5 минут

Или уже переросли .

Народ, напомнить сколько весит один блок 40 см ширины? вдруг кто забыл

 

Напоминаю: вес газоблока D400 400*200*600 порядка 25 кг. Да, тяжело. Но, зато, оплата идет за куб, а такого блока в кубе в два раза меньше чем двухсотого. Значит за укладку одного блока платят больше.

 

Добавлено через 8 минут

В итоге пришел к такому решению - не буду я поставлять кран или грузчиков. Они четко видели и объемы и место рагрузки и оговаривали цену. Причем, это было не простое "300 грн", а посмотрев проект, выяснив что "эта стена - 400мм, этот перестенок - 200мм". Более того, за один перестенок, который надо сделать из 100 газобетона, цену выставили отдельно и за квадрат, а не куб. Значит о чем-то думали и оценивали. Условия надо соблюдать. Я собираюсь честно расплатиться за выполненую работу, при условии надлежащего качества. Возможно, при качественой работе, подкину премиальные. Буду ли я с ними договариваться на второй этаж - не знаю. И да, для себя извлеку урок - сразу все оговаривать и произносить фразу "Все, что не оговорено сейчас и не является форс-мажором, оплачиваться не будет!" Может не всем это и дойдет, но мне будет морально легче.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подобные ньюансы оговариваются до работ. Когда разгружали блоки, бригадир показывал куда их ставить или Вы?

 

Поддерживаю. Судя по всему нужно рассчитаться за сделанную работу и гнать нахер!!! Возможно Вам такие слова покажутся грубыми, но я строюсь уже 5 год, так что перевидал разных "хронов". И чем раньше Вы это осознаете, тем меньше потратите нервов, времени.

Я першу бригаду після того як побачив косяки вигнав. Звісно розрахувався.

Тих хто прийшли другими і почали підмуровку цоколя вигнав в перший же день. Так як був трішки шокований якістю. Умудритись маючи в руках водяний і фундамент з перепадом по діагоналі в 1 см покласти 2 ряда повнотілої цегли і зробити перепад 3 см це треба вміти. А маючи в руках рівень зробити перепад в 1 см на ширині стіні 38 см також варте окремої оцінки. І це я ще не міряв по довжині стіни. Звісно розрахувася.

Другі працювали. Але були вічні терки. Я їх вигнав нафіг на етапі даху. Виявилось що люди мають виключно поняття, але з практикою швах. Також розрахувався.

І ще момент. Як я помітив люба бригада під кінець розслабляється. І роблять пару косяків. Тому треба контролювати до кінця.

 

І ТС треба було щоб старший бригади дав йому цидулку де б були розписані всі роботи, об'єм і вартість. А то по ходу може ще багато чого не врахованого вилізти. А так цидулка є і можна запитати як так. Звісно можливі дрібні неточності, але всього в пару відсотків, а не щоб з'явились нові статті витрат, нові ціни, чи кардинально інші об'єми.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

у мене було спілкування з такою бригадою. Брат попросив котролювати фінінсово бригаду, найняту на ремонт санузла, там був підписаний договір, складено кошторис. Названа точна сума. Але мені також треба було проплатити матеріали. І тут почалося, нам потрібні сверла, нам потрібні відра, нам потрібні шпателі........ я звісно здивувався, бо коли робиш роботу то інструмент потрібно мати свій. Після закінчення роботи, я попросив лишити ввесь інструмент , який був куплений мною. окрім сверл до перфоратора, які зламались, чи загубились. Я розумію так, якщо ти майстер, то обладнання повинен мати своє. Також стосовно оплати, якщо домовились, і щось потім вилізло не так то роби мовчки і як то кажуть- Моай на ус. А стосовно купленого вами штроборіза, то після закінчення роботи попросіть його лишити, в справному стані.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...