Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

помогите построить дом)

burguy30

Рекомендовані повідомлення

Можливо, Марія мала на увазі Фасад3.

Якщо подивитися, то вікна с/в (1-й поверх) та гардеробної (2-й) дуже вже "прибиті" до сходового еркера...

Я б вікна змістив в інший кут відповідних приміщень, щоб був хоч який не який, а все ж проміжок. думаю, це не складно зробити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не зрозумів запитання

???

 

я мала на увазі, що мені подобається картинка 3

але, вам буде важко вибрати з нашою допомогою.. бо смак має бути ваш, а не мій ))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можу допомогти з цеглою по Львівській обл.

Висока якість.

М-100, 110, 120.

Вартість з Доставкою по місту Львів: 1150 грн. за 1000 шт.

Вартість доставки по Львівській області та інших регіонах за домовленістю.

Висока якість - бо в ный зацікавлені і Ми і Ви.

Телефон: 8 (097) 9095330

Володимир

 

купував з доставкою м100-970 грн

будівельники сказали що якість нормальна

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я мала на увазі, що мені подобається картинка 3

але, вам буде важко вибрати з нашою допомогою.. бо смак має бути ваш, а не мій ))

 

 

тут проблема

щоб цегла така була)

якщо порадите точно таку саму

буду радий

(у цьому варянті думаю-роздільський клінкер "сахара")

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дорогой, но очень класно смотрится. Если можете себе позволить берите.

 

Согласен вид будет неплохой видел такой когда делал отопление и водопровод в домике с такого чуда но деньжат вагон приготовьте :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Согласен вид будет неплохой видел такой когда делал отопление и водопровод в домике с такого чуда но деньжат вагон приготовьте :)

 

тому велика спокуса взяти нашого виробництва

він дишевший

але ніхто не може дати поради

навіть виробники,які часто агітують на форумі

кудись попропадали)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тому велика спокуса взяти нашого виробництва

він дишевший

але ніхто не може дати поради

навіть виробники,які часто агітують на форумі

кудись попропадали)

 

могу узнать где мой заказчик покупал и как оно почем только я думаю Вам может не подойти эти Конче-засповские люди деньги на свои любимые дома не економят:) но все таки по отоплению и воде могу помочь на ура так что обращайтесь если любите недорого но сердито :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тому велика спокуса взяти нашого виробництва

він дишевший

але ніхто не може дати поради

навіть виробники,які часто агітують на форумі

кудись попропадали)

 

Не знаю совет это будет или нет, но скажу про себя. Я хотел облицовочный кирпичь и на прошлой недели мне закончили облицовку.Мне очень нравится.

Долго выбирал какой взять. Конечно хорошего качества кирпичь клинкерный. Евротон, СБК, Керамея цена в районе 5грн. Эти же компании выпускают облицовочный кирпичь, его цена ниже: Евротон 2.5 грн, СБК 3.5. Я выбрал Евротон "Персик" так как заводы в нашем ргионе и доставка дешевле. Итого мне он обощелся с доставкой порядка 40 000 плюс работа 22000. Плюс цена за утеплитель итого достаточно не дешево. Ну а если брать импортный порядок цены будет намного выше. Кстати отходов из 14 400 штук было порядка 100 штук. Удачи в выборе это сложно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не знаю совет это будет или нет, но скажу про себя. Я хотел облицовочный кирпичь и на прошлой недели мне закончили облицовку.Мне очень нравится.

Долго выбирал какой взять. Конечно хорошего качества кирпичь клинкерный. Евротон, СБК, Керамея цена в районе 5грн. Эти же компании выпускают облицовочный кирпичь, его цена ниже: Евротон 2.5 грн, СБК 3.5. Я выбрал Евротон "Персик" так как заводы в нашем ргионе и доставка дешевле. Итого мне он обощелся с доставкой порядка 40 000 плюс работа 22000. Плюс цена за утеплитель итого достаточно не дешево. Ну а если брать импортный порядок цены будет намного выше. Кстати отходов из 14 400 штук было порядка 100 штук. Удачи в выборе это сложно.

 

а можете фото викласти

дуже цікаво глянути як вийшло

дружині подобаеться "сахара"

тому ми в роздумах

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а можете фото викласти

дуже цікаво глянути як вийшло

дружині подобаеться "сахара"

тому ми в роздумах

 

 

Зайдите в мою тему:

www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=15355&page=3

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

нічо так

мабуть візьму корсику клінкер

під чорну розшивку

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

нічо так

мабуть візьму корсику клінкер

під чорну розшивку

 

Отличный выбор, мне этот кирпич тоже нравится.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

одним словом така ситуація

рівень загального колодязя(лівньовки) ,куди можна підєднати дренаж- вищий за рівень дренажу, який потрібно буде провести по периметру будинку.

різниця між найвищою точкою і входом в загальну систему каналізаціі -30 см.отже,найвища точка дренажноі системи буде на 30 см вище від рівня пдлоги в цоколі.

для себе знайшов такий вихід.

дренаж по периметру будинку пускаю нище рівня входу в загальну систему,так щоб найвища його точка була не вище рівня подушки.в місці зєднання з загальною системою каналізаціі ставлю вертикальну трубу через яку зедную нищий вхід мого дренажу і вищий вхід загальноі каналізаціі.для того ,щоб дренажна вода переходила в лівньовку поставлю в цій вертикальній трубі автоматичний насос-який викачуватиме воду по мірі надходження.

чекаю від вас коментарів і зауважень!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

строим деревянные каркасные дома за американской технологией

(ссылка устарела)

 

радий за вас

краще з дренажом допоможіть)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

одним словом така ситуація

рівень загального колодязя(лівньовки) ,куди можна підєднати дренаж- вищий за рівень дренажу, який потрібно буде провести по периметру будинку.

різниця між найвищою точкою і входом в загальну систему каналізаціі -30 см.отже,найвища точка дренажноі системи буде на 30 см вище від рівня пдлоги в цоколі.

для себе знайшов такий вихід.

дренаж по периметру будинку пускаю нище рівня входу в загальну систему,так щоб найвища його точка була не вище рівня подушки.в місці зєднання з загальною системою каналізаціі ставлю вертикальну трубу через яку зедную нищий вхід мого дренажу і вищий вхід загальноі каналізаціі.для того ,щоб дренажна вода переходила в лівньовку поставлю в цій вертикальній трубі автоматичний насос-який викачуватиме воду по мірі надходження.

чекаю від вас коментарів і зауважень!

 

Я так зрозумів, що є колодязь для збору води з даху. І це є добре, бо на заході вони взагалі цю воду очищують і використовують для побутових потреб.

Якщо є така змога, то я б зробив окремий колодязь для збору води з дренажної системи... або відвів би її на дальній кінець ділянки і зробив би там копанку (озеро краще звучить :)). І цю воду можна було б використовувати для поливу... Звичайно, якщо є таке місце і загальне планування дозволяє...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

щоб дренажна вода переходила в лівньовку поставлю в цій вертикальній трубі автоматичний насос-який викачуватиме воду по мірі надходження.

 

Якщо з "озером" не вийде (див. вище), то я б в кінці дренажної труби поставив би колодязь (діаметром 0,5 м глибиною 1м - одне кільце) і туди вже "поплавковий" насос і ним відкачувати... Чому колодязь? - думаю, що дренажна система має працювати "самотьоком" і вода має кудись зтікати, а вже потім звідти її викачувати (я так думаю...)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо з "озером" не вийде (див. вище), то я б в кінці дренажної труби поставив би колодязь (діаметром 0,5 м глибиною 1м - одне кільце) і туди вже "поплавковий" насос і ним відкачувати... Чому колодязь? - думаю, що дренажна система має працювати "самотьоком" і вода має кудись зтікати, а вже потім звідти її викачувати (я так думаю...)

 

ігоре

1 м глибини не вийде

там глибина вже є 1,6 м

після засипки ділянки вийде цілих 2 м

ставити колодязь

я вже іх 3 шт поставив на ділянці

і в один з них піде дренаж а потім в загальну систему

тільки ось вхід у нього вище

наставляти колодязів також не дуже хочеться)

може ще якусь концепцію?)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ігоре

1 м глибини не вийде

там глибина вже є 1,6 м

після засипки ділянки вийде цілих 2 м

ставити колодязь

я вже іх 3 шт поставив на ділянці

і в один з них піде дренаж а потім в загальну систему

тільки ось вхід у нього вище

наставляти колодязів також не дуже хочеться)

може ще якусь концепцію?)

 

Намалюйте план ділянки з усіма будівлями (в тому числі і запланованими), а також розташування колодязів та глибину їх залягання...

Щось вигадаємо - обов'язово...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

стіни думаю робити так

1.5 рядовоі цегли+утеплювач+клінкер

на фасаді мае бути ліпнина і карнизи

чекаю від форумчан поради з наступного-

клінкер хочу взяти "евротон" корсика під чорну розшивку

питання чи можна буде зіграти кольором карнізів і ліпнини під даний варянт з цеглою?

фото клінкера додаю

20.jpg.9b9dc671f9ef8634d420a42e69c1990c.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

стіни думаю робити так

1.5 рядовоі цегли+утеплювач+клінкер

на фасаді мае бути ліпнина і карнизи

чекаю від форумчан поради з наступного-

клінкер хочу взяти "евротон" корсика під чорну розшивку

питання чи можна буде зіграти кольором карнізів і ліпнини під даний варянт з цеглою?

фото клінкера додаю

 

Між утеплювачем і клінкером зробіть повітряний прошарок, якщо будете утеплювати мінватою (це клаще, ніж пінопластом)...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Між утеплювачем і клінкером зробіть повітряний прошарок, якщо будете утеплювати мінватою (це клаще, ніж пінопластом)...

 

мінватою і хочу

яка товщина повіторяного прошарку?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...