Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

помогите построить дом)

burguy30

Рекомендовані повідомлення

Ще одна ідея, яку безкоштовно віддаю - як в моноліти залишити отвори для димоходів та вентканалів?

Берете ПІНОПЛАСТ і закладаєте в отвори зверху, щоб вони виходили вище рівня верха моноліта... Після заливки та тведнення бетону виколупуєте (або віпалюєте) пінопласт - вуаля! готово...:good:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так само і перев'язка... Сітка у вас шириною 50см... Якщо вони її закладають (чи закладають?) спочатку в стіну в 1/2 цегли (на 8см НЕ БІЛЬШЕ...), то решта 40см вісить у повітрі, допоки до її рівня доберуться рядами внутрішньої кладки... Ще можуть бути неспівпадіння по висоті (до 1см) і сітку доведеться трохи вигинати.... Чи не порушиться при цьому завнішня кладка (всього-то в пів-цегли)???

 

 

сітку кладуть коли дві стінки вимурувані

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І здається дуже вже мало місця під стінкою залишається... думаю, що моноліт має заходити на блоки принаймні на 15-20см...

 

цю стінку планую розібрати і зробити так як ви пишете

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5см бо не було в наявності,взяв маленку кількість-решта буде 10 см

 

виробник вати "техноніколь"

марка "техно блок стандарт" -45 кг на м3

 

Взагалі-то мені здається, що 45 кг/м3 малувато... в вертикальному положенні вона може "збитися" з часом...

Для таких конструкцій стіни зазвичай використовують таку - (ссылка устарела)...

Там і верхній шар проармований сіткою, щоб вата з часом не "вивітрювалась"... Принаймні я саме таку собі планував (коли думав такий "пиріг" стіни)...

Подивився - ваш матеріал виробляють в Черкасах... і цупкішого немає...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ура!сьогодні погода!

рухаемся дальше.

сітка на шви

 

А яку сітку кладете на шви?

Кращий варіант - на базі поліестеру.... бо звичайна склосітка може "лопнути" при мінімальному відносному зміщенні блоків.... ще й біди наробить, "порвавши" в цьому місці ваш дорогущий СР...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А яку сітку кладете на шви?

Кращий варіант - на базі поліестеру.... бо звичайна склосітка може "лопнути" при мінімальному відносному зміщенні блоків.... ще й біди наробить, "порвавши" в цьому місці ваш дорогущий СР...

 

склосітка

а яка,не знаю)))

думаю не порвется

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Взагалі-то мені здається, що 45 кг/м3 малувато... в вертикальному положенні вона може "збитися" з часом...

Для таких конструкцій стіни зазвичай використовують таку - (ссылка устарела)...

Там і верхній шар проармований сіткою, щоб вата з часом не "вивітрювалась"... Принаймні я саме таку собі планував (коли думав такий "пиріг" стіни)...

Подивився - ваш матеріал виробляють в Черкасах... і цупкішого немає...

 

ігоре

коли вона зібеться або вивітриться

паливом на землі буде гелій з місяця(для прикладу)

буду опалювати свій будинок скільки влізе)))

2012році майя пророкують кардинальні зміни на планеті земля-все стане кращим))))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на наступний тиждень приступимо до збирання опалубки під армопояс і вязки арматури.

армопояс буде по внутрішній стіні висотою 32 і шириною 25(в цеглу)-утеплювач не повинен перериватись.

стоіть питання ,як закріпити опалубку?

один з варянтів на сьогодні:

в стінках опалубки сверлимо дирки і пропихаемо метелеві шпильки з різьбою на обох кінцях.щоб використати шпильки повторно,тобто вийняти іх з бетону-використовуем трубки(ще не придумали ,які найдешевші)

за допомогою різьби на шпильках і гайок притиснемо опалубку до стіни.

 

буду радий альтернативі з вашоі сторони

 

і ще одне питання до гостей моеі вітки

на другому фото видно вїзд у гараж

по проекту висота дверного пройому 2.1м

прораб радить 2.5(аргумент-щоб бус міг заіхати)

буса у мене немае:)

2.1 чи 2.5-різниця-не впевниний ,що фасад буде гармонійний

що скажете ви?

10102009349.thumb.jpg.910e84d0b2668c75425af722076d55f2.jpg

10102009348.thumb.jpg.8a488eb328af169445aaeab5e6d6fb64.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на наступний тиждень приступимо до збирання опалубки під армопояс і вязки арматури.

армопояс буде по внутрішній стіні висотою 32 і шириною 25(в цеглу)-утеплювач не повинен перериватись.

стоіть питання ,як закріпити опалубку?

один з варянтів на сьогодні:

в стінках опалубки сверлимо дирки і пропихаемо метелеві шпильки з різьбою на обох кінцях.щоб використати шпильки повторно,тобто вийняти іх з бетону-використовуем трубки(ще не придумали ,які найдешевші)

за допомогою різьби на шпильках і гайок притиснемо опалубку до стіни.

 

буду радий альтернативі з вашоі сторони

 

і ще одне питання до гостей моеі вітки

на другому фото видно вїзд у гараж

по проекту висота дверного пройому 2.1м

прораб радить 2.5(аргумент-щоб бус міг заіхати)

буса у мене немае:)

2.1 чи 2.5-різниця-не впевниний ,що фасад буде гармонійний

що скажете ви?

 

Использовал точно такой вариант как вы описали со шпильками, получилось хорошо.

 

Насчет ворот если у вас нет буса, тогда зачем?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Использовал точно такой вариант как вы описали со шпильками, получилось хорошо.

 

питання до вас

шпильки купували готові?

яку трубку використовували?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

і ще одне питання до гостей моеі вітки

на другому фото видно вїзд у гараж

по проекту висота дверного пройому 2.1м

прораб радить 2.5(аргумент-щоб бус міг заіхати)

буса у мене немае:)

2.1 чи 2.5-різниця-не впевниний ,що фасад буде гармонійний

що скажете ви?

 

У вас ширина пройому десь "на око" 4.5м як у мене. Мав таку ж проблему - зробив спочатку висоту пройому 2.6 (до стелі), а потім мав купу проблем вставляючи швелер-балку щоб ворота мали "природній вигляд" з висотою 2.2. Навіть якщо купите мінівен, то він не має більше 2.2.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У вас ширина пройому десь "на око" 4.5м як у мене. Мав таку ж проблему - зробив спочатку висоту пройому 2.6 (до стелі), а потім мав купу проблем вставляючи швелер-балку щоб ворота мали "природній вигляд" з висотою 2.2. Навіть якщо купите мінівен, то він не має більше 2.2.

 

 

ширина пройому 5.25

якщо за пропорціею ширина : висота 2 до 1-підходить 2.6)

цікаво,що там кажуть виробники гаражних воріт

є у них якісь вимоги?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ширина пройому 5.25

якщо за пропорціею ширина : висота 2 до 1-підходить 2.6)

цікаво,що там кажуть виробники гаражних воріт

є у них якісь вимоги?

 

Залежить від виробника. Я спочатку зробив 5 метрів. Потім (рік назад) почав взнавати ціни і почав з Хермана: в нього максимальний стандартний розмір був 4.5 м, а ціна :o ... вирішив звужувати до 4.5. Цього року вставляв Алютех - для них стандарту ннемає.

А яка висота стелі в гаражі? ДЛя встановлення воріт треба десь з 30 см мати від стелі до висоти воріт.

 

П.С. Ще один можливий "аргумент" на користь нижчих воріт - збереження тепла при відкриванні.;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Залежить від виробника. Я спочатку зробив 5 метрів. Потім (рік назад) почав взнавати ціни і почав з Хермана: в нього максимальний стандартний розмір був 4.5 м, а ціна :o ... вирішив звужувати до 4.5. Цього року вставляв Алютех - для них стандарту ннемає.

А яка висота стелі в гаражі? ДЛя встановлення воріт треба десь з 30 см мати від стелі до висоти воріт.

 

П.С. Ще один можливий "аргумент" на користь нижчих воріт - збереження тепла при відкриванні.;)

 

якшо вартість воріт буде більшою на 1000 у.е-переживу

висота стелі десь 3.5м

запас е

за аргументи дякую

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

питання до вас

шпильки купували готові?

яку трубку використовували?

 

Шпильки брал м8 метровые, резал на половину. Трубку покупал не дорогую, мягкую диаметром 10.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на наступний тиждень приступимо до збирання опалубки під армопояс і вязки арматури.

армопояс буде по внутрішній стіні висотою 32 і шириною 25(в цеглу)-утеплювач не повинен перериватись.

стоіть питання ,як закріпити опалубку?

один з варянтів на сьогодні:

в стінках опалубки сверлимо дирки і пропихаемо метелеві шпильки з різьбою на обох кінцях.щоб використати шпильки повторно,тобто вийняти іх з бетону-використовуем трубки(ще не придумали ,які найдешевші)

за допомогою різьби на шпильках і гайок притиснемо опалубку до стіни.

 

буду радий альтернативі з вашоі сторони

 

Шпильки можна встановлювати посередині висоти опалубки...

нижню частину кріпити на самозабивні дюбелі.

а верхню з'єднати рейками...

Начебто детально тут www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=23023

 

Для того, щоб виймати шпильки купив теплоізоляційні трубки ф15 (шпильки ф12)... з них шпильки виймаються легко. більше того, самі трубки також виймаються - після шпильок...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

П.С. Ще один можливий "аргумент" на користь нижчих воріт - збереження тепла при відкриванні.;)

 

Та там у будь-якому випадку така діра буде, що нічого зберегти не вийде...

Висоту дійсно треба підібрати виходячи з загального вигляду...

Але менше 2,3 я б не радив - раптом щось на багажнику будете везти і забудете... або хтось в гості приїде?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мастіку нанесли

тепер утеплюем цоколь

 

що за пінопласт і чим клеїли?

Чи можна детальніше?

 

PS Я значно відстав - через негоду не встиг поклеїти останній шар гідроізоляції... а ще потім пінополістирол...

Буквально не вистачило півтора дні...

Тепер стоїмо, бо тільки но залили другий поверх пояса і тепер маємо чекати 5 днів. Якщо у понеділок буде дощ, то ...........

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Т

Але менше 2,3 я б не радив - раптом щось на багажнику будете везти і забудете... або хтось в гості приїде?

 

також аргумент

дякую

приймаю на замітку

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та там у будь-якому випадку така діра буде, що нічого зберегти не вийде...

Висоту дійсно треба підібрати виходячи з загального вигляду...

Але менше 2,3 я б не радив - раптом щось на багажнику будете везти і забудете... або хтось в гості приїде?

 

Я мав на увазі, що тепло в основному зберігається вверху приміщення, тому нижчі ворота дозволяють більше його зберегти.

Також раджу вже зараз піти до когось з виробників і проконсультуватись щодо проєму. Моє враження - ворота вийдуть занадто масивні і тяжкі. Як я казав, в себе я трохи звузив ворота і тепер не шкодую, навіть мій розмір 2.2х4.5 достатньо важкі. імхо

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

що за пінопласт і чим клеїли?

Чи можна детальніше?

 

PS Я значно відстав - через негоду не встиг поклеїти останній шар гідроізоляції... а ще потім пінополістирол...

Буквально не вистачило півтора дні...

Тепер стоїмо, бо тільки но залили другий поверх пояса і тепер маємо чекати 5 днів. Якщо у понеділок буде дощ, то ...........

 

Так все-ж таки - який пінопласт купували?

Як клеїли (на ляпухах чи суцільно) і який клей використовували?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...