Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Підкажіть по котлу довгого горіння та ТА ємності

HDR

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт.

 

Приміщення - 200 кв., але високі потолки (3.3. м) на першому поверсі, та звичайні 2.4 на другому. Приміщення добре утеплено. На першому - водяна тепла підлога, на другому - батареї.

 

Спочатку планувався котел Вихлач 31 квт., та термоакумуляційна ємність 1.3 тони. Запршував різних спеціалістів, всі різне кажуть. В основному критикують 2 речі:

 

1. Піде багато дров, щоб нагріти термоаккумулятор, який до того-ж штука інертна і будуть втрати тепла (ТА-"самопал")

 

2. Якщо котел довгого горіння - то який смисл в ТА взагалі? Навіть якщо палити сосною гілками та сміттям - горить 8 год. Три загрузки на добу - для мене прийнятно.

 

3. Рекомендують купити котел 50 квт., т. як там більша топка, довше горітиме, грубша сталь) і відмовитись від ТА взагалі, встановити тільки гідрострілку.

 

А в мене і так "перебор", по потужності, 31 квт. на 200 кв.м. щоправда розраховується вона завжди під ідеальне паливо підозрюю що й в режимі максимального наддува, а в мене буде більше тліючий.

 

Одні загадки :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ТТ котел беруть без запасу потужності.

ТА доречний, коли морози не самі люті.

Авторів 3 ідеї до котельні не допускав би хоча б на етапі планування.

Ідея 1 суперечлива.

Має право на існування, якщо ТА планується в холодному приміщенні або на вулиці.

Змінено користувачем Слободарий
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2. Якщо котел довгого горіння - то який смисл в ТА взагалі? Навіть якщо палити сосною гілками та сміттям - горить 8 год. Три загрузки на добу - для мене прийнятно.

Нема котлів довгого горіння, є котли з великим об'ємом завантаження.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо опалення темлими підлогами, то ТА для твердопаливного котла дуже корисна річ. ККД котла вищий на максимумі горіння, а для низкотемпературної системи опалення, якою є опалення теплими підлогами, висока температура не потрібна і котел буде працювати в "придушеному" стані, марно витрачаючи паливо. А з ТА все виходить гармонійно.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

К-сть води в системі без урахування котла і бочки- ~200 л.

 

Котел - придивляюся до Defro KDR Plus 40 kw. Топка така сама як в 35-ки (100 л.) але дрова будуть сируваті в першу зиму, просто не встигну висушити. Тай далі хто-зна як воно буде.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...