Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Старий фундамент з блоків

r0man8

Рекомендовані повідомлення

Знайшов гарну ділянку, але на ній стоїть старий фундамент з блоків, побудований десь 20 років тому. Стоїть під відкритим небом. Полоща велика, для будинку забагато, орієнтовно 100 блоків. Власник каже що це все можна розібрати і зібарти поновому і майже безплатно отримати новий фундамент. Що до цього великі сумніви. Питання чи взагалі ті блоки варто і можна використовувати. На вигляд вони міцні, але вже сірі від грибка чи цвілі чи просто від того що вони без накриття. От тепер думаю чи варто купляти, чи не получиться що це все треба розібрати і вивезти(це буде дороговато) + ставити новий фундамент для якого відповідно вже треба опалубку на всю висоту. Може хтось щось підкаже?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

яб купляв. блокі можна використати і під сарайку якщо боїтесь під будинок. А взагалі - їм не повинно б було статись нічого - вони не армуються, а бетон сирість любить. Думаю що максимум що - я б їх переклав
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

яб купляв. блокі можна використати і під сарайку якщо боїтесь під будинок. А взагалі - їм не повинно б було статись нічого - вони не армуються, а бетон сирість любить. Думаю що максимум що - я б їх переклав

 

Так і є, але треба подивитись уважно на ті блоки. Два роки тому знайомий купив ділянку з таким фундаментом, цього року прийшлось все розібрати. Блоки були поганої якості.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если уж совсем по делу то исчите прибор не разрушающего контроля бетону, или человека с таким прибором будет цифра будет и решение
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за відповіді. Впринципі в найгіршому випадку можна їх подрібнити і використати як підсипку, може бути дорого. але вивозити їх кудись напевно дорожче буде.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

можна їх подрібнити і використати як підсипку, може бути дорого. але вивозити їх кудись напевно дорожче буде

 

Так знайомий і зробив))).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Знайшов гарну ділянку, але на ній стоїть старий фундамент з блоків, побудований десь 20 років тому. Стоїть під відкритим небом. Полоща велика, для будинку забагато, орієнтовно 100 блоків. Власник каже що це все можна розібрати і зібарти поновому і майже безплатно отримати новий фундамент. Що до цього великі сумніви. Питання чи взагалі ті блоки варто і можна використовувати. На вигляд вони міцні, але вже сірі від грибка чи цвілі чи просто від того що вони без накриття. От тепер думаю чи варто купляти, чи не получиться що це все треба розібрати і вивезти(це буде дороговато) + ставити новий фундамент для якого відповідно вже треба опалубку на всю висоту. Може хтось щось підкаже?

Вам очень повезло, некого не слушайте в СССР блоки делали кривые, но блоки по марке бетону делали на совесть. 100 блоков это очень хорошо, можно рассчитать, что есть в количество и построить 2 ряда по новому. Вам только нужен попросить проектировщика это сделать. Я сам такое не раз делал, очень экономно и быстро строиться дом не во врет качеству и прочности и устойчивости!

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вам очень повезло, некого не слушайте в СССР блоки делали кривые, но блоки по марке бетону делали на совесть.
Вы сильно ошибаетесь делали не "на совесть" а согласно требований ГОСТ.. а слушать действительно никого не нужно нужны цифры например прочности блоков.

 

 

И самое интересное почему вы решили что блоки сделаны при СССР???

Змінено користувачем Лис Ник
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы сильно ошибаетесь делали не "на совесть" а согласно требований ГОСТ.. а слушать действительно никого не нужно нужны цифры например прочности блоков.

 

 

И самое интересное почему вы решили что блоки сделаны при СССР???

Сейчас тоже делают согласно ГОСТ... только иногда такое чудо приезжает на стройку. 20 лет назад +- 96 год тогда блоки делались другого качества, чем сейчас.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если уж совсем по делу то исчите прибор не разрушающего контроля бетону, или человека с таким прибором будет цифра будет и решение

 

Прибор типа склерометра или молотка Кашкарова здесь не нужны , т.к. блоки могли быть изготовлены из бетона низкого класса В7,5 (см. ГОСТ на блоки). Имхо нужен просто визуальный осмотр инженера с оценкой их технического состояния (наличие дефектов и повреждений).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мені якось довелося рік пропрацювати на ЖБК - і я бачив як блокі робляться. Скажу так - якась кількість робиться з бетону по гОСТУ - а якась кількість - з залишків бетону значно вищих марок. От скажімо бригада на прольоті виготовляє 60-ті або навіть 90-ті панелі, роздаччік бетону закинув у бетоновоз бетон маркі В20, або навіть В25 - а тут кінець зміни - і бетон з укладчіка кудись треба діти - тоді підносять форми і з залишків того бетону луплять блокі - просто щоб бетон не пропав. Тому якщо блокі не самопальні - їх марка і міцність можуть бути у два рази вищі гостовських. Моя думка - я б дав поверх існуючого фундаменту армований ростверк сантиметрів в 30 висотою - і спокійно будував. Все що треба - попередній огляд на наявність серйозних тріщин (у чому я сумніваюсь - максиму що може бути - тріщини по швах між блоками)
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...