Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Оздоблення по глиняних стінах

Михайломаломитницький

Рекомендовані повідомлення

Я вже задав на форумі схоже запитання, але для фасаду сільської хати. Тепер хочу спробувати почути пораду від знавців з приводу ремонту і оздоблення хати мазанки. Власником однієї із них ми з дружиною стали зовсім недавно.

В чому проблема? Коли став планувати роботи по ремонту і оздобленню будинку, то виявилось, що глина, якою обмазана хата і ззовні, і з середини, вимагає особливого підходу. В першу чергу стіни потрібно утеплити ззовні і вирівняти з середини. Просто обклеїти пінопластом не рекомендується, можемо спровокувати процес руйнування стіни. Тоді чим?

Ремонт приміщення з середини хочеться зробити так, щоб не втратити специфічний мікроклімат глиняних стін. Чи є в кого які думки з цього прикладу і досвід ремонту таких будинків?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Робіть з середини все на глиняних розчинах з додаванням тирси, соломи.

 

Спочатку зрубайте все зайве. Глина досить не погано зрубується. Потім все вирівняйте. Можете тим же що зрубали.

 

З зовні, утепліть або очеретом спочатку зробивши такий каркас, або утепляйте за допомогою "Єнерджі".

 

Останнє, як думаю, можливо, але досить складно. Очерет більш надійно, але досить довго.

2115180649_.thumb.jpg.aafe50f1bfaee3c005fa03475cceabdf.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Михайло!

Вот Вам три темы про глиняные стены-

www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=31487

www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=63996

www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=59309

 

Перестаньте плодить темы-пользуйтесь поиском и пишите в существующих!!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...