Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Як підштовхнути забудовника до оформлення документів в РЕС?

Німець

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт!

 

Є така ситуація: ЖК в К.-Святошинському районі. З багатьох недоліків є те, що з 7 черг документи від РЕСу є лише на один будинок (де тариф, звичайно, нормальний), решта ж поки отримує ЕЕ від селища і тариф як для юридичних осіб. Решту будинків забудовник взагалі не квапиться (деякі роками вже з "юридичним" тарифом). Відділ продажу відмовчується на запитання, а забудовник все обіцяє та й обіцяє!

Який би міг бути перший крок з точки зору юриспруденції, щоб підштовхнути (а може і пнути в потилицю так нормально) забудовника зашевелитися? Або хоча б отримати ЧІТКІ рамки, які він не зможе порушити по отриманню документів в РЕС? Чи він може робити що завгодно і ми чекатимемо і все? Теоретично можемо зібрати зацікавлених і оплатити послуги (але в рамках можливого. Витрати багатотисячні на бриста не гарантую і не буде такого;(. ). Хочеться щось таке влаштувати, на що забудовник зверне увагу, а не відмахнеться, як від комара (яким є кожен по окремому інвестор).

 

Буду вдячний за хоч якісь підказки!

Запитуйте, якщо уточнення потрібні, спробую відповісти на всі запитання!

 

Дяка.:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скорее всего, трансформаторы на балансе ЖК. То есть, пока не будет полностью реализована вся застройка, ЖК не передаст (считай потеряет) на баланс РЭС. Хотя возможен и другой вариант - процедура такой передачи реально мегагеморная, дорогая и тупо долгая по времени. Увы, но РЭС в нашей стране - Я РУГАЮСЬ НА ФОРУМЕ МАТОМ высшего ранга :-(... В общем, для понимания ситуации надо понимать на каком этапе развития находится ЖК. Змінено користувачем Пий
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скорее всего, трансформаторы на балансе ЖК. То есть, пока не будет полностью реализована вся застройка, ЖК не передаст (считай потеряет) на баланс РЭС. Хотя возможен и другой вариант - процедура такой передачи реально мегагеморная, дорогая и тупо долгая по времени. Увы, но РЭС в нашей стране - долбо..ы высшего ранга :-(... В общем, для понимания ситуации надо понимать на каком этапе развития находится ЖК.

 

Ну багато будинків вже здано в експлуатацію (і навіть в них ЕЕпо адським тарифам), а також ще будуються будинки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну багато будинків вже здано в експлуатацію (і навіть в них ЕЕпо адським тарифам), а також ще будуються будинки.

 

С большой долей вероятности, есть проблемы с передачей сети на баланс РЭСа, надо понять суть проблемы, что бы понять как можно повлиять. Любой, подчеркивают, любой застройщик мечтает сдыхаться абонентов и не иметь с ними дел, значить что-то объективное есть. Сам-то застройщик что говорит?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

С большой долей вероятности, есть проблемы с передачей сети на баланс РЭСа, надо понять суть проблемы, что бы понять как можно повлиять. Любой, подчеркивают, любой застройщик мечтает сдыхаться абонентов и не иметь с ними дел, значить что-то объективное есть. Сам-то застройщик что говорит?

 

В тому-то і проблема, що відмовчується! Якби нам сказали внятно, то це пів біди, а так годують завтраками і еяких вже ой як давно. Мене ще дивує, чому один будинок взято на баланс, а іншу кукіш. Я новий інвестор і тому багато не знаю, можливо, але мене харить ситуація, коли я буду платити близько 2 грн за кВт! От тому я і звернувся до форумчан, щоб запитати що і в кого і ЯК в забудовника вибивати інформацію, бо він не дуже говіркий. Чи в управляючу компанію (ЖЕК) звертатися, чи до забудовника? Фіг його знає!:fool:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чи в управляючу компанію (ЖЕК) звертатися, чи до забудовника? Фіг його знає!:fool:

 

якщо є бажання, час, і лишня шоколадка, то можна в РЕС звернутись за приватною консультацією. там можуть сказати що має зробити забудовник і що він ще не зробив.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В тому-то і проблема, що відмовчується! Якби нам сказали внятно, то це пів біди, а так годують завтраками і еяких вже ой як давно. Мене ще дивує, чому один будинок взято на баланс, а іншу кукіш. Я новий інвестор і тому багато не знаю, можливо, але мене харить ситуація, коли я буду платити близько 2 грн за кВт! От тому я і звернувся до форумчан, щоб запитати що і в кого і ЯК в забудовника вибивати інформацію, бо він не дуже говіркий. Чи в управляючу компанію (ЖЕК) звертатися, чи до забудовника? Фіг його знає!:fool:

 

У застройщика есть инженер-энергетик. Попробуйте его найти и по человечески спросить шож так. Скорее всего, эмоционально расскажет в чем проблема.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У застройщика есть инженер-энергетик. Попробуйте его найти и по человечески спросить шож так. Скорее всего, эмоционально расскажет в чем проблема.

 

Ось наступне повідомлення від ЖК:

 

Шановні мешканці!

 

Ви отримали в поштових скриньках звернення так званого "активу будинку" з бланком підробної квитанції на сплату експлуатаційних послуг та компенсації електроенергії.

 

Нагадуємо, що кожен власник квартири підписував Договір про надання послуг з утримання будинку та прибудинкової території та Договір про компенсацію витрат у зв'язку з використанням електричної енергії, на підставах яких Вам нараховуються послуги та надаються квитанції на оплату. Дії самоназваного "активу будинку" не підтверджені документально та не узгоджувались з Управляючою компанією. Квитанція, надана активом – підробна!

 

Просимо здійснювати оплату, згідно наданих упр. компанією квитанцій. Оплати, здійснені по підробним квитанціям не будуть зараховані.

 

Щодо заключення Договорів з Київобленерго: ТОВ "........" зробило все, що від нас залежить для якнайшвидшого вирішення цього болючого питання. Але ТОВ "........." не має впливу на Київобленерго та власників цієї недержавної структури.

 

Ми робимо все і більше для того, щоб отримати дозвіл на підключення своєї підстанції. Документальні докази численних відмов від Обленерго зберігаються в Управляючої компанії.

 

На форумі «Житло-2016» також порушувалася проблема підключення до Київобленерго − всі житлові комплекси Київської області зіштовхуються з навмисним затягуванням підключення до мережі. Це політична проблема державного рівня. А все тому, що Київобленерго належить не нашій державі, як повинно бути, а приватній РОСІЙСЬКІЙ компанії. VS Energy контролює 8 обленеро в Україні. (Більш детально про це в статті за посиланням gоo.gl/De4I6p )

 

Проте ми не покладаємо рук, і тарифи від Обленерго – лише питання часу, адже дозвіл на першу підстанцію ми вибороли – виборемо дозвіл й на другу. Дякуємо за розуміння! Кінець цитати.

 

Правда лінк не робочий, чомусь. От таке. Ми б найняли юриста, щоб розгребти цю фігню і ЗРОЗУМІТИ де лажа:bad:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ми б найняли юриста, щоб розгребти цю фігню і ЗРОЗУМІТИ де лажа

 

Ми робимо все і більше для того, щоб отримати дозвіл на підключення своєї підстанції. Документальні докази численних відмов від Обленерго зберігаються в Управляючої компанії.

 

Собственно, вот и ответ. Застройщик бьется головою об стенку в РЭСе и заинтересован Вас скинуть со своих плеч. ИМХО, объединяйтесь с застройщиком и пробуйте пхать это вместе, если в такой помощи реально нужда.

УВы, но проблема ОЧЕНЬ хорошо понятна, мы уже 2-а (два) месяца ждем простой операции "включить рубильник и перекинуть провода с 10-ки", которая занимает минут 30 работы.... все рычаги задействованы, толку - мизер, у них тупо одна бригада на всю Киевскую область...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Собственно, вот и ответ. Застройщик бьется головою об стенку в РЭСе и заинтересован Вас скинуть со своих плеч. ИМХО, объединяйтесь с застройщиком и пробуйте пхать это вместе, если в такой помощи реально нужда.

УВы, но проблема ОЧЕНЬ хорошо понятна, мы уже 2-а (два) месяца ждем простой операции "включить рубильник и перекинуть провода с 10-ки", которая занимает минут 30 работы.... все рычаги задействованы, толку - мизер, у них тупо одна бригада на всю Киевскую область...

 

А може це просто відписка?

УК купує по одній ціні, а продає по іншій-ПРОФІТ! Чому б так не робити бабос? Чи я погано думаю про УК?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А може це просто відписка?

УК купує по одній ціні, а продає по іншій-ПРОФІТ! Чому б так не робити бабос? Чи я погано думаю про УК?

 

Гемор - да, профит - нет. Нет там профитов, лишь куча негатива и скандалов при очередном платеже за месяц. А вот доплата за неплательщиков явно есть. Такие договора всегда проблемы для застройщиков, будь у них выбор, с РЭСом бы дел никогда не имели.

 

Попробуйте поговорить с энергетиком.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І все таки юрист потрібен, бо не все зрозуміло з КОМПЕНСАЦІЄЮ електроенергії. Наче ми не маємо платити за неї, поки немає документів.

Є юрист толковий і не дорогий зі знанням законів по елекниці (не Ома!):D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я ж Вам вже в іншій гілці писав, що оскільки перепродаж електроенергії неможливий, рахунки виставляються як компенсація витрат на постачання. Тариф компенсації повинен дорівнювати вхідному, інакше - пряма дорога до фіскалів. І ще. Я особисто підозрюю, що не все так гладко у забудовника, тому, що факт побудови ТП та її повна відповідність ТУ та узгодженому (погодженому) з РЕС проекту - різні речі, і закиди щодо ворожого володільця - звичайне окозамилювання. Інформація щодо недоліків несекретна, РЕС може її надати, та я певний, що місцевий енергетик все давно знає. Питання тільки, що забудовник щось напортачив, а тепер потрібні гроші на виправлення недоліків, а їх немає, взяти ні з кого, бо винуватець, в кінці кінців, сам забудовник.

 

Добавлено через 5 минут

Застройщик бьется головою об стенку в РЭСе и заинтересован Вас скинуть со своих плеч.

Застройщик - да, но, видать, рыльце в пушку у него, и изрядно. Если ТП построена строго в соответствии с ТУ и проектом (согласованным), то с договорами обычно проблем нет. Очевидно, есть нарушения, которые кто-то должен принять под свою ответственность, а этого никому не хочется. Я бы тоже не принимал, энергетика - вещь серьезная и ошибки всегда вылазят боком, это аксиома.

 

Добавлено через 6 минут

мы уже 2-а (два) месяца ждем простой операции "включить рубильник и перекинуть провода с 10-ки", которая занимает минут 30 работы.... все рычаги задействованы

Это Вы про 30 минут пошутили? Пара должна съездить на обе точки, плюс работы... Другое дело, что кучу народу поувольняли, многие сами поуходили, реально опа с авариями, и причины в некоторых случаях по схеме см. выше. Кто-то что-то принял - а вы дальше жарьтесь.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я ж Вам вже в іншій гілці писав, що оскільки перепродаж електроенергії неможливий, рахунки виставляються як компенсація витрат на постачання. Тариф компенсації повинен дорівнювати вхідному, інакше - пряма дорога до фіскалів. І ще. Я особисто підозрюю, що не все так гладко у забудовника, тому, що факт побудови ТП та її повна відповідність ТУ та узгодженому (погодженому) з РЕС проекту - різні речі, і закиди щодо ворожого володільця - звичайне окозамилювання. Інформація щодо недоліків несекретна, РЕС може її надати, та я певний, що місцевий енергетик все давно знає. Питання тільки, що забудовник щось напортачив, а тепер потрібні гроші на виправлення недоліків, а їх немає, взяти ні з кого, бо винуватець, в кінці кінців, сам забудовник.

 

Добавлено через 5 минут

 

Застройщик - да, но, видать, рыльце в пушку у него, и изрядно. Если ТП построена строго в соответствии с ТУ и проектом (согласованным), то с договорами обычно проблем нет. Очевидно, есть нарушения, которые кто-то должен принять под свою ответственность, а этого никому не хочется. Я бы тоже не принимал, энергетика - вещь серьезная и ошибки всегда вылазят боком, это аксиома.

 

Добавлено через 6 минут

 

Это Вы про 30 минут пошутили? Пара должна съездить на обе точки, плюс работы... Другое дело, что кучу народу поувольняли, многие сами поуходили, реально опа с авариями, и причины в некоторых случаях по схеме см. выше. Кто-то что-то принял - а вы дальше жарьтесь.

 

От тому ми (декілька інвесторів) і хочемо знайти юриста, щоб він накопав і відкрив реальну картину! Бо я був в управляючій компанії і вони показували якісь документи (наче технічне завдання на ТУ), яке за їхніми словами відфутболює обленерго. Але такий пінгпонг може йти роками! Мене це не влаштовує.

 

А по КОМПЕНСАЦІЇ: ХТО її має сплачувати за законом? Інвестори? За лічильником? Бо якщо ти хочеш ЕЕ то підписуй договір і тоді ставлять лічильник і користуйся (ну і плати).

 

Вибачаюся за дві гілки, бо ту створив, щоб зрозуміти все ж як отримати норм тариф, а ця все ж більше для пошуку юриста, який допоможе розібратися, бо скмотужки не осилю бо не дуже розуміюся;(

 

Дякую вам всім!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую вам всім!

Там така педалька є, на кшалт дякую... :beer:

 

А по КОМПЕНСАЦІЇ: ХТО її має сплачувати за законом?

Це слово означає тільки те, що особа, яка вимагає (компенсації) прямо вказує на те, що транслює вхідний тариф, і неліцензованого доходу немає. Тому це просто пряма трансляція кінцевому споживачу тарифу НКРЕКП.

 

Добавлено через 7 минут

наче технічне завдання на ТУ

Немає такого. Є тільки ТУ. По іншим питанням, якщо є - акт обстеження з недоліками (він має бути у особи, яка відповідальна за енергогосподарство). Такого акту може й не бути, але, якщо було (повинно було бути!) якесь офіційне листування, повинен бути лист обленерго/Київенерго/кабельних мереж, тощо, із додатком щодо переліку недоліків об'єкту. В іншому випадку перешкод для прийняття немає.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...