Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Чим можна тимчасово заклеїти дірку в трубі?

Вомбат

Рекомендовані повідомлення

На трубі з поліпропілену, що йде на опалення, в місці спайки виникла дірочка, вода прокапує. Чим можна його тимчасово, до закінчення опалювального сезону, замастити? Чи може взагалі феном розігріти якось?

Не хочу поки що його міняти, бо буду в принципі дороблювати систему, тоді вже й поміняю. а поки хоч на соплях...

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На трубі з поліпропілену, що йде на опалення, в місці спайки виникла дірочка, вода прокапує. Чим можна його тимчасово, до закінчення опалювального сезону, замастити? Чи може взагалі феном розігріти якось?

Не хочу поки що його міняти, бо буду в принципі дороблювати систему, тоді вже й поміняю. а поки хоч на соплях...

Дякую.

 

бажано фото :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А хомут не?

 

в місці спайки виникла дірочка,

??????????????????????????

З водою нічого не буде. Пробуйте холодну зварку. Але треба переробити. Якщо самі робите, і вже є брак, не боїтесь за такі ляпи ще в багатьох місцях?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та ну яке фото? Там ніц не видно - просочується вода в місці спайки, я навіть точно не знаю де.

 

Якщо самі робите, і вже є брак, не боїтесь за такі ляпи ще в багатьох місцях?
Та якби сам робив - таких ляпів би не було. Або хоч не так обідно було. А так брав майстра робити. Тепер буду переробляти - куплю паяльник і сам все зроблю нормально.

Дякую за пораду з холодною зваркою, а яка є для пп труб? Щось ще можна придумати з підручних матеріалів, бо в місто тільки через кілька днів поїду.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за пораду з холодною зваркою, а яка є для пп труб? Щось ще можна придумати з підручних матеріалів, бо в місто тільки через кілька днів поїду.

 

холодна сварка не підійде.ППР не клеїться нічим-це 100%.Тільки пайка.

Все інше даремна трата часу і грошей.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На металических трубах прикладывали мешочек с солью.Вода вступала в реакцию .Образовалась соляная\кристалическая\корочка.Течь\прокапывание\прекращалось.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спрацює це на ПП трубах, хто знає?

 

Добавлено через 1 минуту

холодна сварка не підійде.ППР не клеїться нічим-це 100%.Тільки пайка.
А якщо розігріти шматочок цієї труби і придавити його на місце прокапування - не допоможе? Хоч на кілька тижнів.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Обмотать место бинтом Мартенса, купить в аптеке.

ps: старый прием жековских сантехников - держит даже на центральной системе отопления, а в частном доме тем более.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спрацює це на ПП трубах, хто знає?

 

Добавлено через 1 минуту

А якщо розігріти шматочок цієї труби і придавити його на місце прокапування - не допоможе? Хоч на кілька тижнів.

 

Таким чином можна і на довше підремонтувати, але потрібно щоб вода в момент ремонту не сочилась бо не вийде нічого.Тобто треба воду злити і висушити-а якщо так то тоді вже й перепаяти можна.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...