Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Підсилення стіни лоджії газоблоком для утеплення зсередини ЕППС

shun

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня

 

Потрібна порада для внутрішнього утеплення лоджії, яка з'єднана з кімнатою квартири.

 

Стіна лоджії змурована облицювальною цеглою в півцегли, ширина 65 мм.

На стіні є металева арматура. Хочу закрити цю арматуру додатковим шаром матеріалу: розглядаю цеглу М100 покласти в півцегли або газоблок стоунлайт шириною 100 мм. Після чого 5-8 см екструдованого пінопласту, далі штукатурка або для підсилення парононепроникання замість штукатурки - плитка.

 

Знаю, що газоблок має високе поглинання вологи.

 

Основне питання в тому, чи можна в цьому випадку використати газоблок, який буде примуровано до цегли, яка йде перед ним?

 

По тепловому розрахунку вроді все добре

www.smartcalc.ru/thermocalc?&gp=633&rt=0&ct=0&os=0&ti=22&to=-21&hi=40&ho=90&ld0=800&le0=1&lt0=0&mm0=596&ld1=1000&le1=1&lt1=0&mm1=77&ld2=100&le2=1&lt2=0&mm2=149&ld3=650&le3=1&lt3=0&mm3=174

 

Приклад стіни з арматурою тут, фотки не дуже, але видно про, що йде мова.

 

Утеплення ззовні зробити не вийде, тому розглядається лише внутрішнє.

IMG00054.thumb.jpg.783c7768f8a3efb8ed2bf845cbed3ceb.jpg

IMG00055.thumb.jpg.6a8dd189c09af854c58ab20b817232ee.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А газоблок там что должен делать?

На стіні є металева арматура. Хочу закрити цю арматуру додатковим шаром матеріалу

 

Висота арматури 3 см, пропонуєте в пінопласті вирізати отвори під арматуру?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На стіні є металева арматура. Хочу закрити цю арматуру додатковим шаром матеріалу

 

Висота арматури 3 см, пропонуєте в пінопласті вирізати отвори під арматуру?

 

Подойти вплотную 30-кой и перекрыть вторым слоем.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тоді намокання підсилиться

www.smartcalc.ru/thermocalc?&gp=633&rt=0&ct=0&os=0&ti=22&to=-21&hi=40&ho=90&ld0=800&le0=1&lt0=0&mm0=596&ld1=1000&le1=0&lt1=0&mm1=77&ld2=100&le2=1&lt2=0&mm2=149&ld3=650&le3=1&lt3=0&mm3=174

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тоді намокання підсилиться

www.smartcalc.ru/thermocalc?&gp=633&rt=0&ct=0&os=0&ti=22&to=-21&hi=40&ho=90&ld0=800&le0=1&lt0=0&mm0=596&ld1=1000&le1=0&lt1=0&mm1=77&ld2=100&le2=1&lt2=0&mm2=149&ld3=650&le3=1&lt3=0&mm3=174

 

От чего? Что меняется кроме технологии работы.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Забудьте про газобетон или кирпич - Вам нужно утепление без каких-либо усилений и несущих функций.

Печально, что нельзя утеплить снаружи.

Я бы тщательно пароизолировал стенку, уложил бы ПСБ или экструдер (здесь разницы нет) с обходом металлических квадатов и зашил бы вагонкой - деревянной или пластиковой. Плитку по пенопласту - как-то странно и ненадежно (если бюджетно).

И отдельная рекомендация - убедиться, что наружная стенка не подвержена сильному увлажнению во время дождя или снегопада. Потому как отрезанная от источника тепла пенопластом она будет промерзать полностью. Сколько циклов замораживания-оттаивания выдержит кирпич - лотерея.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ни газоблок ни кирпич там не нужен, лучше наберите планируемую толщину утеплителем можно екструдер можно пенопласт, можно вату( только если вату предусмотреть монтаж паробарьера). Арматуру погрунтуйте ГФ 021 чтоб не ржавела.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. Чи потрібно штукатурити існуючу цеглу, якщо клеїти ЕППС до неї і чим саме клеїти?

2. "убедиться, что наружная стенка не подвержена сильному увлажнению во время дождя или снегопада" - це не вийде зробити, зими чекати не буду. Чи додаткове домурування газблока або цегли допоможе полегшити життя зовнішній цеглі під час циклів замерзання і розмерзання?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. Чи потрібно штукатурити існуючу цеглу, якщо клеїти ЕППС до неї і чим саме клеїти?

2. "убедиться, что наружная стенка не подвержена сильному увлажнению во время дождя или снегопада" - це не вийде зробити, зими чекати не буду. Чи додаткове домурування газблока або цегли допоможе полегшити життя зовнішній цеглі під час циклів замерзання і розмерзання?

 

1. Зависит от кривизны и неровностей. Клеем для эппс

2. Если нет сквозных швов, то нормально.

3.Нет.

 

Дался вам этот газоблок.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думав на цю стіну встановити батареї, тому і розглядав домурування, бо там зараз пустотіла цегла
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. Чи потрібно штукатурити існуючу цеглу, якщо клеїти ЕППС до неї і чим саме клеїти?
Выровнять стенку рекомендую - не должно быть пустот между стеной и пенопластом.

Я бы не клеил вообще, а закрыл бы выровненную стенку пароизоляцией, уложил бы ППС и закрепил бы его прижимом с помощью вагонки.

2. "убедиться, что наружная стенка не подвержена сильному увлажнению во время дождя или снегопада" - це не вийде зробити, зими чекати не буду.
Не надо ждать - осмотрите места возможного подтекания, обработайте снаружи стенку водоотталкивающим составом.

Чи додаткове домурування газблока або цегли допоможе полегшити життя зовнішній цеглі під час циклів замерзання і розмерзання?
Как??? Вы допонительно "защищаете" кирпич не от внешнего холода, а от внутреннего тепла. Вы усугубляете проблему. Кусок синтапона за щекой сильно согреет щеку в мороз?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вагонку, не хочу, хочу декоративну штукатурку.

Виходить тоді так (якщо не вішати туди батареї):

1. Штукатурка для вирівнювання

2. Грунтовка металевих конструкцій

2. ЕППС в рівень з залізом.

3. ЕППС 5 або більше до 10 см.

4. Штукатурка на сітці.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вагонку, не хочу, хочу декоративну штукатурку.

Виходить тоді так (якщо не вішати туди батареї):

1. Штукатурка для вирівнювання

2. Грунтовка металевих конструкцій

2. ЕППС в рівень з залізом.

3. ЕППС 5 або більше до 10 см.

4. Штукатурка на сітці.

И где в этом пироге пароизоляция?

Без нее можете начинать принимать ставки - сколько зим протянет кирпич.

Разве что укладка ЭППС будет образцовой (но я бы на это не расчитывал).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ЭППС - має таку погану пароїзоляцію, що його не вистачить?
Щели сумеете загерметизировать?

Пар пролазит там где не пройдет вода.

Если сумеете - можно без пленки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Стіна лоджії змурована облицювальною цеглою в півцегли, ширина 65 мм.

Ви впевнені,що там товщина стіни 65мм? Пів цегли це 120мм, а 65мм це цегла на ребро.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви впевнені,що там товщина стіни 65мм? Пів цегли це 120мм, а 65мм це цегла на ребро.
Это явная ошибка. По фото видно, что полкирпича, т.е. 120.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

правильно 120мм, помилився

 

Може розглянути приклеєння на пінопласт вінілових шпалер, вони пару не пропускають вроді

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Може розглянути приклеєння на пінопласт вінілових шпалер, вони пару не пропускають вроді
Выбор материала для пароизоляции не так важен. Я не вижу места для паробарьера в пироге с клеем и штукатуркой.

Может спасет какая-нибудь "злая" пропитка штукатурки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думав, якщо при монтажі еппс не протикати його зонтиками, то його пароізолюючих властивостей буде достатньо.

Була також думка перед ним зі сторони кімнати поклеїти вспінений поліетилен, але тоді до нього нічого не причепш потім.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Була також думка перед ним зі сторони кімнати поклеїти вспінений поліетилен, але тоді до нього нічого не причепш потім.
Ото ж.

Соглашайтесь на вагонку или любые другие панели. Ассортимент материалов сейчас огромный. Конструкцию можно сделать разборной для возможной ревизии состояния стены.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вагонку, не хочу, хочу декоративну штукатурку.

Виходить тоді так (якщо не вішати туди батареї):

1. Штукатурка для вирівнювання

2. Грунтовка металевих конструкцій

2. ЕППС в рівень з залізом.

3. ЕППС 5 або більше до 10 см.

4. Штукатурка на сітці.

:) Тоже занимаюсь для себя этой проблемой. Вот и надумал - чтобы "дешевле" и не потерять в теплоизоляции

1. Штукатурка для вирівнювання

2. Грунтовка металевих конструкцій

3. ППС 3см - в рівень з залізом.

4. ЕППС 5см - по калькулятору вистачає

5. Штукатурка на сітці.

Вот как то так. Для уменьшения паропроникновения -клеить плиты ППС - по горизонтали, а ЭППС - по вертикали. И щели действительно загермитизировать на 100%.

А по поводу батареи - можно ведь и хорошую металическую подставку сделать ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для уменьшения паропроникновения -клеить плиты ППС - по горизонтали, а ЭППС - по вертикали.
ППС (точнее ПСБ) что по горизонтали, что по вертикали слишком паропрозрачен. Тогда уж оба слоя ЭППС.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...