Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Мінімальна товщина стіни газоблоку

trintintin

Рекомендовані повідомлення

Вітання!

Планую, що функцією газоблоку буде лише конструктив (тобто навантаження). Утепляти буду додатково, категорично і ОБОВЯЗКОВО.

Питання: для 2х поверхового будинку з плоским дахом, пустотілими панелями перекриття, газоблоку Д500 250 мм товщини стін буде достатньо? А 200? А якщо газоблок Д600?

З.І. Сформую питання по-іншому - яка мінімальна товщина стіні в Африці (тобто без утеплення)?

Дякую!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вітання!

Планую, що функцією газоблоку буде лише конструктив (тобто навантаження). Утепляти буду додатково, категорично і ОБОВЯЗКОВО.

Питання: для 2х поверхового будинку з плоским дахом, пустотілими панелями перекриття, газоблоку Д500 250 мм товщини стін буде достатньо? А 200? А якщо газоблок Д600?

З.І. Сформую питання по-іншому - яка мінімальна товщина стіні в Африці (тобто без утеплення)?

Дякую!

 

на двухэтажке - мин 300 мм, а у Вас - может и все 400 (плоская крыша и тп)

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Смысл тогда в газоблоке? Он интересен, если однослойный. Если все равно утеплять, почему не хотите кирпич?

 

ЗЫ я бы не рисковал задавать такие вопросы на форуме. Всего-то надо - позвонить в аэрок и попросить связать с их технарем, и задать ему этот вопрос. Они без проблем ответят.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не хочу тему заводити тему не туди, але: з цеглою більше мороки (читайте дорожче - від доставки і роботи до рівності стін опісля і цементно-пісчаному розчині).

Утеплюю тому що наші норми морально ДУЖЕ застаріли.

Аероку не довіряю (хоча не виключаю що візьму їх блоки) - як мінімум найо на плотності, тому хочу запитати на форумі думки.

Про 300 мм я знаю, але це ж стосується плотності Д300-400. Якщо підняти плотність розмір стіни не можна зменьшити?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ле це ж стосується плотності Д300-400

Д400, Д300 на двухэтажках не используется (по правильному)

 

Добавлено через 41 секунду

Якщо підняти плотність розмір стіни не можна зменьшити?

На этот вопрос даст ответ конструктор, не видя проект дома и нагрузки, такой ответ никто не даст

но, ИМХО, это слишком стремная идея

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Без плана хати сказати вкрай важко. В загальному випадку при В2,5 без місцевих концентрацій навантажень має вистачити 250мм. Звичайно і 200мм по розрахунку проходить. Але ще є питання стійкості. Тобто плани, розрізи/фасади і почали дивитись.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

це буде дуплекс на 2 сімї (показана лише права частина).

вхід з півночі.

стіна між будинками планується 300. Зовнішні і "середня перемичка" 250.

Санвузол і тех приміщення - зліва при вході.

Драбину обрали ту, яка розвертається на 180 градусів.

Опалення - електрика+камін в великій кімнаті (вода чи повітря ще не визначився як і з розміщенням каміну).

0-02-04-98836fa4d52c2df6481cf6ca61ca9afbcbb24d58336dcced81a6935b5dfe5b43_full.thumb.jpg.3ab052ce71b8ce359de015ecc67743b1.jpg

0-02-04-c605e579f0013e61c4f038aac2d86d144b633f5708b222f7df4ec6255d58ed86_full.thumb.jpg.ac947ceac5d616712c2b3de9cc99c3b5.jpg

0-02-04-fb67aa226cbc30395885b5d7a389758b6c401403837a512b61a787b26b41894a_full.thumb.jpg.c7fe88dd08df9e6944be6a03b7fa0a09.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не хочу тему заводити тему не туди, але: з цеглою більше мороки (читайте дорожче - від доставки і роботи до рівності стін опісля і цементно-пісчаному розчині).

Утеплюю тому що наші норми морально ДУЖЕ застаріли.

Аероку не довіряю (хоча не виключаю що візьму їх блоки) - як мінімум найо на плотності, тому хочу запитати на форумі думки.

Про 300 мм я знаю, але це ж стосується плотності Д300-400. Якщо підняти плотність розмір стіни не можна зменьшити?

 

Месье́, ИМХО у Вас очень много тараканов в голове, которые мешают Вам адекватно строить планы.

 

Спрашивать думки про критически важные узлы дома у людей, которые ни за что не отвечают, это вообще последнее дело. Как минимум, изучите техническую документацию по газобетону. У Аэрока кучу документации на сайте в открытом доступе, похожее наверно есть и у стоунлайта. Там все написано, в т.ч. и про несущую способность. И если я не ошибаюсь, придуманного Вами варианта (200-250см и утеплитель) там вообще не предусмотрено, лично я не помню. Газобетон очень хрупкий для этого, он идет как пористый материал (тёплый, с порами воздуха внутри).

 

Не торопитесь, поизучайте вопросы зимой, весной все станет на свои места.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Планую, що функцією газоблоку буде лише конструктив (тобто навантаження)

Газоблок 300 мм Д500, что тут думать, Вам же все верно ответили! Меньше нельзя!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

www.aeroc.ua/images/recomendacii/Aeroc_rus_inprint.pdf

"Если вы собрались строить дачный дом для про-

живания с весны по осень и для редких наездов

зимой на выходные, то делать газобетонные стены

толще 250 мм не имеет смысла." 7-ма сторінка

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Если вы собрались строить дачный дом для про-

живания с весны по осень и для редких наездов

зимой на выходные, то делать газобетонные стены

толще 250 мм не имеет смысла."

А про смысл 2-х этажей там что-то есть? ;)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

О, моя любимая тема.

Строительство 2-х этажного дома в в Англии с несущими стенами из 10 см пеноблока, (там правда облицовка в устойчивости участвует, но на сжатие только 10 см пеноблока):

Кстати, на сайте архона где тысячи застройщиков черпают идеи для планировки нет ни одной стены толще 25 см керамблока

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...