Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Майнинг, криптовалюты и т.п.

-Xeon-

Рекомендовані повідомлення

Честно сказать, ситуация на крипто рынке меня сильно огорчает, так как свидетельствует об очень глубоком экономическом кризисе в мире. Денег много, а инвестировать их некуда. Беда.
  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

наша біржа kuna.io/

не потребує ідентифікації, ну а так то краще binance.com - більша кількість монет і кращий курс

 

год назад зарегистрировался на coinsbit, с полной регистрацией, через копии документов, но там нет rvn, здесь тоже не вижу..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

rvn є на бінанс

Сама монета була не особливо цікава, та й зараз так собі, не дивлячись на 10х за останні тижні, у порівнянні з тим же ефіром, але її можна копати на 4Гб картах, а зомбі режим дає вже менше

 

Добавлено через 5 минут

як думаєте коли та просадка і як то контролювати, графік ніби є на куні але я його ще не розумію))

Ну наприклад куплю я тих бітків на 5 косих юа, ну місяць-два припустимо витримаю, якщо росту потужного не буде ну виграю на них 300 гривен, мо краще купити за ці гроші реальний товар та провернути чим ото лежатимуть на біржі? Але тепер і товар той хрен кому продаси, ринок валом наповнений хламом різним. Купити 200 баксів аби валялись теж без толку. Аби з пяти та у двадцять виграш був, але то мрія легких грошей.

Якби купити крипт хоча б жовтні - було б з п’яти тридцять

Але з таким підходом буде мінус п’ять - це не той бізнес щоб поклав і забрав, тут великий ризик і відповідно великий зиск, але треба вникати. Хоча, як і у будь-що куди вкладаєшся

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а что rvn , сейчас переходят на него массово кто эфир майнил. по нему действительно профит на сегодня самый большой. да, он на новом алгоритме , но сложность растет в геометрической прогрессии. что с ним может произойти через пару месяцев? кто может спрогнозировать?

Вообще непонятно что с ней происходит и откуда такой хайп и памп.

Самая печальная моя история .... :cry:

Месяца 4 майнил и собирал так как цена в 1,5 цента не устраивала, хотел 2-2,4 - вполне нормальная для RVN цена по истории как мин за прошлый год

Дождался.... лимитники были выставлены в расчете на прострелы вплоть до 2,6 цента.

Потом сел и посчитал: 63000 монеты было - получил от продажи около 1500 дол.

Если б дождался даже не хая в почти 30 центов, а пусть 20, получил бы 12500$. :cry:

Ниче так "поторговал" :lol: Каких-то 3-5 тысяч проданных по 25 центов погоды уже не делали

Честно сказать, ситуация на крипто рынке меня сильно огорчает, так как свидетельствует об очень глубоком экономическом кризисе в мире. Денег много, а инвестировать их некуда. Беда.

Прикалываетесь? - такие возможности как за прошлый год и пару месяцев этого бывают 1-2 раз в жизни не более.

Не буду повторять банальности про китайский иероглиф, обозначающий "кризис", но реально кто не "страдал за мировые проблемы с умным видом", а искал возможности и быстро действовал, был неплохо вознагражден. Даже с учетом предстоящей приличной инфляции доллара - просто, напр., купи по 5000 биток или эфир по 130-150 и ничего не делай. Смотри как растет депо. :lol:

Риски да, очень приличные были, но и 5000 не такие уж деньги, чтоб не рискнуть.

 

ЗЫ. Имхо, после коррекции шоу продолжится. Триггером для коррекции, скорее всего, будет 4000 по S&P. Хотя давать какие-то прогнозы в этой ситуации .... Завтра очередной вирус или сворачивающие "кукушки" и ... фсе.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вообще непонятно что с ней происходит и откуда такой хайп и памп.

Самая печальная моя история .... :cry:

Месяца 4 майнил и собирал так как цена в 1,5 цента не устраивала, хотел 2-2,4 - вполне нормальная для RVN цена по истории как мин за прошлый год

Дождался.... лимитники были выставлены в расчете на прострелы вплоть до 2,6 цента.

Потом сел и посчитал: 63000 монеты было - получил от продажи около 1500 дол.

Если б дождался даже не хая в почти 30 центов, а пусть 20, получил бы 12500$. :cry:

Ниче так "поторговал" :lol: Каких-то 3-5 тысяч проданных по 25 центов погоды уже не делали

 

Прикалываетесь? - такие возможности как за прошлый год и пару месяцев этого бывают 1-2 раз в жизни не более.

Не буду повторять банальности про китайский иероглиф, обозначающий "кризис", но реально кто не "страдал за мировые проблемы с умным видом", а искал возможности и быстро действовал, был неплохо вознагражден. Даже с учетом предстоящей приличной инфляции доллара - просто, напр., купи по 5000 биток или эфир по 130-150 и ничего не делай. Смотри как растет депо. :lol:

Риски да, очень приличные были, но и 5000 не такие уж деньги, чтоб не рискнуть.

 

ЗЫ. Имхо, после коррекции шоу продолжится. Триггером для коррекции, скорее всего, будет 4000 по S&P. Хотя давать какие-то прогнозы в этой ситуации .... Завтра очередной вирус или сворачивающие "кукушки" и ... фсе.

знал бы прикуп - жил бы в Лазурном)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дык, чем сейчас 1060 6гб подгрузить по,, ночному тарифу", чтоб хоть в небольшом плюсе быть.Не столько мне, как мелкого хочу загрузить, чтоб полезным , чем то занимался.:unknown:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По всей вероятности мы находимся на заключительном этапе стремительного роста биткоина. Денежные ручейки иссекают, а между тем, что бы толкать биткоин вверх требуется все больше и больше денег,а процент прироста стоимости становится все меньше и меньше, даже твитты Илона Макса больше никого не впечатляют. После того как биток начнет падать, наступит короткое время альткоинов с меньшей капитализацией и это время для тех кто не успел заработать на битке.Трудно угадать на какую лошадку поставить, но думаю скорее всего повторится история рипла, когда 2018 он был аутсайдером роста и за пару месяцев вдруг подорожал больше чем 10 раз. Ну и затем наступит общее снижение капитализации криторынка и его длительная стагнация
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Трудно угадать на какую лошадку поставить

ну мабуть ефір непогано себе поводить, там ріст був як у битка за два місяці у три рази але і ціна більш-менш адекватна. Хоча зараз бачу спад трохи у всіх популярних валют.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Багато факторів впливає, сьогодні суд по ріплу, формальний правда.

По rvn непогано підібрав, по 5 центів на монеті.

Добре що зараз стабілізація, бо якби вище просадка була б глибше.

Зараз відкупився по всьому, розраховую на ріст з середи-четвер :o

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я купив ефір щойно на куні)) для попробувати, на 5 косих гривен, поки не розумію що з тим ефіром робити тому читаю мануал. Чи потрібно створювати кошельок чи просто нехай лежить на рахунку а потім можна обміняти на гривну та вивести на карту, поки не розбираюсь толком.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Холодний гаманець (hold) потрібен якщо зберігати тривалий час, бо на біржах якщо немає операцій то вони беруть комісію, часом суттєву - на куні не скажу, на ексмо була 15$
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Холодний гаманець (hold) потрібен

тобто створити холодний гаманець на куні і вивести на нього ефір? тре би ще зрозуміти що воно таке холодний гаманець)) а я купив і там на рахунку тримати не можна, обовязково потрібно вивести чи як,? я думав виведу колись на картку обміном на гривну.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ні, на біржах він створюється автоматично при реєстрації, але гарячий, холодний сам по собі, якщо торгувати то зараз немає потреби
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую друже. Я хотів місяці два три потримати а потім обміняти на гривну та вивести що вже буде то буде.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну мабуть ефір непогано себе поводить, там ріст був як у битка за два місяці у три рази але і ціна більш-менш адекватна. Хоча зараз бачу спад трохи у всіх популярних валют.

 

Если вы взялись анализировать,то нужно брать большие исторические интервалы. Биток подорожал от своих исторических максимумов, почти в 3 раза, а эфир всего на 40 проц. При этом снижение битка от исторических максимумов произошло в 6 раз, а ефира в 17 раз. Вот и анализируйте в этом ключе. Самое главное в этой теме не заскочить в последний вагон и вовремя срыгнуть.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я поки аналізувати не вмію, тому ризикнув невеликою сумою. Подивився відео ось скрін відео з ютуб де чоловік презентував куну на фоні графіка якраз битка і ефіра. Це було два місяці назад, і от вчорашній скрін тих монет графік. Я зрозумів що за два місяці у три рази виросла ціна і битка і ефіру причому ефіру ріст був більший. Він за битком йде у рівень по росту правда при своїй ціні. Ну на більший аналіз я поки не визрів. Наразі бачу падіння що того що іншого але не хвилююсь, вчусь))

842648124_1.JPG.228e22e5e3611eaeb2c9f808752c61d8.JPG

1622392882_2.thumb.JPG.101d728243df3303d23817cfe4dbb3b8.JPG

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я хотів місяці два три потримати а потім обміняти на гривну та вивести що вже буде то буде.

Не дуже правильний підхід, якщо покласти без руху є вірогідність вивести звідти втричі менше ніж поклав - при заході на хайпі такий варіант не конає, так можна було зробити при мінімальному курсі раніше, зараз не можна.

Волантильність (коливання) на таких курсах звичайна справа, завжди після різкого старту йде різкий відкат, і навпаки. Раджу поставити ордер на продаж по ціні яка влаштовує - я ставлю маржу не менше 10-20$ на монеті якщо ефір - меншу суму з’їдає комісія, але при таких рухах можна сміливо ставити 80-100. Тобто якщо взяв по 1800 то продавати 1900, і якщо ордер спрацював чекати відкату навіть якщо піднімається вище - все-одно всіх грошей не заробиш, а жадібність до добра не доводить. На шортах заробляється не менше, часто більше ніж у довгу, але ризик звісно є, цей тоталізатор бісить інколи, як ось щойно

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ні ну я може і бовдур взагалі що купив не вникнувши в систему але вчора купити за 55000 баксів за монету а сьогодні продаж по 45000 торгується, маю продавати в мінус то нафіга мені така інвестиція. Купувати взагалі не вгадав, треба було дочекатись гарного спаду але вже що, тепер вичекаю спад і почекаю росту, якщо верну без гешефту то хоч би свої 5000 грн. поверну якщо пощастить і більш не звіязуватимусь я з тою криптою. Тут голова потрібна на плечах а взяти її мені ніде.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, досвід не проп'єш.

Корекція мала бути, пухір не може роздуватись безкінечно. Я чекаю дна до середи, далі по ідеї не звалиться. Пока вдалось трохи заробити на падінні, прикро бо на зростанні заробляється більше.

Ну і взагалі багато грошей влили щоб так просто закінчитись, рухи будуть, хоча звісно з глибини відростати важче

 

Куна галімий курс дає :unknown:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На банані гривні не вистачає :lol:

Такого курсу ще не було - за тезер дають більше долара в гривнях :flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Что вы знаете о неудачных торгах на бирже...

Маск потерял $15 млрд и лидерство в рейтинге миллиардеров после падения курса биткоина.

Двойное фиаско!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Что вы знаете о неудачных торгах на бирже...

Маск потерял $15 млрд и лидерство в рейтинге миллиардеров после падения курса биткоина.

Двойное фиаско!

 

Макс потерял лидерство когда вообще связался с криптой, многие инвесторы решили, что у Теслы больше нет продуктивных идей, если ее глава пустился в весьма сомнительные оборутки.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вчасно я все розпродав :)

так ще не кінець, все в силі

Біток псує картину, тягне все за собою, якби він сидів тихо не було б каші в головах

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...