Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Обогреватель своими руками

Тарас858

Рекомендовані повідомлення

Хороший там бюджет. 1 метр алюминиевого тавра 100 грн, тены тоже не бесплатные, на несколько сотен грн потянут. И что в итоге?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бюджетный электрообогреватель

 

Тен - 150 грн. Алюминий нашел в дома, точно не помню, но кажется со старой дицеметровои антенны. Так что бюджет для меня составил 150 грн.

 

Добавлено через 5 минут

Фигня, конечно. И какой там теплосьем?

 

Возможно и фигня, но точно лучше, чем китайский дуйки. При одинаковом потреблении, мой обогреватель обогревает большую площадь. О том что безшумно - молчу. Я не хотел америки открыть, просто хотел сделать обогреватель лучший за китайские тепловентиляторы. Думаю у меня это получилось.:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

При одинаковом потреблении, мой обогреватель обогревает большую площадь.

 

вы это серьезно?

а физику школьного курса не забыли?..

Змінено користувачем Diver
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так что бюджет для меня составил 150 грн.

Ну это для вас. А вообще-то обогреватель влетит в копеечку, если с работы не понатаскивать деталей. Но с таким же успехом с работы можно притащить целый калорифер или тепловентилятор :) .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну это для вас. А вообще-то обогреватель влетит в копеечку, если с работы не понатаскивать деталей. Но с таким же успехом с работы можно притащить целый калорифер или тепловентилятор :) .

 

Ну да, если кто-то будет все покупать то соответственно и бюджет будет совсем другим. Если честно делал из того что было под рукой.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бюджетный электрообогреватель

Будь який нагрівач дасть тепла стільки ,скільки візьме КВТ.з мережі,і чіпляйте на нього що хочете .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тен - 150 грн. Алюминий нашел в дома, точно не помню, но кажется со старой дицеметровои антенны. Так что бюджет для меня составил 150 грн.

 

Добавлено через 5 минут

 

 

Возможно и фигня, но точно лучше, чем китайский дуйки. При одинаковом потреблении, мой обогреватель обогревает большую площадь. О том что безшумно - молчу. Я не хотел америки открыть, просто хотел сделать обогреватель лучший за китайские тепловентиляторы. Думаю у меня это получилось.:)

А ви бачили,як тени горять?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А ви бачили,як тени горять?

 

Ні, не бачив, зате бачив як китайські тепловентилятори горять(дуйки) Доброго нічого.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ні, не бачив, зате бачив як китайські тепловентилятори горять(дуйки) Доброго нічого.

А я бачив.У мене такий випадок був.Горять вони ,як новорічні бенгальські вогні.Тисяча градусів температури і фонтан вогню.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

то треба бути повним дибілом, щоб повісити відкритий ТЕН в кімнаті де є діти. Навіть випдково торкнувшиь до трубки ТЕНу, обік буде дуже великий. Не кажучи вже про можливість загоряння любого легкозаймистого матеріалу.
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

то треба бути повним дибілом, щоб повісити відкритий ТЕН в кімнаті де є діти. Навіть випдково торкнувшиь до трубки ТЕНу, обік буде дуже великий. Не кажучи вже про можливість загоряння любого легкозаймистого матеріалу.

 

Або коли спіраль прогорить та проб'є на корпус фазою.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

то треба бути повним дибілом, щоб повісити відкритий ТЕН в кімнаті де є діти. Навіть випдково торкнувшиь до трубки ТЕНу, обік буде дуже великий. Не кажучи вже про можливість загоряння любого легкозаймистого матеріалу.

 

Це гірше дибілізма,повний дибіл таке не зробить

 

В гараж під наглядом піде

 

І де це такі ціни 4м тена 150грн

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

може простіше і безпечніше купити щось типу такого, ціна приблизно 1400 грн, 2 тени по 1,5кВт

 

вже есплуатується не один рік.

 

attachment.php?attachmentid=588966&stc=1&d=1509295608

 

 

до того були різні "пластмасові" які один за одним виходили з ладу.

 

 

а цей, то перше було вигоріла вилка, замінив, потім розплавилась ізоляція на дротах в середині і відгорів на тені контакт, то через те що були контакти (фішки) недожаті.

img00317.jpg.074271ec0ae7ea5ce2f12bf4bad0686d.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...