Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

5 Кв і не меньше

mishache

Рекомендовані повідомлення

Фігня якась. Менше 3 кВт на вводі ніколи не бачив. 6 А це 1,3 кВт.

 

>90% будинків (а в селах під 99%), які строїли у 80-х +/- роках мають по документах 1,3 кВт (навіть мій...), тоді на це якось не звертав уваги.. Дізнався лише коли виносив лічильник на вулицю і хотів поставити 25А, проте РЕМ тикнув документи і сказав - не поставимо такий, тільки 16 (і то, бо 10 зараз в нас немає), - ну в принципі поки вистачає, тому вирішили 16 так 16, нам не критично, тому не підвищували і не домовлялись.

 

інша справа - багато у кого стоять автомати на вводі більшого номіналу, чим по договору потрібно, проте тут вже як інша історія (хто як домовиться) )

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в мому селі перед лічильником взагалі нема нічого. Зразу з лінії в лічильник заходить провід. Тому в мене там взагалі "безліміт". Грузи поки лічильник чи ввідний провід не згорить
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в мому селі перед лічильником взагалі нема нічого

Агалогічно :) . Але цей комунізм закінчується. Мені ще опломбували позаторік лічильник лише, без автоматів і перед лічильником автоматів немає, а після який захотів такий і поставив. А от минулого року в другій половині будинку теж ввід міняли - то вже РЕС автомат після лічильника в коробку і під пломбу. Отак.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...