Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Порадьте як краще залити стяжку під теплу підлогу

sasha.m119

Рекомендовані повідомлення

В даний момент маємо таке: в таунхаусі на піску/землі лежить пінопласт 5см на ньому лежить стіродур 5 см. Це все дісталось при купівлі тауна, в сусідів пінопласт і стіродур був залити в чистову стяжку і це не всім було зручно, бо якщо брати водяну теплу підлогу, то треба було або розбивати стяжку або піднімати двері.

 

Так от, я хочу зробити водяну теплу підлогу, один спеціаліст (один з сантехніків який рахував свою роботу) порадив зробити так: залити пінопласт в чорнову стяжку (перед цим треба буде шар землі прийняти), зверху на цю стяжку положити стіродур, на нього труби теплої підлоги і це залити вже чистовою стяжкою. Інший порадив на цей "пиріг" (на те що зараз є пінопласт+стіродур) положити труби теплої підлоги і відразу залити чистову стяжку (інший сантехнік, я розумію що цому так зручніше, бо не треба роботи розбиати на два етапи).

 

Порадьте як в цьому випадку зробити більш оптимально, чи варто морочитись з заливкою чорної стяжки а потім чистову, чи відразу все залити чистовою?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ищите темы "полы по грунту". На форуме уже много раз обсуждалось в разных вариациях.

 

Имхо под теплый пол лучше заливать плиту чернового пола.

Себе делал так: черновой пол 10см армированный арматурой ф8. Сверху 10см эппс. Сверху чистовая стяжка 8см с трубами водяноготеплого пола.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В даний момент маємо таке: в таунхаусі на піску/землі лежить пінопласт 5см на ньому лежить стіродур 5 см. Це все дісталось при купівлі тауна, в сусідів пінопласт і стіродур був залити в чистову стяжку і це не всім було зручно, бо якщо брати водяну теплу підлогу, то треба було або розбивати стяжку або піднімати двері.

 

Так от, я хочу зробити водяну теплу підлогу, один спеціаліст (один з сантехніків який рахував свою роботу) порадив зробити так: залити пінопласт в чорнову стяжку (перед цим треба буде шар землі прийняти), зверху на цю стяжку положити стіродур, на нього труби теплої підлоги і це залити вже чистовою стяжкою. Інший порадив на цей "пиріг" (на те що зараз є пінопласт+стіродур) положити труби теплої підлоги і відразу залити чистову стяжку (інший сантехнік, я розумію що цому так зручніше, бо не треба роботи розбиати на два етапи).

 

Порадьте як в цьому випадку зробити більш оптимально, чи варто морочитись з заливкою чорної стяжки а потім чистову, чи відразу все залити чистовою?

 

Чтоб не плодить тему и не давать глупых или спорных советов, зайдите и прочтите тему мастерка " как правильно сделать стяжку" там несколько раз это обсуждалось или напрямую задайте вопрос. Лучшей консультации не даст никто.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Туточки я,искать не нужно.Вы не с того конца начали вопросы задавать.Дело в том,что у Вас уже есть привязки чистого нуля-входные группы,дверные проёма,лестница,поэтому я очень сильно сомневаюсь что у Вас есть запас высоты на черновой пол,так что самый простой вариант это таки крутит трубы по существующему утеплителю.

Но Вы сказали что это таунхаус,в тех что мне приходилось бывать с полами везде проблемы,вряд ли Ваш застройщик вынимал плодородный слой грунта и делал обратную засыпку с послойной трамбовкой.Поэтому,для себя любимого,лучше таки делать черновой пол.Но запаса высоты скорее всего у Вас нет,значить таки прий дется вынимать грунт. Для принятия верного решения необходимо пробить нивелиром отметки пола и проверить состояние грунта под утеплителем.Без этих исходников толку от всех форумских советов 0.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пожалуй добавлю-первый сантехник абсолютно не понимает физику процессов теплопередачи,так что его вариант глупый и полностью не приемлемый.При обустройства чернового пола снимается грунт,по нему льётся бетон,а уж сверху по бетону выкладывается весь пирог утеплителя,крутится ТП и заливается чистовая стяжка.Там конечно же нужны ещё и разные мелочи типа плёнок и т.д.,но этот уже частности,Вам сперва необходимо решить вопрос глобально.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пожалуй добавлю-первый сантехник абсолютно не понимает физику процессов теплопередачи,так что его вариант глупый и полностью не приемлемый.При обустройства чернового пола снимается грунт,по нему льётся бетон,а уж сверху по бетону выкладывается весь пирог утеплителя,крутится ТП и заливается чистовая стяжка.Там конечно же нужны ещё и разные мелочи типа плёнок и т.д.,но этот уже частности,Вам сперва необходимо решить вопрос глобально.

 

Дякую за цінну інформацію. Треба точно перевірити, але, здається мені, що там є що знімати щоб залити чорнову стяжку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...